Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Family Guy και American Dad (από το δημιουργό του Family Guy) σπέρνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Θυμάται κανένας σας το Παρασκευή και 13 που το έπαιζε ο αnτ1 στο ξεκίνημα του, κάθε Παρασκευή?
Πρέπει να ήμουν στις τελευταίες τάξεις του δημοτικού, αρχές γυμνασίου και μου χει μείνει που ενώ το παρακολουθούσα ανελλιπώς, ήθελα να έχω πάντα τα φώτα αναμμένα και τον πατέρα μου μαζί γιατι τα κάνα πάνω μου! :hehe:
Ισως τελικά να είμαι μαζόχα και να μην το παραδέχομαι :whistle:
Μου' χει μείνει πάντως στο μυαλό ως η πιο αγαπημένη σειρά...
Τώρα για τα πιο πρόσφατα...ε χαλαρά ψηφίζω friends :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Friends, sex and the city, απαραδεκτοι, εγκληματα, σ'αγαπω-μ'αγαπας, τρεις χαριτες και εισαι το ταιρι μου. Κι ενα λογω τιμης γιατι ειχα φαει κολλημα τρελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Απαραδεκτοι,Εγκληματα,2 Ξενοι,Σ'αγαπω Μ'αγαπας,Σαββατογεννημενες,Εκεινες κ Εγω,Της Ελλαδος τα Παιδα,Ακρως Οικογενειακον,Μεν κ Δεν,Κων/νου κ Ελενης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Απαραδεκτοι,Εγκληματα,2 Ξενοι,Σ'αγαπω Μ'αγαπας,Σαββατογεννημενες,Εκεινες κ Εγω,Της Ελλαδος τα Παιδα,Ακρως Οικογενειακον,Μεν κ Δεν,Κων/νου κ Ελενης.

Τι επική σειρά κι αυτή.... ειδικά το επεισόδιο που η Δήμητρα έκανε την Kim Basinger με τα φρούτα :lol: Έπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Friends!!! Koρυφαία σειρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Friends!!! Koρυφαία σειρα:clapup:
Καλύτερη κι από τους Simpsons; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τώρα μου βάζεις δύσκολα!! :P

Μάλλον Friends :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
σαβατογενιμενες και λιγο εγκλιματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Όπως δείχνει και το avatar μου, έχω πωρωθεί απίστευτά με το Shield. Αν και γενικά προτιμώ κωμωδίες, νοίκιασα την 1η season από το videoclub μετά από προτροπή φίλου και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει (και έχω δει πάαααρα πολλές :)). Καταρρίπτει όλα τα στερεότυπα που κάνουν βαρετές τις αστυνομικές σειρές (καλός μπάτσος / κακός εγκληματίας κτλ). Δείτε την!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Futurama το μόνο που βλέπω στην TV
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Futurama το μόνο που βλέπω στην TV
Το Futurama είναι η καλύτερη τηλεοπτική σειρά ever. Μιλούσα για τις υπόλοιπες κοινές σειρές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Όπως δείχνει και το avatar μου, έχω πωρωθεί απίστευτά με το Shield. Αν και γενικά προτιμώ κωμωδίες, νοίκιασα την 1η season από το videoclub μετά από προτροπή φίλου και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει (και έχω δει πάαααρα πολλές :)). Καταρρίπτει όλα τα στερεότυπα που κάνουν βαρετές τις αστυνομικές σειρές (καλός μπάτσος / κακός εγκληματίας κτλ). Δείτε την!!!

Πρώτη φορά την ακούω! Για βάλε καμια πληροφορία ακόμα, ενδιαφέρον ακούγετε!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πρώτη φορά την ακούω! Για βάλε καμια πληροφορία ακόμα, ενδιαφέρον ακούγετε!:hmm:
Αυτό είναι το πιο πληροφοριακό site που έχω βρει, αλλά ίσως θα ήταν καλύτερο να τη δεις χωρίς να ξέρεις τίποτα παραπάνω για να μη χαλάσεις την έκπληξη. Από ότι ξέρω μόνο η 1η season έχει έρθει στην Ελλάδα, εγώ τώρα κατεβάζω τη 2η από το internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Futurama το μόνο που βλέπω στην TV
Nαι,το Futurama είναι πολύ ωραία σειρά:) αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι ώρα το παίζει το makedonia tv.Καμιά φορά το πετυχαίνω αλλά σε άσχετες ώρες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Nαι,το Futurama είναι πολύ ωραία σειρά:) αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι ώρα το παίζει το makedonia tv.Καμιά φορά το πετυχαίνω αλλά σε άσχετες ώρες:(
Το Μακεδονία είναι γτπ τελείως. Αλλάζει κάθε βδομάδα τις ώρες προβολής όλων των σειρών και επιπλέον τις διακόπτει κάθε τρεις και λίγο για να δείξει live ιπποδρομίες!!! Έλεος πια!!
Θεωρητικά πάντως τώρα το Futurama παίζει καθημερινές στις 19:30 και weekends στις 18:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Το Μακεδονία είναι γτπ τελείως. Αλλάζει κάθε βδομάδα τις ώρες προβολής όλων των σειρών και επιπλέον τις διακόπτει κάθε τρεις και λίγο για να δείξει live ιπποδρομίες!!! Έλεος πια!!
Θεωρητικά πάντως τώρα το Futurama παίζει καθημερινές στις 19:30 και weekends στις 18:00.
Χθες το έγραψα από την tv και το έδειξε στις 7 παρά 5 ή παρά 10.Τέτοια ώρα πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
"FRIENDS":απίστευτη σειρά,με ξεκαρδιστικές ατάκες που σου μένουν χαλαρά (βλ."we were on a BREAKKKK!!!!":P) και -κατά την γνώμη μου-όλοι οι ηθοποιοί της σειράς,είναι ένας κι ένας..!!!απίστευτες φάτσες!!!!:rofl::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
"FRIENDS":απίστευτη σειρά,με ξεκαρδιστικές ατάκες που σου μένουν χαλαρά (βλ."we were on a BREAKKKK!!!!":P) και -κατά την γνώμη μου-όλοι οι ηθοποιοί της σειράς,είναι ένας κι ένας..!!!απίστευτες φάτσες!!!!:rofl::clapup:
Ειδικα ο "joey" Ο αγαπημενος μου!!!! Τρελο γελιο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

obscured

Νεοφερμένος

Ο obscured αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλα, το 24 δεν το βλεπει κανεις; Μαζι με το CSI ειναι οτι καλυτερο εχω δει στην TV. Δεν ξερω αν προβαλονται απο καποιο καναλι αλλα κυκλοφορουν σε DVD οι τρεις πρωτοι κυκλοι του 24 και οι τεσσερεις του CSI.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top