Όμορφα κινητά !

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To πιο όμορφο κινητό είναι το iPhone 4. Πολύ μπροστά στην εποχή του.

1609953374863.jpeg
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Μόλις τσίμπησα Oneplus 8T 8 GB RAM/128 storage

Ευκαιρία να δοκιμάσουμε το OS της 1+
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μόλις τσίμπησα Oneplus 8T 8 GB RAM/128 storage

Ευκαιρία να δοκιμάσουμε το OS της 1+
κι εγω ηθελα να παρω αυτο το κινητο γιατι ειδα οτι εχει δυνατοτητες,γραψε μας εμπειριες οταν το δουλεψεις :thumbup:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
κι εγω ηθελα να παρω αυτο το κινητο γιατι ειδα οτι εχει δυνατοτητες,γραψε μας εμπειριες οταν το δουλεψεις :thumbup:
Εσυ θα το δεις απο κοντά. :devil:

ΥΓ: Για το Nord πήγαινα, αλλά με κέρδισε ο Snapdragon 865 και τα περι ηχείων στέρεο και φουλ φόρτιση σε 39 λεπτά. Θα σας γράψω και ριβιού, στις 13 θα το χω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εσυ θα το δεις απο κοντά. :devil:

ΥΓ: Για το Nord πήγαινα, αλλά με κέρδισε ο Snapdragon 865 και τα περι ηχείων στέρεο και φουλ φόρτιση σε 39 λεπτά. Θα σας γράψω και ριβιού, στις 13 θα το χω.
Χαχαχαχα😂😂😂τελεια χαρακτηριστικά ισχυρός επεξεργαστης, περιμενω με αγωνια το review 👍😊
Καλόπαιξτο!
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Ελπιζω να θυμουνται καποιοι αυτο το κουκλι

αρχείο λήψης (2).jpg
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ελπιζω να θυμουνται καποιοι αυτο το κουκλι

View attachment 74199

Εκείνη την περίοδο πήρα και εγώ το πρώτο έξυπνο κινητό. Τότε ήταν αυτά με Symbian.

Δε μου άρεσε αυτό της Nokia, και προτίμησα της Panasonic.



Για μένα, το πιο όμορφο symbian τότε. Παραφωνία η κεραία. Πάντα μου άρεσαν τα clamshell phones. Το έχω ακόμα στο συρτάρι!
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν υπάρχει όμορφο κινητό πλέον εκτός από 2 iphone ίσως καθώς όλα είναι σε διαστάσεις μελιτζάνα παπουτσάκι. There, I said it. :down:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπον στην αρχη ειχα αναδιπλουμενα σαν αυτα που ανεβασατε αλλα το πρωτο μου καλο ηταν αυτο
xperia-arc.jpg

το ειχα αγαπησει τοσο που κακως το εδωσα επρεπε να το ειχα κρατησει,απλα ειχε παλιο λογισμικο.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τα πιο όμορφα κινητά που είχα ποτέ:

Sony Ericsson w980i
8586-w980iimg1-1.jpg


iPhone 5s
20200513173026_apple_iphone_5s_16gb.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
1610246499826.png


Blackberry passport, όχι και τόσο παλιό αλλά από τα πιο όμορφα και πιο πρακτικά τηλέφωνα που είχα ποτέ. Μου λείπει το πληκτρολόγιο του. Δεν έκανα ποτέ λάθη, έγραφα και με κλειστά μάτια. Το hub (απίστευτο notification center) και τα gestures τα είχε το ΒΒ10 από το 2012. Ήταν πολύ μπροστά. Είχε το καλύτερο μεγεθος. Ήταν μεγάλο αλλά όχι τόσο μακρύ και χωρούσε τέλεια σε τσέπες. Το έχω ακόμα και κάθε φορά που γράφω με πληκτρολόγιο αφής θυμάμαι πόσο σπάνια πατούσα το backspace για να διορθώσω...
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Τώρα το είδα αυτό :eek:
DHL Στέτιν Πολωνία - Αθήνα

Τετάρτη βράδυ πλήρωσα κι αγόρασα, Παρασκευη πρωί το είχα. Είπες κάτι;
εεεε, χμμ

Με γειά?? :confused:

Πάντως 13 ακόμα να πάει, άρα ο υπάλληλος μπορεί να γελούσε γιατί ήξερε ότι θα το πάρεις νωρίτερα από το ETA :hi:

Περιμένουμε ριβιού!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Τώρα το είδα αυτό :eek:

εεεε, χμμ

Με γειά?? :confused:

Πάντως 13 ακόμα να πάει, άρα ο υπάλληλος μπορεί να γελούσε γιατί ήξερε ότι θα το πάρεις νωρίτερα από το ETA :hi:

Περιμένουμε ριβιού!

Προς το παρόν πρέπει να παω να αλλάξω σιμ σε νάνο, και δεν έχω βρει τροπο να πω στην wind να μου στειλει νεα σιμ στο σπίτι μπας και γλιτωσω τωρα με την πανδημια τα σουρτα φέρτα. Πρέπει δυστυχώς μάλλον να παω εκεί.

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι κατι παραπάνω από άριστες, έστω και χωρίς σιμ. Ακόμα το μαθαίνω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top