Αίτηση για νέο emoticon

θέλετε να προστεθούν τα emotcons :metal: & :rock: ?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θέλω ένα emoticon με μυρμήγκι κι ένα με την πέγκυ ζήνα.Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Εγώ θέλω ένα emoticon με μυρμήγκι κι ένα με την πέγκυ ζήνα.Ευχαριστώ.


Εσυ πολλα θες!Και εγω ενα με Χατζηγιαννη,please!Να 'στε καλα!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ο πέτρος προθυμοποιήθηκε ποτέ να τα φτιαξει τα εμότικονς γιατί εγώ άλλα θυμάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
και να τα προσθεσουμε στην συλλογη,πιστευω οτι δεν θα μας χρειαστουν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εκτός και αν είναι κάποια που έχουν να κάνουν με εκφράσεις και όχι με μουσικές χόμπι και τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Eγω θέλω ένα με μια κρέπα σοκολάτα μπισκότο, μιας που αποφάσισα να την κάνω αυτή τη @#%#$@!#%^&%$#%$&*&^Ρ@!~δίαιτα, ας βλέπω την κρέπα έστω και σε emoticon να ξεχνιέμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ θέλω ένα emoticon με μυρμήγκι κι ένα με την πέγκυ ζήνα.Ευχαριστώ.


συμφωνώ με το πρώτο , αλλά ως δεύτερο υποψήφιο εμότικον θα προτιμούσα τον τζίτζικα

πρώτον , ταιριάζει πιο πολύ με τον μέρμυγκα και δεύτερον , έχει πιο ωραία φωνή από την πέγκυ ζήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top