Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Αγαπητέ άϊ Βασίλη (να σε λέω Βασίλη σκέτο; το άϊ θέλει διαλυτικά και μου παίρνει ώρα να το γράψω...:redface:)

Θέλω το νέο έτος να μου φέρεις πίσω στο στέκι τον Sid (self-instructive depressing - μην μπερδευτείς!)

Τι άλλο;

Είμαι σίγουρη οτι κάτι ξεχνάω....

Βρε γαμώτο, εδώ το είχα....

Α ναι!

Υγεία!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Πολυαγαπημένη ελπίδα των παιδιών, Αϊ Βασίλη, ένα πράγμα μόνο σου ζητώ.
Μη σβήσεις σαν ελπίδα:) από τα μάτια των παιδιών.
Και αυτό γιατι γα όλο τον κόσμο η μοναδική ελπίδα:) είναι τα παιδιά.:):):)
Και μόνο παιδιά που δεν έχουν χάσει την ελπίδα τους μπορούν να αναζητήσουν και να παλέψουν με την αγνότητα τους για το καλό όλων μας.

Είμαι σίγουρος ότι μ’ακούς. Αλλά και αν ακόμα εσύ δεν με ακούσεις, θα με ακούσουν λίγα παιδιά και ένα μονάχα από αυτά να μη ξεχάσει τα λόγια μου, πάλι η ευχή μου θα έχει πραγματοποιηθεί.:redface:
Εστω και σε ένα μόνο παιδί…:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αγαπητε Αι Βασιλη
Εχω τοσα πολλα να σου γραψω...μα τοσο λιγο χρονο μιας και θελει ο μπαμπας το λαπτοπ.Καλε μου αγιε βασιλη εγω δε θελω υλικα αγαθα.Υγεια να εχει η οικογενεια μου και ολος ο κοσμος....Μακαρι τα πραγματα στη χωρα μας να καλυτερεψουν αλλα δε το βλεπω,δυστηχως.Αγαπη και ομονοια μεταξυ μας να υπαρχει.

Και να...και κατι αποκλειστικα προσωπικο:ευχομαι τα επομενα Χριστουγεννα να τα περασω με ενα προσωπο που αγαπω αφανταστα και που μου λειπει...επισης αφανταστα.

δε νομιζω να ειμαι πολυ απαιτιτικη



Με αγαπη και αισιοδοξια ,Ελενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μμ βρηκα τι να ζητησω περα απο τα κλασσικα..να φυγουν επιτελους αυτα τα σπυρακια απο το προσωπο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Χαρα και υγεια για ολη μου την οικογενεια και τα ατομα που αγαπω και απο κει και περα τα υπολοιπα τα βρισκουμε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη,

Φέτος, δεν θα ζητήσω ούτε κινητό, ούτε καινούριο PC, ούτε το νέο nintendo 3DS και γενικά τίποτα ακριβό... (από θέμα χρημάτων)
Σε παρακαλώ, φέρε μου εκείνο το αγόρι από την δίπλα τάξη που μου αρέσει εδώ και δυο χρόνια...
Το ξέρω, είναι ακριβό δώρο (από θέμα συναισθημάτων) όμως... Please!
Κι επειδή δεν πρόλαβα να σου γράψω πριν τα Χριστούγεννα και τώρα γύρισες ήδη σπίτι σου, έλα την Πρωτοχρονιά!
Αυτά...
Με αγάπη,
Πουλάκι (Χριστίνα... Γιορτάζω κιόλας βρε Άγιε, κάνε μου την χάρη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellow.morning

Νεοφερμένος

Η yellow.morning αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το καινουριο macbookαιρ να με περιμένει κατω απο το δέντρο, και να περιμένει να γίνει όλο δικό μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Υγεια καλε μου Αγιε...τιποτε αλλο....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Lacrimos@

Νεοφερμένος

Η Lacrimos@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αγαπητέ Αι Βασίλη αν και θα μπορουσα κάλλιστα να ζητήσω ένα κινητό, ένα καινούριο λάπτοπ ή ενα φόρεμα π.χ δεν θα το κανω. Το μόνο που θα ήθελα να μου φέρεις με το νέο έτος είναι οι φίλοι μου που φεύγουν όλοι μαζί τώρα τελευταία και δεν είμαι σίγουρη αν φταίω εγώ γι αυτό. Επίσης θα ήθελα να με βοηθήσεις να μεινω ετσι οπως ειμαι: Με τα αστεία τα κόμπλεξ και τα άγχη μου γιατί αντιθέτως απο τους γύρω μου δεν θελω να αλλάξω...Ελπίζω το 2012 να ειναι πολύ καλύτερο σε όλους τους τομείς (και να μην καταστραφεί ο κόσμος)...Αυτά (τα λίγα):P:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
υγεια αγιε μου σε παρακαλω....και φερε τον κοντα μου αν δεν ειναι πια τοσο δυσκολο...παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αι-Βασιλη,σου ειχα στειλει ενα γραμμα με μηνυματα μικρων παιδιων...Αφου τα Χριστουγεννα ηρθαν και δεν πραγματοποιηθηκαν...Θα υποθεσω οτι μαλλον δεν υπαρχεις...Η υπαρχεις και απλα δεν δινεις δεκαρα...
Οποτε δεν θα κανω καποια ευχη...Μονο μια παρακληση: "Σταματα να ζητας απο τα παιδακια να ειναι καλα ολο τον χρονο για να παρουν ενα δωρο(το οποιο παρεπιπτοντως δεν φερνεις καν εσυ) και στο τελος να τα αδειαζεις για μια αμελητεα αταξια...Επισης σταματα να ζητας απο το ανθρωπινο ειδος να στηριζεται σε εσενα για να λυσει τα προβληματα του...Αφου προφανως δεν εισαι ικανος να τα λυσεις...Και αστους να τα καταφερουν μονοι τους...Δεν σε εχουμε αναγκη"
Αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αγαπητέ Άγιε, φέτος ήμουν πολύυυ καλό παιδι και για αυτό θέλω να μου κάνεις την χάρη από εδώ και πέρα να έρχεσαι και σε μερικές ακόμα γιορτες εκτός από τα Χριστούγεννα! Αυτή τη φορά δεν ζητάω τίποτα άλλο(τιμή γνωριμίας). Τα λέμε την πρωτοχρονιά. :)
Σοφι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αι-Βασιλη,σου ειχα στειλει ενα γραμμα με μηνυματα μικρων παιδιων...Αφου τα Χριστουγεννα ηρθαν και δεν πραγματοποιηθηκαν...Θα υποθεσω οτι μαλλον δεν υπαρχεις...Η υπαρχεις και απλα δεν δινεις δεκαρα...
Οποτε δεν θα κανω καποια ευχη...Μονο μια παρακληση: "Σταματα να ζητας απο τα παιδακια να ειναι καλα ολο τον χρονο για να παρουν ενα δωρο(το οποιο παρεπιπτοντως δεν φερνεις καν εσυ) και στο τελος να τα αδειαζεις για μια αμελητεα αταξια...Επισης σταματα να ζητας απο το ανθρωπινο ειδος να στηριζεται σε εσενα για να λυσει τα προβληματα του...Αφου προφανως δεν εισαι ικανος να τα λυσεις...Και αστους να τα καταφερουν μονοι τους...Δεν σε εχουμε αναγκη"
Αυτα....
εντάξει το παρακάνεις λίγο. για όλους ο άη βασίλης ήταν μια ευχάριστη ανάμνηση των παιδικών μας χρόνων.
ένας μυθος που μας έκανε να νιώθουμε όμορφα. ανεξάρτητα άν τα μπισκότα τα έτρωγαν οι γονείς μας, εμείς χαιρόμασταν με το όλο σκηνικό.
και στην τελική αυτό είναι που έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
"Δεν υπάρχει τίποτε πιο θλιβερό σ' αυτόν τον κόσμο από το να ξυπνάς τα Χριστούγεννα το πρωί και να μην είσαι παιδί." ~Erma Bombeck~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
"Δεν υπάρχει τίποτε πιο θλιβερό σ' αυτόν τον κόσμο από το να ξυπνάς τα Χριστούγεννα το πρωί και να μην είσαι παιδί." ~Erma Bombeck~

σώστη! αμα εισαι μεγάλη θα πρέπει να μαγειρέψεις και μετα να πλύνεις μια ντουζλινα πιάτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Υγεία, λιγότερο εγωισμό, λιγότερη ματαιοδοξία, να εκλείψουν αν γίνεται τα "εγώ ξέρω τα πάντα, κρίνω τους πάντες (πάντα με κακία) & εγώ έχω πάντα δίκιο", και εννοείται ................. επιτυχία στις Πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ψυχική υγεία και ηρεμία γιατί τα μυαλά μας πολτοποιούνται μέρα με τη μέρα.Α θέλω να μπορώ να αποστηθίζω καμιά δεκαριά σελίδες βιολογία σε καμιά ωρα χωρίς να τις ξεχνάω μετά.Γίνεται;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ψυχική υγεία και ηρεμία γιατί τα μυαλά μας πολτοποιούνται μέρα με τη μέρα.Α θέλω να μπορώ να αποστηθίζω καμιά δεκαριά σελίδες βιολογία σε καμιά ωρα χωρίς να τις ξεχνάω μετά.Γίνεται;:P

Tο ίδιο για την Ιστορία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Άγιε Βασίλη,
να υπάρχουν περισσότερες ημέρες ουσιαστικής γιορτής και ευτυχίας στη ζωή όλων των ανθρώπων...
και να μην μας τρώει, το άγχος, ο φόβος, τα αδιέξοδα και η συνήθεια της καθημερινότητας....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top