Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
αν είσουν ερωτευμένη τι θα έκανες?

Πάντως κι ερωτευμένη να ήμουν εγώ δεν θα ήθελα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να είμαι με κάποιον που με σιχαίνεται.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
αχ...πραγματικά δεν ξέρω..μαρτύριο θα ήταν.
Θα σου έλεγα ότι ίσως και να το ανεχόμουν αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρη για αυτή μου την απάντηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάντως κι ερωτευμένη να ήμουν εγώ δεν θα ήθελα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να είμαι με κάποιον που με σιχαίνεται.:(

συμφωνώ... Βασικά θα ξενέρωνα τρελά και τρελά σύντομα... [thank God δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά δίκιο έχετε έτσι όπως το θέτετε αλλά ας μην είμαστε και τόσο απόλυτοι, δεν ξέρουμε τί κολλήματα μπορεί να έχει ο άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παιδιά δίκιο έχετε έτσι όπως το θέτετε αλλά ας μην είμαστε και τόσο απόλυτοι, δεν ξέρουμε τί κολλήματα μπορεί να έχει ο άλλος.

Μωρέ ναι, απλά σκέφτομαι την όλη κατάσταση ξέροντας εμένα

σενάριο Α) εγώ κάνω τα ...καπνιστά μου και ο άλλος όχι. Μετά τις πρώτες "κάψες" με ενοχλεί και μου λείπει και ξενερώνω==> δεν το ευχαριστιέμαι==> ξενοκοιτάω (σε πρώτη φάση)==>χωρίζω ή ξενοπ*δάω ==>χωρίζω

σενάριο Β) Με πιάνει το εγωιστικό μου και κόβω τα καπνιστά==>ξενέρωμα==> όπως πριν

Μιλάμε φυσικά για περιπτώσεις που δεν συντρέχει κάποιος ιατρικός ή άλλος λόγος αποχής αλλά για την περίπτωση που είναι καθαρά προσωπική επιλογή του άλλου να ... απέχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι να σας πω, εγώ έχω ανεχτεί κάποιον... που δεν είναι ότι σιχαινόταν ΕΜΕΝΑ ειδικά, αλλα δεν του άρεσε να το κάνει. E, όπως τα λέει η XRZ, ξενέρωσα!!!

Οποτε με τον επόμενο, που και λόγω ηλικίας το έπαιζε συχνά δάσκαλος, με το που άρχισε κάποια στιγμή να μου λέει "μη νομίζεις, οι άντρες όταν το κάνουν, πρέπει να καταπίνουν πολύ πράγμα εκεί πέρα"
κάνω έντονα "αχ πως δεν την μπορώ αυτή τι δικαιολογία, λες και εμείς δεν έχουμε έναν ολόκληρο πίδακα να πολεμήσουμε, όταν το απολαμβάνετε!!!"

Και ηρέμησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Άρα καταλήγουμε στο "περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Προσωπικά καταλήγω στο κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι. Αν ήμουν κοπέλα που δε θέλει στοματικό (ούτε να κάνει ούτε να δέχεται), δε θα περίμενα να ταιριάξω/ να μείνω καιρό με κάποιον που το θέλει φανατικά.

Εκτος αν πχ ήθελα να το κάνω στον άλλον, αλλα πραγματικά δεν το απολάμβανα να μου το κάνουν.

Μια κοπέλα, όμως, που το θέλει στην ερωτική τις ζωή, ας είναι με κάποιον αναλογων γούστων... Κι όχι μονο για το στοματικό, γενικά.


Εννοείται δεν υπάρχουν γενικά κριτήρια, μη γενικεύουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Διάβασα προσεκτικά όσα είπατε οι άντρες βλέπω εκτώς(δεν τους συμφέρει)
Θα πώ δυο πράγματα που πιστέυω, πρώτον ας μην ακούω βλακείες για τσόντες γιατί σας είπα δούλεψα με αυτό το είδος, οι γυναίκες δεν έχουν δεί ακόμα τίποτα πιστέυω που να έχει σχέση με καλό πορνό άρα δικαιολογιμένα τα σιχάινοντε(που είναι λίγες περιπτώσεις)και πράγματι όταν έφυγα με έβλεπαν και μου έλεγαν ότι έφυγα και έχασαν το ενδιαφέρων, ξέρω τι θέλει ένας άντράς και μια γυναίκα απο το πορνό που και οι ίδιες δεν το ξέρουν(για πληρόφορίες εντώς πμ)
Τώρα όσο για το καπνιστό και αναφέρωμαι μόνο στις γυναίκες όταν κάνουν σε εκείνες δεν ειναι πρόβλημα, όταν το ζητάει εκείνος τότε αρχίζει η μουρμούρα, δεν μπορώ, ή σιχένωμε οι πρώτες λέξεις.
Πιστέυω ότι όλοι έχουν το δικαίωμα ισότητας και για το πορνό οι γυναίκες και για τις π****ες οι άντρες για να λέμε και του στραβού το δίκιο.
είμαι η μόνη που σιμφωνει με τον εαυτό της;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Διάβασα προσεκτικά όσα είπατε οι άντρες βλέπω εκτώς(δεν τους συμφέρει)

η δικια μου απαντηση δεν σ'αρεσε ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Διάβασα προσεκτικά όσα είπατε οι άντρες βλέπω εκτώς(δεν τους συμφέρει)

Προσωπικά το παρακολουθώ μανιωδώς και έχω λιώσει!!!:clapup::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
η δικια μου απαντηση δεν σ'αρεσε ε;

Αγόρι μου εσύ πάντα εντώς είσαι σε όλα και το ξέρεις σε είδα και εσένα και συμφωνώ με την άποψη σου όταν σε είδα ήξερα ότι ήουν ο μόνος και ο καλύτερος:redface: αλλα οι υπόλοιποι την πάπια, και κάποιος άλλος που απλά χαζέυει δεν λέω ονόματα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
κάποιος άλλος που απλά χαζέυει δεν λέω ονόματα:whistle:

Μα για ποιον λέει?:whistle::whistle::whistle:

:P:P:P

Μα τι να πω βρε Μάνια μου???Για την ισότητα των δύο φύλων στο θέμα του "καπνιστού"???Στο 2007 είμαστε,δεν νομίζω ότι τίθονται τέτοια ζητήματα πλέον και δεν πιστεύω επίσης ότι πρέπει να ανάγουμε το καπνιστό σε μείζον ζήτημα της ισότητας των δύο φύλων,υπερβάλουμε λιιιιγο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα για ποιον λέει?:whistle::whistle::whistle:

:P:P:P

Μα τι να πω βρε Μάνια μου???Για την ισότητα των δύο φύλων στο θέμα του "καπνιστού"???Στο 2007 είμαστε,δεν νομίζω ότι τίθονται τέτοια ζητήματα πλέον και δεν πιστεύω επίσης ότι πρέπει να ανάγουμε το καπνιστό σε μείζον ζήτημα της ισότητας των δύο φύλων,υπερβάλουμε λιιιιγο!:D


Δεν μηλάω για ισότητα, εσύ δεν θές σέξ με το πρώτο ραντεβού; δεν θές π**α καθόλου; δεν στο έχει αρνηθεί ποτέ κοπέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρε παιδια, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!! Ο καθενας κανει οτι θελει στο κρεβατι του! Αν γνωρισεις καποιον και εχετε τοσο μεγαλες διαφορες που δεν μπορειτε να τα βρειτε, χωριζεις! Δεν νομιζω οτι ειναι αναγκη να το παμε σε ισοτητες των δυο φυλων και τετοια.. Εγω εχω μια φιλη που της αρεσει να το κανει αυτη σε αυτον αλλα το αντιθετο με τιποτα!! Τι σημαινει αυτο, οτι υποτιμαει το φυλο της??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Δεν μηλάω για ισότητα, εσύ δεν θές σέξ με το πρώτο ραντεβού; δεν θές π**α καθόλου; δεν στο έχει αρνηθεί ποτέ κοπέλα;

Οκ,θα μπω κι εγώ στην κουβέντα...

Σεξ με το πρώτο ραντεβού,πείτε με ψυχανώμαλο,αλλά όχι,δεν θέλω.Για διάφορους λόγους.Εκτός και αν μιλάμε για one night stand αλλά δεν νομίζω ότι αναφέρεσαι σε τέτοιες περιπτώσεις.

Όσον αφορά το καπνιστό,φυσικά και μου το έχει αρνηθεί κοπέλα και φυσικά το σεβάστηκα....Τόσο απλά!Που είναι το πρόβλημα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι κάποια πράγματα και τα δύο φύλλα λένε ότι δεν τα μπορούν ενώ δεν υσχίει αυτο το θέμα το άνοιξα για να μαθευτεί η αλήθεια, άν δηλαδή έχουμε την πιγμή θα έλεγα να πούν αυτό που πραγματικά θέλουν, απλά να το παραδεχτούμε ότι κάποια πράγματα μας αρέσουν και δεν τα κάνουμε για να μην κακοχαρακτιριστούμε(λάθος για μένα) Άκουσα κοπέλα που είπε ότι ο δικός της δεν θέλει να βλέπουν τσόντες μαζί της και εκείνη έβλεπε κριφά, γιατί; τι πρόβλημα π.χ υπήρχε με αυτόν; άντρας ήταν τι φοβάτε; και μην μου πείς ότι δεν έβλεπε γιατί και εκείνος απο μένα έπερνε τσόντες, γιατί δεν ομολογούμε τα πάθη μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι κάποια πράγματα και τα δύο φύλλα λένε ότι δεν τα μπορούν ενώ δεν υσχίει αυτο το θέμα το άνοιξα για να μαθευτεί η αλήθεια, άν δηλαδή έχουμε την πιγμή θα έλεγα να πούν αυτό που πραγματικά θέλουν, απλά να το παραδεχτούμε ότι κάποια πράγματα μας αρέσουν και δεν τα κάνουμε για να μην κακοχαρακτιριστούμε(λάθος για μένα) Άκουσα κοπέλα που είπε ότι ο δικός της δεν θέλει να βλέπουν τσόντες μαζί της και εκείνη έβλεπε κριφά, γιατί; τι πρόβλημα π.χ υπήρχε με αυτόν; άντρας ήταν τι φοβάτε; και μην μου πείς ότι δεν έβλεπε γιατί και εκείνος απο μένα έπερνε τσόντες, γιατί δεν ομολογούμε τα πάθη μας;

Γλυκιά μου mania διαφωνώ λιγάκι μαζί σου...

Το αν κάποιος θέλει ή όχι να βλέπει τσόντες μαζί με την κοπέλα του ή οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με το σεκς εν πάσει περιπτώσει,δεν πιστεύω όπως είπα και πρίν ότι είναι θέμα υποτίμησης του άλλου φύλου!Είναι απλά μια προτίμηση,τίποτε περισσότερο,τίποτα λιγότερο!

Λέγατε για το καπνιστό πριν....Δεν το θεωρώ σε καμία περίπτωση υποτιμητικό για κανέναν από τους 2!Σιγά την υποτίμιση!Εδώ άλλοι φοράνε χειροπαίδες στο κρεβάτι ή βγάζουν μαστίγια!Δεν σημαίνει ότι υποτιμάει κάποιος κάποιον,απλά θέμα προτίμησης είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άλεξ; είναι αλήθεια ότι μερικοι άντρες φοβούντε την σύγκριση με αυτούς στις ταινίες; ή το γεγονός ότι άν δούνε κάτι μεγαλύτερο η σύντροφος να το ψάχνει κιόλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Άλεξ; είναι αλήθεια ότι μερικοι άντρες φοβούντε την σύγκριση με αυτούς στις ταινίες; ή το γεγονός ότι άν δούνε κάτι μεγαλύτερο η σύντροφος να το ψάχνει κιόλας;
εαν μια κοπελα ειναι με καποιον αντρα μονο και μονο για αυτον τον λογο τοτε συγγνωμη ειναι καλη για ενα πραγμα και μονο - ΦΤΥΣΙΜΟ - τιποτα αλλο

προσωπικη μου αποψη αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top