Όταν ενδιαφέρεστε για δεσμευμένο/η...;

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν είναι...ακριβώς έτσι. Επιλέγουμε, από ένα σημείο και μετά...

Βλεπεις κάποιον/α και τον ερωτεύεσαι, ας πούμε, με την πρώτη ματιά (άντε και το δεχόμαστε...). Μαθαίνεις, όμως, ότι είναι δεσμευμένος/η. Οπότε, εκεί επιλέγεις...Ό,τι είχες να μάθεις (εσύ, εγώ, ο καθένας...), το έμαθες. Το αν θα συνεχίσεις ή όχι, ύστερα απ' αυτό, είναι καθαρά θέμα επιλογής. Και μόνο...

Αν δεν τον καλύπτει η σχέση του...υπάρχει και το άλλο. Να ξεκαθαρίσει (να χωρίσει, εν ολίγοις...) και να μη θέλει και την πίτα ολόκληρη, μα και το σκύλο χορτάτο...
Ναι μπορεί να χωρίσει για να είναι με το άλλο άτομο. Κυρίως σε αυτό αναφέρομαι
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αν τον παντρεμένο τον βλέπεις συχνά, είναι πιο δύσκολο να αντισταθείς.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει όρος "γυναικοχωριστρος";; :hmm:
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Τώρα θα φταίμε πάλι εμείς αν μιλήσουμε πατριαρχεία και τοξική αρρενωπότητα :P; Ήξερα μία που χώρισε για να είναι με άλλον αλλά δεν της βγήκε σε καλό.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν τον παντρεμένο τον βλέπεις συχνά, είναι πιο δύσκολο να αντισταθείς.
Υπάρχει επιλογή. Παύεις (γενικά μιλώ, εννοείται, δεν αναφέρομαι σ' εσένα προσωπικά...) να τον βλέπεις συχνά...

Πάντα υπάρχει επιλογή. Αρκεί να μη διαλέγουμε, αυτή που μας βολεύει...
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αν είναι συνάδελφος στη δουλειά πόσα μπορείς να κάνεις; Αν ασχολείστε και οι δυο με το χορό ή το θέατρο και κάθε τρεις και λίγο πρέπει να είστε αγκαλιά;
Συμφωνώ ότι πρέπει κάποτε να ακολουθούμε τον δύσκολο δρόμο. Που δε λέγεται τυχαία δύσκολος...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακριβώς. Πολύ σωστά. Σε τέτοια περίπτωση, λοιπόν, ακολουθείς το δύσκολο δρόμο...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,726 μηνύματα.
Τώρα θα φταίμε πάλι εμείς αν μιλήσουμε πατριαρχεία και τοξική αρρενωπότητα :P; Ήξερα μία που χώρισε για να είναι με άλλον αλλά δεν της βγήκε σε καλό.

Καλά να παθει. Αφου εγκατέλειψε τον αλλον.

Ναι ρε σιγά μη τη λυπηθούμε κιόλας 😁

Ουστ συμφεροντολόγες.
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Συμφωνώ. Γενικά ήταν χαρακτήρας που δεν έκανε εύκολα χωριό. Ίσως για αυτό δεν τα πήγε καλά ούτε με τον γυναικοχωρίστρο :laugh:.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,726 μηνύματα.
Συμφωνώ. Γενικά ήταν χαρακτήρας που δεν έκανε εύκολα χωριό. Ίσως για αυτό δεν τα πήγε καλά ούτε με τον γυναικοχωρίστρο :laugh:.

Ε κλασσικά. Κάτι τέτοιες δημιουργουν συνέχεια θέματα. Λες και αυτές είναι τέλειες. Αυτό είναι ότι χειρότερο σε μια σχέση ένας από τους δυο να παίρνει επικριτική στάση... Στο τέλος καταλήγουν στα 40 να ψάχνονται στο Τιντερ για σοβαρά και να τις προσεγγιζουν κάτι παντρεμενοι σαν έναν γνωστό μ για σεξ κ μόνο.

Δεν πιστευω οτι μια ωραία γυναίκα δεν έχει ευκαιρίες να κανει κάτι με έναν σωστό άντρα άλλωστε ανά πασα στιγμή βρίσκουν.Το βλεπεις και στο τιντερ αυτές έχουν ξέρω γω 100 match στα 120 ενώ εσυ μπορεί να έχεις 1-2 εκ των οποίων μετά δεν θα απαντάνε κιόλας. Αντε να σ γνωρίσει καμια φίλη τη ξαδέρφη της κ να είναι ελευθερη κ να της αρεσεις... Αυτό είναι τυχη. Για αυτό πολλοι είναι μόνοι τους. Δεν μιλάω για μένα αλλά για το συνολο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Θέλω να πείτε μέρη στην Αθήνα που ένας δεσμευμένος θα απέφευγε πάση θυσία να πάει με μια κοπέλα μην τυχόν και τον δει κανένας γνωστός. Πρέπει να τους τσεκάρεις αυτούς γιατί ειναι μες στο ψέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν υπάρχουν...συγκεκριμένα μέρη. Μα κι αν θεωρούσαμε ότι υπάρχουν, δε θα ήταν ίδια για τον καθένα. Αν αποφεύγει, γενικότερα, να βγάζει τη γυναίκα έξω και προτιμά...το σπίτι της (ή το αυτοκίνητο...), είναι μια ένδειξη ότι ίσως κάτι συμβαίνει...

Άλλωστε, για πόσο θα κρυφτεί ; Θα φανεί και...στα τηλεφωνήματα, στην επικοινωνία. Θα υπάρξουν σαφείς ενδείξεις, αν δεν είναι ελεύθερο πουλί...
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Με λουζει κρυος ιδρώτας και μόνο στη σκέψη να προσπαθησει κάποιος να μπει στη ζωή μου ενώ είμαι παντρεμενη
Δεν ξέρω γιατί αλλά από τότε που παντρευτηκα δεν με ξαναφλερταρε ποτε κανένας. Δεν το βρίσκω τυχαίο προσωπικα. Πριν παντρευτω μπορεί να επαιζα παραλληλα με τρεις! Οχι σχέση, έτσι παιχνιδι να γίνεται και ο καλυτερος κερδίζει. Όμως από τότε που παντρευτηκα, ειλικρινά και έχουν περασει πολλα χρονια από τότε, κανένας δε με έχει μαρκάρει.. Καλά δε μιλάμε για κάτι σαχλα στο δρόμο που ουτε καν δίνω σημασία
Μιλάμε για πέσιμο
Δεν το βρίσκω τυχαίο προσωπικα
Δεν πιστεύω και να ασχημηνα τόσο γρήγορα (!)
Απλώς έχω χαμηλωμένο βλέμμα, δε δίνω δικαιώματα, φοβάμαι στην ιδέα να χάσω τον άντρα μου, δεν τολμάω να σκεφτω κάτι άλλο και που θέλω να καταλήξω:
Εμείς επιλέγουμε, τίποτα δεν τυχαίνει...
Σας μιλαει άτομο που προ γάμου κρυβομουν μη με παρουν χαμπάρι! :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν υπάρχουν...συγκεκριμένα μέρη. Μα κι αν θεωρούσαμε ότι υπάρχουν, δε θα ήταν ίδια για τον καθένα. Αν αποφεύγει, γενικότερα, να βγάζει τη γυναίκα έξω και προτιμά...το σπίτι της (ή το αυτοκίνητο...), είναι μια ένδειξη ότι ίσως κάτι συμβαίνει...

Άλλωστε, για πόσο θα κρυφτεί ; Θα φανεί και...στα τηλεφωνήματα, στην επικοινωνία. Θα υπάρξουν σαφείς ενδείξεις, αν δεν είναι ελεύθερο πουλί...
Τρομακτικά όλα αυτά..
Απορώ πως τα αντέχουν κάποιες γυναίκες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να πείτε μέρη στην Αθήνα που ένας δεσμευμένος θα απέφευγε πάση θυσία να πάει με μια κοπέλα μην τυχόν και τον δει κανένας γνωστός. Πρέπει να τους τσεκάρεις αυτούς γιατί ειναι μες στο ψέμα.
Οπουδήποτε έχει κόσμο φαντάζομαι
Όσο πιο μόνοι κ ερημικα τόσο καλυτερα έτσι θα σκέφτεται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης να προσθεσω πως ουσα ελευθερη μόλις με προσεγγιζε δεσμευμένος η ακόμα χειρότερα παντρεμενος εφευγα κακην κακώς. Εγώ είχα μάθει να μαι πρωτη στη ζωή κάποιου η εν πασει περιπτωσει αν όχι πρωτη με την έννοια του μεγάλου έρωτα, όχι παντως η γκομενίτσα. Εγωισμός; δεν ξέρω παντως δεν αφέθηκα ποτε. Κάποτε ενώ ήμουν με έναν μου ξεφουρνισε ότι η γυναίκα του ήταν έγκυος και είχαν ορίσει γάμο και συντομα. Νομίζω έκλαιγα δυο συνεχόμενες μέρες από τις τυψεις. Δεν ήξερα... Φυσικά τον έβρισα κ τον μπλόκαρα. Δεν τον ξαναειδα από τότε.
Κι αυτό γιατί τον έψαχνα γενικώς κ τα είχα παρει κρανίο. Όταν εξαφανίστηκα και εμφανιστηκε, ζήτησα εξηγήσεις και άμεσα. Μάλιστα είχα τρόπο να μάθω την αλήθεια απο γνωστο κοινό (τυχαιο κ Β καλή μου τυχη παραλληλα) Αυτός προκειμενου να μη με χάσει μου πε την αλήθεια ίσως έχοντας την ελπίδα να μεινω για τα έξτρα. (;)
Προηγουμένως τον ρώτησα γιατι; και η απάντηση ήταν κάπως ρηχή και καλά ρουτίνα. Μα τι ρουτίνα ποτε προλαβε. Ψέμα, το μισώ το ψέμα.
Αλλά θέλω να πω είναι αίσχος ειναι τραγικό, απλά.


Οποία επίσης συνεχίζει μια τέτοια σχέση την βρίσκω επίσης τραγική. Αλλά αυτή είναι η δική μου αποψη βέβαια!
 
Τελευταία επεξεργασία:

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Αφού θα τους καταλάβεις ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΛΕΝΕ ψέματα και σε παιδεύουν ΑΔΙΚΑ ρε γαμωτο; Και τους ρωτας και σε δουλευουν πως ειναι ελευθεροι. Τι νομίζουν πως δεν θα τους καταλάβεις ; Και να έχεις ΤΟΝΙΣΕΙ πως είσαι σοβαρη κοπελα. Να πεις πως νομίζουν πως θα κοιμηθΕΊς μαζι τους με το καλημέρα αντε να το καταλάβω. Εγώ καταλαβα πως αυτοι οι άνθρωποι ειναι βιαστές ψυχών ΤΕΛΟΣ !
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με λουζει κρυος ιδρώτας και μόνο στη σκέψη να προσπαθησει κάποιος να μπει στη ζωή μου ενώ είμαι παντρεμενη
Ότι κάποιος μπορεί να σε φλερτάρει δεν πάει να πει ότι θα μπει και σε ένα γάμο....Θα μπει μόνο αν του δώσεις εσύ το δικαίωμα αυτό και μόνο πρεπει να σε κάνει να ηρεμεις εφόσον δεν το κάνεις ;)
Δεν ξέρω γιατί αλλά από τότε που παντρευτηκα δεν με ξαναφλερταρε ποτε κανένας. Δεν το βρίσκω τυχαίο προσωπικα.
Ειναι όσο και αν δεν θες να το πιστέψεις.
Πριν παντρευτω μπορεί να επαιζα παραλληλα με τρεις! Οχι σχέση, έτσι παιχνιδι να γίνεται και ο καλυτερος κερδίζει. Όμως από τότε που παντρευτηκα, ειλικρινά και έχουν περασει πολλα χρονια από τότε, κανένας δε με έχει μαρκάρει.. Καλά δε μιλάμε για κάτι σαχλα στο δρόμο που ουτε καν δίνω σημασία
Μιλάμε για πέσιμο
Δεν το βρίσκω τυχαίο προσωπικα
Δεν πιστεύω και να ασχημηνα τόσο γρήγορα (!)
Απλώς έχω χαμηλωμένο βλέμμα, δε δίνω δικαιώματα, φοβάμαι στην ιδέα να χάσω τον άντρα μου, δεν τολμάω να σκεφτω κάτι άλλο και που θέλω να καταλήξω:
Εμείς επιλέγουμε, τίποτα δεν τυχαίνει...
Σας μιλαει άτομο που προ γάμου κρυβομουν μη με παρουν χαμπάρι! :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Και εδώ σου μιλάει άτομο που δεν προκαλει το φλερτ και όμως έχει τύχει να μου την πέσουν άγρια και να με φέρουν σε πολυ δύσκολη θέση .

Στο ξαναλέω απλά δεν σου έτυχε ;)

Πολλές φορές δεν έχει να κάνει με τι δικαιώματα δίνει ο άλλος.
Αν ο άλλος έχει φάει κόλλημα μαζί σου δεν μπορείς να προβλέψεις πως θα αντιδράσει και σίγουρα όλο αυτό έχει να κάνει με την προσωπικότητα του εκάστοτε ατόμου και ΟΧΙ την δική σου .


Πίστεψε με στα τόσα χρόνια γάμου κινούμενη μέσα σε ένα κατεξοχήν ανδροκρατουμε χώρο, με μια ουδέτερη στάση άκρως αυστηρή και επιβλητική παραλληλα και με τον άντρα μου δεν ήταν ικανά όλα αυτά να σταματήσουν το έντονο φλερτ ...

Οπότε μην ενοχοποιησουμε άθελά μας τις γυναίκες που το δέχονται αυτό γιατί επειδή το έχω περάσει όπως το έχουμε ξανασυζητησει είναι λιγάκι δύσκολο να το βλέπω να υποστηρίζεται τόσο απόλυτα ;)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,726 μηνύματα.
Αφού θα τους καταλάβεις ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΛΕΝΕ ψέματα και σε παιδεύουν ΑΔΙΚΑ ρε γαμωτο; Και τους ρωτας και σε δουλευουν πως ειναι ελευθεροι. Τι νομίζουν πως δεν θα τους καταλάβεις ; Και να έχεις ΤΟΝΙΣΕΙ πως είσαι σοβαρη κοπελα. Να πεις πως νομίζουν πως θα κοιμηθΕΊς μαζι τους με το καλημέρα αντε να το καταλάβω. Εγώ καταλαβα πως αυτοι οι άνθρωποι ειναι βιαστές ψυχών ΤΕΛΟΣ !

Εσένα δεν σε προβληματιζει το γεγονός ότι νταλαβεριζεσαι με τέτοια άτομα ; ενώ πιο πριν μπορεί να σου είχε κάνει κίνηση ένας ελευθερος κ να αδιαφόρησες;

Όσο για το ότι είμαι σοβαρή... αχ μη τα λέτε αυτά πραγματικα αφήστε το να φανεί από μόνο του. Δεν χρειάζεται να το τονίζεις. Επίσης σοβαρή σε τι ; στο ότι δεν απατας ; άλλο αυτό κ άλλο το να είσαι σοβαρή σε ένα φλερτ. Πράγμα που θα ωθήσει τελικά κ έναν σοβαρό άντρα να ασχοληθεί μαζί σου. Γιατί έχω δει πολλα το τελευταίο καιρό από άλλες περιοτωσεις που μόνο σοβαρά δεν ήταν.

Από γυναίκες που ελεγαν οτι ειναι πολυ σοβαρές.

Και τέλος καθένας είναι υπευθυνος για τις επιλογές του αμα μπλέκεις με τέτοια άτομα σημαίνει ότι κάτι δεν αξιόλογες σωστά. Η κρίση σου μπάζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ότι κάποιος μπορεί να σε φλερτάρει δεν πάει να πει ότι θα μπει και σε ένα γάμο....Θα μπει μόνο αν του δώσεις εσύ το δικαίωμα αυτό και μόνο πρεπει να σε κάνει να ηρεμεις εφόσον δεν το κάνεις ;)

Ειναι όσο και αν δεν θες να το πιστέψεις.

Και εδώ σου μιλάει άτομο που δεν προκαλει το φλερτ και όμως έχει τύχει να μου την πέσουν άγρια και να με φέρουν σε πολυ δύσκολη θέση .

Στο ξαναλέω απλά δεν σου έτυχε ;)

Πολλές φορές δεν έχει να κάνει με τι δικαιώματα δίνει ο άλλος.
Αν ο άλλος έχει φάει κόλλημα μαζί σου δεν μπορείς να προβλέψεις πως θα αντιδράσει και σίγουρα όλο αυτό έχει να κάνει με την προσωπικότητα του εκάστοτε ατόμου και ΟΧΙ την δική σου .


Πίστεψε με στα τόσα χρόνια γάμου κινούμενη μέσα σε ένα κατεξοχήν ανδροκρατουμε χώρο, με μια ουδέτερη στάση άκρως αυστηρή και επιβλητική παραλληλα και με τον άντρα μου δεν ήταν ικανά όλα αυτά να σταματήσουν το έντονο φλερτ ...

Οπότε μην ενοχοποιησουμε άθελά μας τις γυναίκες που το δέχονται αυτό γιατί επειδή το έχω περάσει όπως το έχουμε ξανασυζητησει είναι λιγάκι δύσκολο να το βλέπω να υποστηρίζεται τόσο απόλυτα ;)
Ναι έχεις δίκιο ειδικά αν δουλευεις σε Άνδρο κρατουμενο χώρο, εγώ είμαι ανάμεσα σε γυναίκες σουπερ μαρκετ λαϊκή κομμωτήριο νυχια αυτά κ σπίτι. Όποτε δεν έρχομαι σε επαφή με άνδρες. Ενδεχομένως όπως λες αν έρχομουν να μη τη γλιτωνα ουτε κι εγω
Με συγχωρεις εκρινα εξ ιδιων
 

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Θέλω να πείτε μέρη στην Αθήνα που ένας δεσμευμένος θα απέφευγε πάση θυσία να πάει με μια κοπέλα μην τυχόν και τον δει κανένας γνωστός. Πρέπει να τους τσεκάρεις αυτούς γιατί ειναι μες στο ψέμα.
Ουυυυυ άπειρα!!
Λες κι η Αθήνα είναι κανένα μικρό μέρος.
Πέραμα -Λουτσα περίπου 25χλμ απόσταση.
Σε πάει και θάλασσα τώρα που είναι καλοκαίρι.
Θα σε πηγαίνουν σε τίποτα χωμένα μαγαζάκια της(διαφορετικής) γειτονιάς.

Παιδιά ο άνθρωπος φαίνεται από τις πράξεις του , κι όχι από τα λόγια του μόνο.
Εάν αυτά που λέει δεν συνάδουν με αυτά που κάνει, φεύγετε!!
Δεν το διαπραγματεύεστε
Και τον δεσμευμένο τι αν τον κάνετε;
Ένας μπελάς παραπάνω είναι.

Έχω γνωστή που τα μπλέκει μονίμως με.παντρεμενους και κλέγεται ότι δεν βρίσκει άνθρωπο να κάνει σχέση.
Εγώ της το έχω πει , ότι κατά βάθος δε θέλει να κάνει σχέση.

Δεν γίνεται από τα 18 να γνωρίζεις μόνο τέτοιους και να λες ότι χάθηκαν οι άλλοι.
Πολύ απλά δε θέλεις να κάνεις ουσιαστική σχέση.
Θέλεις να βγαίνεις με κάποιον , κάποια βραδιά ή πρωινά μέσα στην εβδομάδα και μετά να γυρίζεις στο πατρικό σου να τα έχεις όλα στρωμένα και καθαρά.
Αυτή η κοπέλα κάνει μπαμ ας πούμε ότι δε θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί κι ας είναι κοντά 36 χρόνων.

Όταν βγαίνεις για καφέ και σε παίρνουν πάνω στο 2ώρο 4τηλεφωνα για το που είσαι και για το πότε θα γυρίσεις επειδή θέλουν παρέα στο σπίτι, Ε ναι μόνο για να βγεις με παντρεμενο είσαι.

*Υπόψιν δεν πιάνω το ηθικό κομματι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ηθικό κομματι γενικά είναι μια συζήτηση/θεμα που μας ενδιαφέρει να το αναλύσουμε ή όχι;;;;

Γιατί ΟΚ υπάρχουν οι τυπισσες που το κάνουν , όπως η γνωστή μου, αλλά αυτά τα άτομα θεωρουνται από εσάς αξία της εμπιστοσύνης σας;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί ΟΚ υπάρχουν οι τυπισσες που το κάνουν , όπως η γνωστή μου, αλλά αυτά τα άτομα θεωρουνται από εσάς αξία της εμπιστοσύνης σας;;
Η γνωστή σου, αυτή που παραπάνω περιγράφεις, αν εξαιρέσεις αυτό το κομμάτι (ότι τα μπλέκει μόνο με παντρεμένους...) είναι άξια της εμπιστοσύνης σου, κατά τ' άλλα ;

Προφανώς, για να είστε ακόμα γνωστές/φίλες δεν την χαρακτηρίζεις μόνο από αυτό...
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι έχεις δίκιο ειδικά αν δουλευεις σε Άνδρο κρατουμενο χώρο, εγώ είμαι ανάμεσα σε γυναίκες σουπερ μαρκετ λαϊκή κομμωτήριο νυχια αυτά κ σπίτι. Όποτε δεν έρχομαι σε επαφή με άνδρες. Ενδεχομένως όπως λες αν έρχομουν να μη τη γλιτωνα ουτε κι εγω
Με συγχωρεις εκρινα εξ ιδιων
Όχι αγάπη μου γλυκιά από εσένα εδω μέσα δεν περιμένω κάτι αρνητικό απλά κάποιος άλλος που σε διαβάζει σου είπα πως μπορεί να το λάβει..

Νομίζω αρκετά παλέψαμε μερικές από εμάς με τις ενοχές που κάποτε μας φόρτωσαν ορισμένοι τύποι, θεός χωρεστους :bleh: :bleh:

Τώρα αν μου μιλάς για επαγγελματική συνεργασία θα σου πω προτιμώ τους άντρες με ότι συνεπάγεται αυτό..
Έχω ζήσει και τα δύο...

Οι γυναίκες καλώς ή κακώς είμαστε πολύ πιο ανταγωνιστικες και το μεγαλύτερο λάθος μας είναι ότι μπορεί να μπερδέψουμε τα προσωπικά με τα επαγγελματικά πράγμα που για εμένα είναι απαγορευτικό..

Άλλωστε έχω περάσει από γυναικεία αποδυτήρια ομάδας για πολλά χρόνια και για εμένα οι συμπεριφορές που είδα να διαδραματιζονται μπροστά στα μάτια μου και μάλιστα σε πολυ μικρή ηλικία από όντως τότε γυναίκες ήταν πολύ μεγάλο σχολείο..

Μπορούμε να γίνουμε πολύ Μπιτς να το πω απλά όταν βάλουμε κάτι στο μάτι και θέλουμε να το πετύχουμε αδιαφορώντας τι αφήνουν πίσω οι πράξεις μας ;)

Όπως και αν δημιουργηθεί μια γυναικεία δυνατή φιλιά αληθινή και βασισμένη στο σεβασμό δύσκολα χαλάει όσα χρόνια και να περάσουν !!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top