Όριο ηλικίας στο Φόρουμ;

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αν το μέλος ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ είναι 11 χρονών, εγώ είμαι η Madonna!
Όλα τα 11χρονα το ίδιο πρόσωπο είναι και δεν είναι παιδάκι.
Τώρα τί και πώς και γιατί... Είπαμε, τραγουδίστρια είμαι όχι μέντιουμ.:cool:

Βασικά σε λίγες μέρες θα γίνω 12.
Τι σας πειράζει να μπαίνουν 11χρονα στο site.
Εξάλου εγώ και η Χριστίνα(bunny) νομίζω ότι δεν έχουμε δημιουργήσει πρόβλημα.Απλά αγαπάμε πολύ τις γάτες.Μήπως δε θέλετε να μπαίνουμε στο site;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν εχουμε προβλημα με σενα και την bunny αλλα με αλλα 11χρονα που μπαιναν μονο για να κανουν χαβαλε(δεν ειχες παρατηρησει κατι τετοιο??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Προφανώς, όλοι είναι ευπρόσδεκτοι, αρκεί να συμπεριφέρονται σύμφωνα με τους κανόνες. Από κει και πέρα, ας μη μας πιάνει παράνοια, δεν σημαίνει πως όποιος είναι κάτω των 20 μπήκε για να σπάσει πλάκα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν εχουμε προβλημα με σενα και την bunny αλλα με αλλα 11χρονα που μπαιναν μονο για να κανουν χαβαλε(δεν ειχες παρατηρησει κατι τετοιο??)

:redface::redface::redface:Συγνώμη που μίλησα λίγο άσχημα πιο πάνω,αλλά δεν πρέπει να βάζετε όλα τα εντεκάχρονα σε ένα σακί.Το ξέρω πως μερικά παιδιά μπαίνουν στο forum και δίνουν συμβουλές που μπορεί να κάνουν κακό στις γατούλες.Το καλύτερο θα ήταν να βάζατε μια προιδοποίηση που θα λέει να σκεφτόμαστε καλά πριν γράψουμε κάτι στο forum, ειδικά σε θέματα υγείας.Εμένα με ενόχλησε που κάποιοι δεν πιστεύουν πως είμαι έντεκα χρωνών επιδή γράφω λίγο πιο καλά για την ηλικία μου.Εγώ σας συμπαθώ όλους εδώ μέσα επιδή αγαπάτε και εσείς τις γάτες και θα ήθελα να μου το ανταποδώσετε αυτό.:cry::cry::cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΛΙ.jpg
    ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΛΙ.jpg
    102.3 KB · Εμφανίσεις: 63

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δηλαδή τώρα, ας μου εξηγήσει κανείς για να καταλάβω.

Αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=949856&postcount=2
αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=950063&postcount=16
κι αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=950713&postcount=5

τα έγραψε το ίδιο (11χρονο) άτομο;;; :hmm:

Γιατί δε με πιστεύετε και τα έχετε βάλει μαζί μου;Επειδή αγαπώ τις γάτες;Θέλετε μήπως να σας στείλω και φωτογραφία μου για να πιστέψετε ότι είμαι 11 χρωνών;στο τελευταίο (https://www.mycat.gr?forum/showpost.phpp=278175&postcount=5 ) απάντησα έτσι γιατί έχω ζήσει παρόμοια εμπειρία με ένα κουνελάκι.Αυτό που κάνετε είναι ρατσισμός.Και το κάνετε σε εμένα που έχω κλάψει για τόσα και τόσα γατάκια.Εγώ νόμιζα πως είμασταν μια παρέα που αγαπάει τις γάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ αυτή τη στιγμή νιώθω προσβεβλημένη.:( Εκτός από κάποιες εξαιρέσεις εδώ μερικές φορές νιώθω παρείσακτη λόγω προκαταλήψεων.:/:

Εγώ είμαι όντως 12 χρονών και για όλους όσους δεν το πιστεύουν μπορούν να έρθουν στην έκθεση της Σαλμίνας να το διαπιστώσουν.:)

Δεν πιστεύω πως έχω δημιουργήσει πρόβλημα προσωπικά....:confused:
Έχω συναντήσει πολλούς εδώ στο forum που πολλές φορές έχουν κάνει επίθεση στους άλλους.:mad:

Σίγουρα δεν κατηγορώ κανέναν.:happy:Άλλωστε τόσα ακούγονται και γίνονται.:down: Υπάρχουν πιθανότητες να υπάρχουν φαρσέρ εδώ,όπως και σε όλα τα forums.:hmm:

Aλλά όπως είπε η Αγνή(ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ),δεν είναι σωστό να τους βάζουμε όλους σε ένα σακί.Κάποιοι νιώθουν άσχημα γι' αυτό.;)

Ευχαριστώ.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:cry:
Εγώ αυτή τη στιγμή νιώθω προσβεβλημένη.:( Εκτός από κάποιες εξαιρέσεις εδώ μερικές φορές νιώθω παρείσακτη λόγω προκαταλήψεων.:/:

Εγώ είμαι όντως 12 χρονών και για όλους όσους δεν το πιστεύουν μπορούν να έρθουν στην έκθεση της Σαλμίνας να το διαπιστώσουν.:)

Δεν πιστεύω πως έχω δημιουργήσει πρόβλημα προσωπικά....:confused:
Έχω συναντήσει πολλούς εδώ στο forum που πολλές φορές έχουν κάνει επίθεση στους άλλους.:mad:

Σίγουρα δεν κατηγορώ κανέναν.:happy:Άλλωστε τόσα ακούγονται και γίνονται.:down: Υπάρχουν πιθανότητες να υπάρχουν φαρσέρ εδώ,όπως και σε όλα τα forums.:hmm:

Aλλά όπως είπε η Αγνή(ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ),δεν είναι σωστό να τους βάζουμε όλους σε ένα σακί.Κάποιοι νιώθουν άσχημα γι' αυτό.;)

Ευχαριστώ.:happy:


Συμφωνώ με τη Χριστίνα.Εμένα μου ήρθε να κλάψω.........:cry::cry::cry::cry::cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δηλαδή τώρα, ας μου εξηγήσει κανείς για να καταλάβω.

Αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=949856&postcount=2
αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=950063&postcount=16
κι αυτό https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=950713&postcount=5

τα έγραψε το ίδιο (11χρονο) άτομο;;; :hmm:

Λογικά ναι, μόνο που δεν είναι 11.....:P

Άλλα μαθαίνουν ορθογραφία... με 2 ποστ!!!!

ειδικα το τελευταιο ποστ????περιεργο για 11χρονο!!!!:hmm::hmm::hmm:
Εγώ αυτό το λέω επίθεση.:down: Κάποιοι έχουν ταλέντο στο γράψιμο παράξενο για την ηλικία τους.:) Μου έχουν πει πως το έχω κι εγώ.:redface:

Είστε όμως απίστευτοι.:( Δεν ξέρω τί ακριβώς έχετε με τα παιδιά κάτω των 16-17,30-40,100-150 αλλά είναι άδικο και είμαι απόλυτη σ' αυτό.

Εγώ σας δίνω το δικαίωμα να ρωτήσετε όσους με γνωρίζουν καλύτερα εδώ μέσα και μετά ελάτε να μου ζητήσετε το λόγο.:) Δεν έχω κάτι να κρύψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:Ούτε και εγώ έχω να κρύψω κάτι και γιατί να το κάνω.Χαζό δεν θα ήταν να κρύψω την ηλικία μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ αυτό το λέω επίθεση.:down: Κάποιοι έχουν ταλέντο στο γράψιμο παράξενο για την ηλικία τους.:) Μου έχουν πει πως το έχω κι εγώ.:redface:

Είστε όμως απίστευτοι.:( Δεν ξέρω τί ακριβώς έχετε με τα παιδιά κάτω των 16-17,30-40,100-150 αλλά είναι άδικο και είμαι απόλυτη σ' αυτό.

Εγώ σας δίνω το δικαίωμα να ρωτήσετε όσους με γνωρίζουν καλύτερα εδώ μέσα και μετά ελάτε να μου ζητήσετε το λόγο.:) Δεν έχω κάτι να κρύψω.


Bunny επειδη εβαλες και το δικο μου ποστ πιο πανω ...εγω δεν ειμαι αρνητικη με σενα και το ξερεις πολυ καλα...εκ μερους ολων το λεω αυτο...δεν ειναι οτι πιστευουμε τοσο σε σενα αλλα εχεις κερδισει αξια την εμπιστοσυνη μας...απλα πιστευω το γνωριζεις και εσυ ..παρουσιαστηκε ενα κρουσμα απο παιδακια απο την ιδια περιοχη με παρομοια nicks τα οποια στο ενα ποστ ηξεραν ορθογραφια και στο αλλο δεν ηξεραν...στο ενα μιλαγαν σαν παιδακια και στο αλλο οχι..αυτο συνεβει νομιζοντας οτι με το να μιλαν και να γραφουν λαθος θα μας κανουν να πειστουμε οτι ειναι 11χρονων..τα παιδια σε αυτη την ηλικια γραφουν και μιλαν πολυ σωστα..γι'αυτο το λογο υπηρξαμε επιφυλακτικοι..γιατι δεν ευσταθει κατι τετοιο..δεν γινεται να μην μαθαινουν στο σχολειο ορθογραφια..δεν νομιζω οτι κανεις φερθηκε επιθετικα σε σενα προσωπικα..οσο για τα υπολοιπα ''παιδια'' οπως ειπα πρεπει να κερδισουν την εμπιστοσυνη μας..αυτο συμβαινει ειτε εισαι 11 ειτε 111..μπορει για εσας να φαινεται χαζο να λες
οτι εισαι 11 μερικοι ομως διασκεδαζουν και δεν ειμαστε εμεις...τελος αυτα τα παιδια ανοιγουν συνεχεια θεματα τα οποια δεν εχουν να προσφερουν κατι ή να λυσουν απορειες απλα για να περασει ευχαριστα γι'αυτους η ωρα..και παλι κανεις δεν αναφερθηκε σε σενα..εισαι πολυ καιρο στο site και μας εχεις κερδισει...ευχαριστω..τελος ας λιξει εδω το θεμα δεν ειναι ωραιο να ερχομαστε συνεχως σε αντιπαραθεσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Bunny επειδη εβαλες και το δικο μου ποστ πιο πανω ...εγω δεν ειμαι αρνητικη με σενα και το ξερεις πολυ καλα...εκ μερους ολων το λεω αυτο...δεν ειναι οτι πιστευουμε τοσο σε σενα αλλα εχεις κερδισει αξια την εμπιστοσυνη μας...απλα πιστευω το γνωριζεις και εσυ ..παρουσιαστηκε ενα κρουσμα απο παιδακια απο την ιδια περιοχη με παρομοια nicks τα οποια στο ενα ποστ ηξεραν ορθογραφια και στο αλλο δεν ηξεραν...στο ενα μιλαγαν σαν παιδακια και στο αλλο οχι..αυτο συνεβει νομιζοντας οτι με το να μιλαν και να γραφουν λαθος θα μας κανουν να πειστουμε οτι ειναι 11χρονων..τα παιδια σε αυτη την ηλικια γραφουν και μιλαν πολυ σωστα..γι'αυτο το λογο υπηρξαμε επιφυλακτικοι..γιατι δεν ευσταθει κατι τετοιο..δεν γινεται να μην μαθαινουν στο σχολειο ορθογραφια..δεν νομιζω οτι κανεις φερθηκε επιθετικα σε σενα προσωπικα..οσο για τα υπολοιπα ''παιδια'' οπως ειπα πρεπει να κερδισουν την εμπιστοσυνη μας..αυτο συμβαινει ειτε εισαι 11 ειτε 111..μπορει για εσας να φαινεται χαζο να λες
οτι εισαι 11 μερικοι ομως διασκεδαζουν και δεν ειμαστε εμεις...τελος αυτα τα παιδια ανοιγουν συνεχεια θεματα τα οποια δεν εχουν να προσφερουν κατι ή να λυσουν απορειες απλα για να περασει ευχαριστα γι'αυτους η ωρα..και παλι κανεις δεν αναφερθηκε σε σενα..εισαι πολυ καιρο στο site και μας εχεις κερδισει...ευχαριστω..τελος ας λιξει εδω το θεμα δεν ειναι ωραιο να ερχομαστε συνεχως σε αντιπαραθεσεις..

Τότε τα έχετε βάλει μαζί μου,γιατί όλο για εμένα μιλάτε.Έκανα τα πάντα για να κερδίσω την εμπιστοσίνη σας.Έχω γράψει 2 άρθρα που θα δημοσιευτούν σε λίγο καιρό,έχω απαντήσει στο forum και νομίζω ότι τις περισσότερες φορές έδωσα χρήσιμες απαντήσεις,όπως τότε που μια κυρία δεν ήξερε πως να πει στο παιδί της ότι πέθανε το γατάκι τους, και εσείς λέτε ακόμα ότι δεν είμαι 11 χρωνών.Το λέω για πολοστή φορά: είμαι 11 χρωνών...........
Αν ζούσα στην Αθήνα θα μπορούσα να έρθω σε αυτήν την έκθεση με τις γάτες και να δείτε ότι λέω αλήθεια.Εγώ θεωρώ ότι μπορούμε να είμαστε -και νομίζω ότι είμαστε μια όμορφη γατοοικογένια!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Επίσης θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι.Εγώ είμαι παιδι πρώτα από όλα.Και δεύτερον αν κοιτάξετε στο ημερολόγιο θα δείτε στις 25 Φεβρουαρίου να γιορτάζω εγώ κάποια άλλα μέλη και μία Αγνή.Αυτή η Αγνή είμαι εγώ.Όταν εγγράφηκα και πήγα να μπω στο site ήθελε κωδικό.Αλλά εγώ νόμιζα ότι τον κωδικό τον διάλεγα εγώ,ενώ στην πραγματικότητα το mycat μου είχε στείλει ένα e-mail με τον κωδικό το οποίο και καταλάθος έσβησα.Γι' αυτό αναγκάστηκα να ξαναεγγραφώ και έδωσα άλλο e-mail(έχω 2 e-mail).Tη δεύτερη φορά δεν έσβησα το μύνημα με τον κωδικό.Γι'αυτό μην παραξενευτήτε αν δείτε στο ημερολόγιο εμένα να έχω την ίδια ηλικία με ένα άλλο κορίτσι,να μένουμε στην ίδια περιοχή και να γεννηθήκαμε την ίδια μέρα.Είμαι εγώ που κατα λάθος έκανα εγγραφή 2 φορές και τώρα που δεν έχω τον κωδικό της πρώτης φοράς δεν μπορώ να τη διαγράψω.Από ένα λάθος εγγράφηκα 2 φορές,μόνο που από την μία δεν έχω τον κωδικό και δεν κάνω τίποτα. Μήπως γι αυτό δημιουργήθηκε και η όλη παρεξήγηση;;;;;;;:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπον, παιδακια ηλικιας απο 11 εως 111...
Σταματηστε να κλαιτε, να νιωθετε προσβεβλημενοι κλπ.
Bunny, δεν αναφερθηκε κανεις σε σενα.
Aγνη, ισως να εγινε μια παρεξηγηση με σενα στην αρχη, αλλα κανεις δεν το συνεχισε.
Και οπως πολυ σωστα ειπε η ria ολοι χρειαζεται να κερδισουμε την εμπιστοσυνη του αλλου, ανεξαρτητα ηλικιας η παλαιοτητας στο φορουμ.
Αν καποιοι εκαναν φαρσα, κακο του κεφαλιου τους.
Εσεις συνεχιστε να ειστε συμμορφωμενοι με τους κανονες του φορουμ και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Προσωπικη συμβουλη και αν θελετε με ακουτε. Προσπαθηστε να ειστε συγκρατημενοι με τις συμβουλες ειδικα σε θεματα υγειας και απαντατε οταν ειστε απολυτα σιγουρα γι αυτο που γραφετε. Και αυτο ειναι κατι που ισχυει για ολους!
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Λοιπον, παιδακια ηλικιας απο 11 εως 111...
Aγνη, ισως να εγινε μια παρεξηγηση με σενα στην αρχη, αλλα κανεις δεν το συνεχισε.
:D:D:D

Ναι,δημιουργήθηκε.Δεν πιστεύουν πως είμαι 11 χρωνών.Αλλά το θέμα έληξε.Θέλω όμως όποιος εξακολουθεί να πιστεύει πως δεν είμαι 11 χρωνών να το γράψει, να του εξηγήσω και να λυθεί η αποροία του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Γεια σας.Θελω να ζητησω συγνωμη για ολα οπως να δινω συμβουλες χωρις να ειμαι σιγουρη και πολλα αλλα.:redface:Λυπαμαι πολυ για ολα οσα χαζα πραγματα εκανα και υποσχομαι πως δεν θα ξανασυμβουν.Θελω να ξερετε πως σε καποια αρθρα εγραφα λαθος ενω σε αλλα οχι γιατι εβλεπα εσας και ηθελα να προσπαθησω να γινω καλυτερη.Συγχωρεστε με σας παρακαλω και ας ειμαστε μια χαρουμενη γατοοικογενεια χωρις προβληματα σας παρακαλω.Απο εδω και στο εξης θα γραφω μονο για οτι ειμαι σιγουρη.Και παλι συφνωμη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θελω να προσθεσω πως δεν εγινα μελλος στο forum για να σπαω πλακα και θελω να με πιστεψετε γιατι αυτη ειναι η αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για την κατανόνηση.:) Δε μου αρέσιε να τσακώνομαι...:/: Εδώ έρχομαι για να χαλαρώσω και να περάσω καλά.:happy: Πραγματικά είμαι πανευτυχής που έχω κερδισει κάποιους από εδώ και σας είμαι ευγνόμων που το πιστεύετε αυτό,γιατί δεν είναι και λίγο.:redface:

Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ κάτι για το οποίο δεν είμαι σίγουρη,διότι θα μπορούσε να αποβεί μοιραίο.:down:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Αγνή για την υποστήριξή της.:happy:
Δεν θα ήθελα να πιέσω κανέναν προς τη δική μου άποψη.:) Όσο για τα πραγματικά 11χρονα,ελπίζω να κερδίσουν την εμπιστοσίνη κάποτε εδώ.:hmm:

Θα ήθελα να το κλείσουμε όμως το θέμα,γιατί μόνο καλό δε μας κάνει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για την κατανόνηση.:) Δε μου αρέσιε να τσακώνομαι...:/: Εδώ έρχομαι για να χαλαρώσω και να περάσω καλά.:happy: Πραγματικά είμαι πανευτυχής που έχω κερδισει κάποιους από εδώ και σας είμαι ευγνόμων που το πιστεύετε αυτό,γιατί δεν είναι και λίγο.:redface:

Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ κάτι για το οποίο δεν είμαι σίγουρη,διότι θα μπορούσε να αποβεί μοιραίο.:down:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Αγνή για την υποστήριξή της.:happy:
Δεν θα ήθελα να πιέσω κανέναν προς τη δική μου άποψη.:) Όσο για !:lol:!

Συμφωνώ!!!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα με κανεναν χρηστη ,αλλα οταν ειδα αυτα που γραφατε δεν μου αρεσαν καθολου.:(Σας λεω οτι δεν θα το ξανακανω:up:Θελω να ειμαστε ευτιχισμενοι/ευτιχισμενες:D!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
:happy:
Δεν εχω προβλημα με κανεναν χρηστη ,αλλα οταν ειδα αυτα που γραφατε δεν μου αρεσαν καθολου.:(Σας λεω οτι δεν θα το ξανακανω:up:Θελω να ειμαστε ευτιχισμενοι/ευτιχισμενες:D!!!!!!!
SweetyCat οι μεγαλυτεροι ειχαν δικιο .Εσυ,εγω και ολοι οι μικροτεροι πρεπει να εφαρμοζουμε σωστα τους κανονες και οχι να τους παραακουμε.Ακομα οπως διαβασες παραπανω στο αρθρο της bunny καλυτερα να σταματησουμε τη κουβεντα αυτη γιατι δεν μας κανει καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top