Όριο ηλικίας στο Φόρουμ;

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Λογικά ναι, μόνο που δεν είναι 11.....:P

Άλλα μαθαίνουν ορθογραφία... με 2 ποστ!!!!
Και καλά ορθογραφία γίνεται κ κλωνοποίηση όμως μέσω των ποστ,γιατί η όλη τακτική μου θυμίζει εναν άλλο χρήστη επίσης 11 χρονών:hmm:
Και μετά σου λένε είναι δύσκολη η εφηβεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukia

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αν το μέλος ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ είναι 11 χρονών, εγώ είμαι η Madonna!
Όλα τα 11χρονα το ίδιο πρόσωπο είναι και δεν είναι παιδάκι.
Τώρα τί και πώς και γιατί... Είπαμε, τραγουδίστρια είμαι όχι μέντιουμ.:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Και καλά ορθογραφία γίνεται κ κλωνοποίηση όμως μέσω των ποστ,γιατί η όλη τακτική μου θυμίζει εναν άλλο χρήστη επίσης 11 χρονών:hmm:
Και μετά σου λένε είναι δύσκολη η εφηβεία


δεν ξερω παιδια τι να πω...το περιεργο ειναι οτι ενα απο αυτα τα 11χρονα μου εστειλε και πμ λεγοντας οτι τα υπολοιπα ποστ ειναι απο τα ξαδερφια του οταν ειπα καπου οτι ειμαι καχυποπτη στην συγκεκριμενη αγγελια ...το οτι εχει ξαδερφια ενταξει ας το πιστεψω το οτι ολα εχουν την ιδια ηλικια ??????τι στο καλο συννενοημενοι ηταν ολοι και γεννησαν την ιδια περιοδο???:lol::lol::lol::blink::blink:μπραβο παντως γιατι εγω ουτε ενα ξαδερφακι δεν εχω στην ηλικια μου ..ποσο μαλλον 5-6 ξαδερφια που εχει το συγκεκριμενο κοριτσακι.....:blink::blink::blink::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλα μην το λέτε, εγώ όταν ήμουν 13 είχα ανοίξει λογαριασμό σε ένα φόρουμ λογοτεχνίας με τον συνομήλικο ξάδερφο μου και κανείς δεν μας πίστευε οτι ήμασταν 13. :confused:(τα παιδικά μου τραύματα:lol::lol::lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis-Vivi

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω παλι στα 11 μου επαιζα αμπαριζα και κετσες στη πλατια και η μανα μου προσπαθουσε να με μαζεψει δωροδοκοντας με με σουβλακια....δεν ειχαμε τη χαρα του ιντερνετ τοτε....ισως γιαυτο ολοι στη γειτονια μας ειχαν αχτι.τους σπαγαμε να νευρα...:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis-Vivi

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και να μην ξεχασω το θρυλικο σαλαμακι...πωω ποσες μερες εκανα να κατσω απο το πονο...:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Όταν με πιάνει το... στραβό μου, παθαίνω κρίση παράνοιας και υποψιάζομαι πως από τα 6718 μέλη που αριθμεί σήμερα (25.1.09) το φόρουμ, τα 5703 είναι το ίδιο 11χρονο που γράφτηκε ισάριθμες φορές! :lol::lol::lol::lol::lol:
Θα ζήσω γιατρέ μου;;;; :rolleyes::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis-Vivi

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αδιαφορια νομιζω ειναι το μυστικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όταν με πιάνει το... στραβό μου, παθαίνω κρίση παράνοιας και υποψιάζομαι πως από τα 6718 μέλη που αριθμεί σήμερα (25.1.09) το φόρουμ, τα 5703 είναι το ίδιο 11χρονο που γράφτηκε ισάριθμες φορές! :lol::lol::lol::lol::lol:
Θα ζήσω γιατρέ μου;;;; :rolleyes::lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ζηλευετε καλε?αφου στην ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι τοτε αλλαξτε μου και μενα την ηλικια:redface::redface::redface:σελω να μικλινωωωωω:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ζηλευετε καλε?αφου στην ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι τοτε αλλαξτε μου και μενα την ηλικια:redface::redface::redface:σελω να μικλινωωωωω:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Καλημερα!
Δεν ειναι απολυτο... Στην Ελλαδα εισαι ο,τι να'ναι!
Η ξαδερφη μου μετα απο απωλεια ταυτοτητας, πηγε στην αστυνομια να ξαναβγαλει, με πιστοποιητικο γεννησης, (το οποιο ειχε σωστη ημερομηνια) και στην ταυτοτητα της εγραψαν ημ/νια γεννησης δυο χρονια μετα!
Dafni, πηγαινε κι εσυ στο αστυν. τμημα Συκεων, Θεσ/νικη....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μη σε στεναχωρει και στην δικη μας περιοχη κανουν το ιδιο,ομως δεν μας αλλαζουν την ηλικια,εμενα το υψος(που με βολευει:up::up:) και στον αντρα μου το χρωμα των ματιων του(απο γαλανα του γραψανε :blink::blink::blink:καστανα,που δεν βολευει)την ηλικια ομως:mad::mad::mad::mad::mad:οχι......γρρρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ζηλευετε καλε?αφου στην ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι τοτε αλλαξτε μου και μενα την ηλικια:redface::redface::redface:σελω να μικλινωωωωω:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Α μπα μπα μπα μπα! Μπρλμπρμπρ! Αν-γκού!
Μετά τιμής,
Zbeebz η ξεμωραμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οθι και τοθο μικλη





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
να μην εχουμε κηδεμονες πανω απο το κεφαλι μας,οχι και να μπουσουλαμε:redface::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αλλα θα ημασταν πολυ χαριτωμενα ετσι





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Άσε, φιλενάδα, καήκαμε... στην ηλικία μας η πάνα αποτελεί σεξουαλική διαστροφή... Λεκέ στο κούτελο :redface: αλλά όχι στο βρακί! :lol:
Το καλό φυσικά είναι ότι, αν φοράς πάνα, σου δικαιολογούν όλα τα αδικαιολόγητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
να με θυχωλης εγω φολαω βλακακια και δεν λελωνω:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παω να φαω την κλεμουλα μου και ξαναλχωμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top