Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Dexter δεν έχω δει ποτέ μου τόσα χρόνια...μπορεί να είναι και το επόμενο!;)
οφείλει να είναι το επόμενο;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
trash_tv.png

:devil::devil::devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα είναι το επόμενο,τέλος!!:P
Μην το σκέφτεσαι καν, για μένα η καλύτερη σειρά!! Πρέπει να περιμένουμε 9-10 μήνες για την τελευταία σεζον:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μην το σκέφτεσαι καν, για μένα η καλύτερη σειρά!! Πρέπει να περιμένουμε 9-10 μήνες για την τελευταία σεζον:(
υπάρχει σειρά καλύτερη από house??:inlove: για να το λες...υπομονή,καιρός είναι και θα περάσει!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
πείτε γνώμες για The walking dead

καλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελικά το revenge αξίζει.
Να το αρχίσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Λοιπόν... ένα καινούριο που έχω ξεκινήσει να βλέπω, είναι το glee στο online filmer!
Μεχρι στιγμής καλό είναι για να περνάει η ώρα!
Βέβαια από αυτά που είναι ανεβασμένα και είναι ψιλο κωμωδίες πολύ ωραίο ήταν tο how i met your mother(το έχω ξαναπεί ε??:P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
The walking dead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Της Ελλάδος τα Παιδιά

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

Η danae13.efRG10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εδω θα σχολιαζουμε 3ενες σειρες που εχουμε δει.
Μολις τελειωσα το Pretty Little Liars (οσα
επεισοδια εχουν βγει), και θελω να 3εκινησω καποια αλλη. Εχει κανεις να μου προτινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εδω θα σχολιαζουμε 3ενες σειρες που εχουμε δει.
Μολις τελειωσα το Pretty Little Liars (οσα
επεισοδια εχουν βγει), και θελω να 3εκινησω καποια αλλη. Εχει κανεις να μου προτινει?

από που να αρχίσω βασικά:P

1. Breaking Bad
2. Sherlock
3. Dexter
4. Six Feet Under
5. Game of Thrones
6. Luther
7. Doctor Who (ή πορώνεσε ή το απεχθάνεσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
από που να αρχίσω βασικά:P

1. Breaking Bad
2. Sherlock
3. Dexter
4. Six Feet Under
5. Game of Thrones
6. Luther
7. Doctor Who (ή πορώνεσε ή το απεχθάνεσε)
θέλω να δω το 6..για τα 1-2-3-5 συμφωνώ απόλυτα! το 5 ξέρω τι είναι γενικά, με το 7 δεν έχω ασχοληθεί καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
θέλω να δω το 6..για τα 1-2-3-5 συμφωνώ απόλυτα! το 5 ξέρω τι είναι γενικά, με το 7 δεν έχω ασχοληθεί καθόλου

το 6 δες το. Συνολικά 10 επεισόδια είναι, πολύ καλογραμμένα, πρωτότυπη σειρά (βέβαια της λείπει το χιούμορ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το 6 δες το. Συνολικά 10 επεισόδια είναι, πολύ καλογραμμένα, πρωτότυπη σειρά (βέβαια της λείπει το χιούμορ).
γιατί τόσα λίγα επεισόδια όμως? και είναι απο το 2011..παίζει να βγει 3η σεζον φέτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
γιατί τόσα λίγα επεισόδια όμως? και είναι απο το 2011..παίζει να βγει 3η σεζον φέτος?

Είναι όπως το Sherlock. Το BBC πλέον επενδύει πολύ σε τέτοιες σύντομες σειρές. Τον Οκτώβριο θα συνεχιστεί η 2η (ή θα βγει 3η).

https://www.bbc.co.uk/programmes/b00vk2lp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ΙT crowd και της μουρλής το κάγκελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Supernatural & The Vampire Diaries:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Six feet under,House και Lost...:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Bλέπω Ηawaii 5-0 περιστασιακά! Αλλά μου αρέσει τρελά! :D (ναι, μόλις τελείωσε το επεισόδιο στον ΣΚΑΪ... :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top