Όνειρο ή αληθινό;

Golden lady

Νεοφερμένος

Η Golden lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κάλήσπέρά σέ όλόύς έχώ μίά άπόρίά ...κάί θάθέλά τήν βόήθέίά σάς γίάτί έχώ μπέρδέύτέί πόλύ άσχήμά.... ότάν βλέπέίς π,χ ότί κάτί σέ τσίμπάέί στό πόδί κάί ξύπβάς κ βλέπέίς ότί όντώς κάτί έχέίς τί μπόρέί νά σήμάίνέί άύτό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
"Πολυτονικό" στην νεοελληνική πρώτη φορά βλέπω είναι η αλήθεια.
Είναι κάποια νέα μόδα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εγώ βλέπω ότι πέφτω, τινάζομαι και ξυπνάω. Και συνειδητοποιώ ότι έχω αφήσει το θερμοσίφωνο ανοικτό και την τοστιέρα στη μπρίζα... Και τώρα που είπα τοστιέρα, πάω να κάνω τοστ, γιατί πείνασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εγώ βλέπω ότι πέφτω, τινάζομαι και ξυπνάω
Τελικά όλοι το παθαίνουμε αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Ένα βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι ήμουνα στην έρημο και διψούσα τρομερά. Ξύπνησα, πήγα στο ψυγείο, ήπια μια μπουκάλα νερό και ξανακοιμήθηκα.
Τι να σημαίνει άραγε;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ένα βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι ήμουνα στην έρημο και διψούσα τρομερά. Ξύπνησα, πήγα στο ψυγείο, ήπια μια μπουκάλα νερό και ξανακοιμήθηκα.
Τι να σημαίνει άραγε;

'Οτι στην έρημο πλέον υπάρχουνε ψυγεία? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Κάλήσπέρά σέ όλόύς έχώ μίά άπόρίά ...κάί θάθέλά τήν βόήθέίά σάς γίάτί έχώ μπέρδέύτέί πόλύ άσχήμά.... ότάν βλέπέίς π,χ ότί κάτί σέ τσίμπάέί στό πόδί κάί ξύπβάς κ βλέπέίς ότί όντώς κάτί έχέίς τί μπόρέί νά σήμάίνέί άύτό??
Ότί θά ξύπνήσές άκρίβώς τή στίγμή πόύ σέ τσίμπήσέ κάτί, κάί τό μύάλό σόύ τό κάτάτάξέ άπό λάθός στό όνέίρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

Golden lady

Νεοφερμένος

Η Golden lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω για τα δυο τελευταια ατομα που μου απαντησαν οσο για τους υπολοιπους δεν εχω σχολια οι καταστασεις με ξεπερνανε......αν γραφουν ετσι εδω πως θαναι στην ζωη τους καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευχαριστω για τα δυο τελευταια ατομα που μου απαντησαν οσο για τους υπολοιπους δεν εχω σχολια οι καταστασεις με ξεπερνανε......αν γραφουν ετσι εδω πως θαναι στην ζωη τους καταλαβαινω...

Ουουου ναι, πολλά πράγματα μπορείς να καταλάβεις για την ζωή ενός ατόμου από ένα λάιτ ποστ του.
(νοτ)

Τώρα είδα ότι αυτά είναι τα πρώτα σου μηνύματα βασικά, καλωσήρθες, και συνήθισε την ιδέα ότι σε φόρουμ τόσο μεγάλης κινητικότητας ο καθένας πετάει το μακρύ του και το κοντό του, και αν μπεις στην λογική να ασχολείσαι με κάθε εξυπνακίστικο ποστ ή ποστ που σου δίνει στα νεύρα, το 'χασες το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Και σε μενα εχει τυχει αυτο.Μολις με παιρνει ο υπνος καποιες φορες νιωθω οτι πεφτω απο το κρεβατι μου που νομιζω οτι κρεμεται και δεν ακουμα στο πατωμα.:confused:Ξερω ειναι αρκετα μπερδεμενο,αλλα αυτο τυχαινει οποτε ειμαι αρκετα κουρασμενη.Ενα αλλο ειναι οταν με απασχολουν ασκησεις μαθηματικων ή φυσικης και δεν βρισκω λυσεις τις βλεπω στον υπνο μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και σε μενα εχει τυχει αυτο.Μολις με παιρνει ο υπνος καποιες φορες νιωθω οτι πεφτω απο το κρεβατι μου που νομιζω οτι κρεμεται και δεν ακουμα στο πατωμα.:confused:Ξερω ειναι αρκετα μπερδεμενο,αλλα αυτο τυχαινει οποτε ειμαι αρκετα κουρασμενη.Ενα αλλο ειναι οταν με απασχολουν ασκησεις μαθηματικων ή φυσικης και δεν βρισκω λυσεις τις βλεπω στον υπνο μου.:P

Αχαχαχα αυτό με τις ασκήσεις μου συνέβαινε συνέχεια όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι ασκήσεις ρε παιδιά; :worry:

Μόνο εγώ βλέπω τον εαυτό μου να τρέχει λες και είμαι μαραθωνοδρόμος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,761 μηνύματα.
Εγω βλέπω πολύ συχνά να με σκοτώνουν και να τρέχω σε δάση ενώ βρέχει :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγω βλέπω πολύ συχνά να με σκοτώνουν και να τρέχω σε δάση ενώ βρέχει :upside:

Ακριβώς αυτό!!:bounce:
Μία φορά που συγκράτησα είναι που ήρθε ο (τότε) φίλος μου και με σκότωσε με ... τόξο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,087 μηνύματα.
Και σε μενα εχει τυχει αυτο.Μολις με παιρνει ο υπνος καποιες φορες νιωθω οτι πεφτω απο το κρεβατι μου που νομιζω οτι κρεμεται και δεν ακουμα στο πατωμα.:confused:Ξερω ειναι αρκετα μπερδεμενο,αλλα αυτο τυχαινει οποτε ειμαι αρκετα κουρασμενη.


Ναι,αυτό είναι συχνό φαινόμενο και ειχα διαβασει καπου οτι γινεται επειδη πέφτουν πολυ οι σφυγμοί or sth και ο εγκέφαλος προσπαθεί να σε ξυπνήσει.
Εγω βλεπω συχνά να με κηνυγανε ή να ειμαι σε ανσανσερ και να πέφτει ή να ανεβαίνει και να μην σταματάει.
Επισης, οταν ειμαι αγχωμένη, βλεπω τεράστια κύματα και να προσπαθω να ξεφύγω. Εχω δει πολλες φορες τετοια κύματα και τωρα ξερω,οταν δω τετοιο ονειρο λεω στον εαυτό μου "Βασια πρεπει να ηρεμήσεις" :hehe: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Nιώθετε καμία φορά ότι ολόκληρο το κρεβάτι είναι στον αέρα και στριφογυρίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Nιώθετε καμία φορά ότι ολόκληρο το κρεβάτι είναι στον αέρα και στριφογυρίζει;

εννοείς όταν κοιμάσαι ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
εννοείς όταν κοιμάσαι ή όχι;

Μου συμβαίνει καμία φορά όταν πάει να με πάρει ο ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Μου συμβαίνει καμία φορά όταν πάει να με πάρει ο ύπνος.

Υποθέτω ότι είσαι είτε πολύ κουρασμένη είτε πολύ μεθυσμένη τότε. :P
Αυτό το συγκεκριμένο εμένα μου συμβαίνει όταν κοιμάμαι στο πάνω κρεβάτι μιας κουκέτας ή όταν έχω κάνει κούνια για πολλή ώρα την ίδια μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top