Έχουν περισσότερη διάθεση για σεξ οι άνδρες;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συμφωνω αλλα υπαρχουν κ γυναικες που το 9ελουν πολυυυυ!
βεβαιως..
γιαυτες ειμαστε και εμεις εδω αλλωστε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Μπα. Αυτό που πάντα μου έλεγε ο θείος μου, και το βλέπω με τα μάτια μου ύστερα από χρόνια, είναι το εξής: "Να θυμάσαι, η γυναίκα το θέλει ΠΙΟ πολύ απ' τον άντρα!"
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως η γυναίκα το ευχαριστιέται το sex 10 φορές περισσότερο απο τον άντρα.. Και πάνω στην πράξη φένεται αυτό.. Όλα τα άλλα ειναι κοινονικομπούρδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτό θα μπορούσε να λειτουργήσει ως επιχείρημα, αντίθετα από αυτό που θέλεις εσύ ν' αποδείξεις με τη χρήση του: Τα πορνό απευθύνονται περισσότερο στους άντρες, επειδή εκείνοι δεν έχουν αρκετά ισχυρή σεξουαλική διάθεση και χρειάζεται να την τονώνουν συχνά, ενώ οι γυναίκες δεν έχουν ανάγκη από βοηθήματα...
Ομως δεν ισχυει αυτο, οπότε δεν υπαρχει λογος αντιλογου.

Οι άντρες πορνοστάρ έχουν ένα πλεονέκτημα που τους κάνει περιζήτητους στη συγκεκριμένη κινηματογραφική βιομηχανία: Ερεθίζονται υπό οποιεδήποτε συνθήκες (πράγμα που οι περισσότεροι εξ ημών αδυνατούμε να κάνουμε) και επίσης τελειώνουν όταν τους διατάξει ο σκηνοθέτης και ποτέ νωρίτερα (πράγμα που επίσης οι περισσότεροι δεν μπορούμε να πετύχουμε).
Οχι οτι χρειαζεται....αλλά μαλλον δεν εχεις δει πως φτιαχνεται μια τετοια ταινια, ή τι ειναι το μονταζ.:confused:

Ισχύει και για τους άντρες, αλλά συνήθως δεν το λένε. Μου έχει τύχει ουκ ολίγες φορές, απλά να εκσπερματώσω, χωρίς να νιώσω απολύτως κανέναν οργασμό και να παριστάνω πως βογγάω για να μην πληγώσω το έτερον ήμισυ. Η σεξουαλική μας ζωή είναι τόσο γεμάτη με μύθους εκατέρωθεν, που κάποιος θα εκπλαγεί εάν έχει αρκετή εμπειρία για να καταλάβει το πόσο λίγο ισχύουν αυτοί...
Νομιζω η λεξη-κλειδι ηταν "ποσες φορες", με την εννοια της συγκρισης μεταηυ ανδρων-γυναικων. Δεν τιθεται θεμα οτι οι γυναικες προσποιουνται μακραν περισσοτερες φορες.

Εγώ ξέρω πως η γυναίκα το ευχαριστιέται το sex 10 φορές περισσότερο απο τον άντρα.. Και πάνω στην πράξη φένεται αυτό.. Όλα τα άλλα ειναι κοινονικομπούρδες..
Το μετρησαμε με το "Ποσο-γουσταρόμετρο" αυτο ;
Το βιωνουν λιγο διαφορετικα, και με περισσοτερη διαρκεια, σιγουρα. Τωρα το ποσο δυνατοτερα κλπ..νομιζω με σιγουρια θα μας το πει καποιος που εζησε ως και ανδρας και γυναικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως η γυναίκα το ευχαριστιέται το sex 10 φορές περισσότερο απο τον άντρα.. Και πάνω στην πράξη φένεται αυτό..
Όοοοταανν.. ερθει σε οργασμο...;)

τοτε ισως ναι,,η γυναικα απο οτι διαβασει και σε ερευνες δινεται ολοκληρη στον οργασμο και δεν επικοινωνει καθολου με το περιβαλλον,,μπορει και να λιποθυμήσει ακομα..
ενω ο ανδρας και στην κορυφη του οργασμου του..εχει αντιληψη του γυρω χωρου για καθε πιθανη επιθεση εχθρου ή ζωου..

σε ντοκιμαντέρ το ειχα δει αυτο..

οι ανδρες εχουμε συχνους και ευκολους γρηγορους οργασμους,,αλλα οχι τοσο απολυτους και βαθεις,,ενω η γυναικα το αντιθετο..
τι να κανουμε,,δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα..και συχνο και ευκολο και βαθυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
ΜΠΟΡΟΥΜΕ να τα έχουμε όλα. Τάντρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τ' άντρα?

Τσι γυναίκας δεν εχει?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ωωω! Ίντα είπες μωρέ σύντεκνε?
Ενα το δημιουργήσωμεν τότε! Τσ'γυναίκας λοιπόν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Όοοοταανν.. ερθει σε οργασμο...;)

Εγώ πάντως απο τις προσωπικές μου εμπειρίες κ όχι απο τις @@ π λέει ο κάθε άσχετος στο κοσμοπόλιταν δεν έχω παρατηρήσει κάποια ιδιαίτερη δυσκολία στο να έρθει σε οργαμό η κοπέλα.. Το αντίθετο μάλιστα, συνεβεναι συχνότερα απο εμένα γιατί ως γνωστόν όσο λιγοστεύουν οι αποθήκες τόσο ποιο δύσκολα έρχεται ο οργασμός στον άντρα..

Εν κατακλείδι η γυναίκα έρχεται το ίδιο εύκολα σε οργαμό με τον άντρα κατά την ταπεινή μου γνώμη με τη διαφορά ότι επιπλέον είναι και πιο έντονο την στιγμή εκείνη, όπως ειπε και ο άγγελος τους λόγους, αλλά και κατα τη διάρκεια της γενικότερης συνουσίας.. Δεν είναι τυχαίο ότι συνήθως σε μεγάλο μέρος της πράξης η κοπέλα είναι σε κατάσταση νιρβάνα σε αντίθεση με εμάς που έχουμε τον έλενχο μέχρι και του αν έχει μπεί μύγα στο δωματιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το αντίθετο μάλιστα, συνεβεναι συχνότερα απο εμένα γιατί ως γνωστόν όσο λιγοστεύουν οι αποθήκες τόσο ποιο δύσκολα έρχεται ο οργασμός στον άντρα..

Εν κατακλείδι η γυναίκα έρχεται το ίδιο εύκολα σε οργαμό με τον άντρα κατά την ταπεινή μου γνώμη με τη διαφορά ότι επιπλέον είναι και πιο έντονο την στιγμή εκείνη,
και τα δυο ρε φιλε?
δεν κολλανε..
πειτε και αλλοι τη γνωμη σας απο την εμπειρια σας..σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα..

που ερχεται πιο ευκολα-γρηγορα- συχνα ο οργασμος,,στη γυναικα ή στον ανδρα?
και αν ειναι το ιδιο..γιατι οοολοι ασχολουνται συνεχεια και οι ιδιες οι γυναικες με τους οργασμους που δεν εχουν,,και αν εχουν και αν προσποιουνται κλπ..(μηπως παιζει αυτο το τελευταιο φιλε speedy?);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως η γυναίκα το ευχαριστιέται το sex 10 φορές περισσότερο απο τον άντρα.. Και πάνω στην πράξη φένεται αυτό.. Όλα τα άλλα ειναι κοινονικομπούρδες..

Mη τα λες παραέξω αυτά. Και ο Τειρεσίας κάτι τέτοια έλεγε και του πέταξαν τα μάτια έξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
και τα δυο ρε φιλε?
δεν κολλανε..
πειτε και αλλοι τη γνωμη σας απο την εμπειρια σας..σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα..

που ερχεται πιο ευκολα-γρηγορα- συχνα ο οργασμος,,στη γυναικα ή στον ανδρα?
και αν ειναι το ιδιο..γιατι οοολοι ασχολουνται συνεχεια και οι ιδιες οι γυναικες με τους οργασμους που δεν εχουν,,και αν εχουν και αν προσποιουνται κλπ..(μηπως παιζει αυτο το τελευταιο φιλε speedy?);)

Σου είπα μιλάω καθάρα και μόνο απο προσωπικές εμπειρίες και έχω αρκετές θέλω να πιστεύω... Και τα όσα γράφω αφορούν απο την πρώτη ακομα φορά.. Δεν είναι δλδ θέμα εμπειριάς στη μέση για να πείς ότι αυτός είναι ο λόγος που μπορεί να συμβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Είναι μεγάλη μαγκιά, το να κάνεις σεξ σαν να μην έχεις κάνει ποτέ πριν και σαν να μην πρόκειται να ξανακάνεις. Έτσι μπορείς να το απολαύσεις στο μέγιστο. Όσο για το θέμα του οργασμού που συζητάτε παραπάνω, ο άντρας συνήθως έρχεται πιο γρήγορα σε οργασμό επειδή η δική του απόλαυση προέρχεται από κάτι πιο "απλό". Άσε που έχει επικρατήσει το στερεότυπο ότι όλη η δουλειά είναι το μέσα-έξω, κι έτσι ξεχνάμε το υπόλοιπο, γι' αυτό συνήθως οι γυναίκες μένουν ανικανοποίητες. Αν ψάξει κάποιος το θέμα, υπάρχουν πολλά που μπορείς να ανακαλύψεις για το πώς να ικανοποιήσεις το σύντροφό σου, και αυτό είναι κάτι που ισχύει και για τις δύο πλευρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εξαρταται απο το πως τα παει η ΑΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγκεφαλικά υπερτερούν οι άνδρες.
Σωματικά το ίδιο.
Ψυχικά υπερτερούν οι γυναίκες.
απόψε αυτή τη γνώμη έχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
δεν εχουν οι αντρες διαθεση για σεξ...
το πεος τους εχει ...









πχ σε ξυπναει το πρωι και σου λεει->θελω σεξ δε με βλεπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η ερώτηση του θέματος ελέγχεται ως φήμη. Και από την έρευνα προκύπτει θα έλεγα πως όντως πρόκειται για φήμη..

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Οχι.Υπαρχουν καποια στερεοτυπα που δεν λεει να τα αφησει πισω της η κοινωνια μας.Και επειδη θα μπορουσα να μιλαω ωρες για τα στερεοτυπα να πω αυτο που αφορα το συγκεκριμενο θεμα.
οι γυναικες οταν κανουν πολυ σεξ τις λενε πτανες και με διαφορους ππαρομοιους χαρακτηρισμους .Για τους ανδρες εχουν πει τιποτε;;;;;;;;;;;;(αμα εχουν πει και δεν το ξερω γραψτε το σας παρακαλω)
Ετσι οι ανδρες χαιρονται τον ερωτα και το διατυμπανιζουν(ποσες φορεςς τον χαρηκαν χθες λχ)ενω οι γυναικες λυσσανε με τους συντροφους τους η τον χαιρονται και αυτες και αν το διατυμπανισουν τους αποδιδεται ο παραπανω χαρακτηρισμος.
Όσο για αυτο που ειπε ο αγγελος για τις πορνες,ναι οι γυναικες θελουν να κανουν σεξ με τον συντροφο τους η θελουν να νιωθουν πως ειναι ποθητες εκεινες κι οχι τα λεφτα τους.Και οι ανδρες τα προτιμουν ολα αυτα αλλα απο τη φυση τους ειναι σκληροπετσοι(με την καλη εννοια)και δεν εχουν προβλημα να πανε σε επαγγελματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σεξ τις λενε πτανες

και μετα τις πτύνουν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.
Ψιλοκολλάει, πολύ γέλιο.:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top