Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Ageliki2502

Νεοφερμένος

Η Ageliki2502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οχι αλλο ρωμα!! ενταξει, δε με πειραζει που υποδυεται παντα ενα συγκεκριμενο στυλ ρολων, αλλα το ειναι εκνευριστικα πολλες οι ιδιες ατακες και τα αστεια που χρησιμοποιει σε ολες του τις σειρες! παραδεχομαι βεβαια οτι οσες φορες το χρονο και να παιζεται το κων/νου και ελενης καθομαι και το βλεπω..:redface:
απο ελληνικες κορυφαιο οι απαραδεκτοι και τα εγκληματα!
επισης εχω κολλησει με prison break και house md
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεγγίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τον Ρώμα τον σιχαίνομαι, αλλά πιστεύω ότι αν αντί να κάνει ολόκληρη σαιζόν πριν φτάσει στον πόλεμο, έκανε μερικά επεισόδια μόνο και δεν έβαζε το ηλίθιο χιούμορ του που δεν κόλλαγε με τίποτα στη σειρά, θα ήταν καλό. Βασικά, αν το έκανε άλλος θα ήταν πολύ καλό!

Από σειρές κι εγώ Δυο Ξένους, ER, House... Και παίζει να μ'αρέσουν και οι Tudors... Δεν έχω δει, αλλά πορώθηκα με την Anne Boleyn και τώρα το κατεβάζω!:P Αν στις υπόλοιπες σαιζόν η βασική ιστορία είναι ότι το καθίκι τον Ερρίκο τον κυνηγάει το φάντασμά της και τον βασανίζει ΦΡΙΧΤΑ, θα γίνει από τις αγαπημένες μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Συγνώμη εκ των προταίρων για αυτό που θα πω αλλά πραγματικά ο Ρώμας μου φαίνεται απίστευτα ατάλαντος και κρύος. Κρύο χιούμορ, κρύα υποκριτική, κρύος χαρακτήρας γενικότερα. Του αναγνωρίζω ότι είχε κάποιες καλές ιδέες για σενάριο αλλά τα χάλασε υποδύοντας ο ίδιος κάποιον από τους ρόλους του σεναρίου. Για το φετινό σήριαλ δεν έχω γνώμη καθώς δεν το παρακολούθησα. Η γνώμη μου είναι ότι σε όσες σειρές έχει γράψει ο ίδιος, επαναλαμβάνεται σε τραγικό βαθμό και οι ατάκες είναι σχεδόν ίδιες.

Εγώ φέτος παρακολουθούσα Singles φανατικά, Αν υπήρχες θα σε χώριζα γιατί είχε πολύ καλούς ηθοποιούς και ερμηνείες και αν τύχαινε και ήμουν σπίτι και βαριόμουν πολύ έβλεπα και Υπέροχα πλάσματα (ούτε αυτή η σειρά μου άρεσε, ήταν καθαρή αντιγραφή των Singles).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Από ελληνικές σειρές: Στο παρά πέντε, Singles

Από ξένες σειρές: Prison Break, Sex and the city

(Ενοοείται όλες οι Season από όλες τις series)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δεν εχω καποια αυτο το καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Απο ξενες λατρευω τις: Grey's Anatomy, Dexter, True Blood, Six Feet Under, South Park, Family Guy, The Simpsons και Hustle

Απο Ελληνικες : 10η εντολη, Κοκκινος Κυκλος, Σαββατογεννημενες, Παραπεντε κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ θέλω να δω πάλι Dexter...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Και εσυ Dexterόπληκτη? Υπομονη , σε λιγες μερες θα αρχισει η 3η σεζον. ;)

Ξεχασα να βαλω στην λιστα με τις ξενες σειρες το Jericho και το Damages ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Και εγω αυτο το διαστημα με αυτην εχω κολλησει και περιεργως μου αρεσει παρα πολυ, ενω δε γουσταρω καθολου τους γιατρους :sick::sick:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
S1ngles 1
S1ngles 2
S1ngles 2 1/2
S1ngles 3
S1ngles Forever
and Ever

...:mad:και δεν είμαι φανατική:jumpy:, μη με παρεξηγήσετε!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και εσυ Dexterόπληκτη? Υπομονη , σε λιγες μερες θα αρχισει η 3η σεζον. ;)
Η 3η σεζόν έχει ήδη ξεκινήσει και έχει βγει το πρώτο επεισόδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Η 3η σεζόν έχει ήδη ξεκινήσει και έχει βγει το πρώτο επεισόδιο :)

Nope , κανεις λαθος. Αυτο που εχει βγει ειναι pre-air pilot. Η σεζον ξεκιναει κανονικα στις 28 Σεπτεμβριου ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Nope , κανεις λαθος. Αυτο που εχει βγει ειναι pre-air pilot. Η σεζον ξεκιναει κανονικα στις 28 Σεπτεμβριου ! :D
Οπότε εσύ θα περιμένεις την επίσημη προβολή για να το δεις από το συνδρομητικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οπότε εσύ θα περιμένεις την επίσημη προβολή για να το δεις από το συνδρομητικό;:P

Ναι ναι οπωσδηποτε :P

Ειμαστε λιγο off topic μηπως?:redface: Ας σταματησουμε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Prison break αν και θέλω φέτος να είναι και ο τελευταίος κύκλος ο τέταρτος ...
Μια καλή πρόταση είναι και το gossip girl που άρχισα να βλέπω από χθες..μέχρι στιγμής ήταν καλό αν και είδα μόνο 3 επεισόδια.
Και εννοείται ότι είμαι και εγώ φαν του Grey's anatomy όπως και παλιότερα έβλεπα ER..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
singles και friends . τις λατρεύω αυτές τις σειρές.. κρίμα που τελείωσαν τα singles τουλάχιστον τα φιλαράκια μπορώ να τα βλέπω όσο θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλαύκη

Νεοφερμένος

Η Γλαύκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Prison break αν και θέλω φέτος να είναι και ο τελευταίος κύκλος ο τέταρτος ..
Και εννοείται ότι είμαι και εγώ φαν του Grey's anatomy όπως και παλιότερα έβλεπα ER.

Prison break, Grey's anatomy, ER, House, Cold case, Χ-Files, CSI και φυσικά Friend's!!!
Όσον αφορά ελληνικές λατρεμένες σειρές : Απαράδεκτοι και Είσαι το ταίρι μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
LOST!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αυτη τη περιοδο καμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Λόλα Λάλος.......στο mega
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top