Αγαπημένοι Youtubers

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

:D Το καλύτερο φιλοζωικό κανάλι στην Ελλάδα.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
 

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το καινούριο περιεχόμενο απ τον Σαρακατσάνη μου αρέσει πάρα πολύ. Πολύ ευχάριστος και του δε πόιντ
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
O fockos μου ειπε να σας πω ότι παιζει battletoads

 

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βύρωνας και Μαθιουδάκης; Δεν ανεβάζουν συχνά, δεν ξέρω αυτό αν δεν τους κάνεις youtubers, αλλά εχουν ανεβάσει νομίζω τις προηγουμένες παραστάσεις τους που ήταν καταπληκτικές

 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
1600635973741.jpeg

Κατά τη γνώμη μου το καλύτερο ελληνικό καναλι στο YouTube με gameplay για παιχνίδια της nintendo.

Eνδεικτικά video

1)
Zelda breath of the wild στο Master Mode. Παιχνιδι που εκτός από skills στο επίπεδο που το παιζει απαιτεί και καλό μονταζ για να μπορείς να το δεις χωρις να βαριέσαι. Το καταφέρνει στο μέγιστο βαθμό.
2)
Ο μόνος Έλληνας που έχει τερματίσει στο youtube την darker side πίστα του Super Mario Odyssey
 
Τελευταία επεξεργασία:

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Καθημερινή φυσική, the mad sc1ent1st, Στέλιος Ανατολίτης
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
mauroprovatos >>>> οτιδήποτε άλλο στο internet
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

:o Πολύ καλός.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μία τρανς γυναίκα διερευνά την σύγχρονη κρίση που διέρχεται η ανδρική ταυτότητα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,628 μηνύματα.
Πρακτική Σκέψη, Taxo Pari, Γαλανόλευκο Στέκι, Lotof, Mikieus, Linaras

Από ξένους αξίζει πολύ ο The Armchair Historian.
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
O astronio εβγαλε video διαβάζοντας την εισαγωγή του βιβλίου του


:D Πρέπει να το βγάλει όλο σε audio book.
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Γενικα δυσκολα κανω εγγραφη σε καναλι YouTuber, πρεπει να με κεντριζει παρα πολυ το περιεχομενο του για να κανω sub.

Μερικα ξενα καναλια ειναι το Chills και το SlappedHam που ειναι καναλια που καθε εβδομαδα ανεβαζουν τρομακτικα βιντεο (καποια απο αυτα θα αξιοποιηθουν ως πηγη εμπνευσης για τα βιβλια μου).

Απο ελληνικα καναλια ειναι το ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΤΙΔΗΣ και το εξονιο που ανεβαζουν βιντεο συνομωσιολογικου περιεχομενου.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Το τελευταίο διάστημα έκανα εγγραφή στο παρακάτω κανάλι.


Επισκευές και αναπαλαιώσεις με ωραίο χιούμορ. Ειδικά αν παρακολουθείς Αμερική γενικά, το χιούμορ είναι πιο εύκολα κατανοητό. Δε λέει κουβέντα ο τύπος αλλά δε χρειάζεται


Σε δεύτερη θέση βάζω τον επόμενο από την Ελβετία, γιατί λείπει το χιούμορ. Αλλά περισσεύει η επιμονή για την τελειότητα της επισκευής. Πολύ υψηλότερο επίπεδο από τον πρώτο

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top