Αλλαγές στο site και σχετικό downtime

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο Τασο μου, εχει ξεκινησει να γινεται εδω και δυο χρονια...
Οι "πολλοι" απο εμας εχουν γινει "λιγοι" απο εμας και ψυχανεμιζομαι οτι θα γινουν ακομα λιγοτεροι...
Με εχει ενοχλησει πολυ περισσοτερο που εχουν παψει αρκετα μελη πλεον να γραφουν, οπως εκαναν και δεν προλαβαινες να διαβασεις τα "νεα μηνυματα", παρα οτιδηποτε αλλο.

Δεν ειναι μονο τα τελευτεα δυο χρονια... Το στεκι εχει αλλαξει εντελος απο τους πρωτους μηνες που ξεκινισε. Πολυ εφυγαν για διαφορους λογους, πολυ γραφουν λιγοτερο για διαφορους λογους, αλλα αυτο ειναι θεμα του καθενος, και δεν "προκλιθικε" απο το στεκι αλλα απο την καθημερινοτιτα και την ζωη του καθενος.

Απλος τωρα αλλαζει απομα χαρακτιρα οχι λογο φυσικης πορειας αλλα μιας αποφασης

Αυτό δικαιούται να το πει όποιος έχει αναγνωρίσει έστω ΕΝΑ καλό τα χρόνια που βρίσκεται στο στέκι.
Κατά τα άλλα scripta manent.

Νομιζω πως ακομα και αν καπιος δεν λεει "αναγνωριζω αυτο ως καλο" και μονο η συμετοχη του σε ενα φορουμ δειχνει οτι αναγνωριζει περισσοτερα καλα απο οτι κακα... Εγω δεν ειμαι ο τυπος ανθρωπου που θα αρχισει να λεει για το ποσο καλο ειναι κατι, αλλα και μονο το οτι βρησκομαι σε αυτον τον χορο τα τελευτεα 5 χρονια συμενει οτι πιστευω πως αξιζει τον χρονο μου, αρα του αναγνωριζω καπια καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτό δικαιούται να το πει όποιος έχει αναγνωρίσει έστω ΕΝΑ καλό τα χρόνια που βρίσκεται στο στέκι.
Κατά τα άλλα scripta manent.

άρα μου επιτρέπεις να έχω το δικαίωμα.
merci.

για το 2ο σχόλιο με βρίσκεις απολύτως σύμφωνη. :) [ιδιαίτερα για αυτά που δεν φαίνονται στον πολύ κόσμο :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Εγώ κάπου έχασα την μπάλα και δεν ξέρω πια για τι μιλάτε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ κάπου έχασα την μπάλα και δεν ξέρω πια για τι μιλάτε.:)

Ignorance is bliss δεν το έχεις ακούσει? :P
[J/k φυσικά γιατί scripta manent να μην ξενιόμαστε!!! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ignorance is bliss, όχι bless βρε παιδιά.

- grammar police :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να φέρω ποπ κορν και να απλώσω πόδια πάνω στο γραφείο για να παρακολουθήσω τη συνέχεια του αγώνα;:worry:


πς: σοβαρά, σταματήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να φέρω ποπ κορν και να απλώσω πόδια πάνω στο γραφείο για να παρακολουθήσω τη συνέχεια του αγώνα;:worry:
στάααασου.... ετοιμάζω φαί δεν έχω χρόνο τώρα περίμενε κανά μισάωρο!

πς: σοβαρά, σταματήστε.
Στα πλαίσια του συντάγματος, κάμποσων άρθρων και νόμων etc [που ως γνωστόν υπερβαίνουν οποιοδήποτε ιδιωτικό συμφωνητικό] είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός να αντιμετωπίζει τα "καρφιά" όπως κρίνει (εντός λογικών και πολιτισμένων πλαισίων φυσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καρφί: Ο Μπόρατ μανίκωσε κάποια από το φόρουμ.
Πιθανές εκδόχες: όσες και οι γυναίκες στο φόρουμ (όπα ρε Μπόρατ σαρκοφάγο :redface:).

Ευδιάκριτο καρφί: Ο Α τη λέει στο Β, ο Β ανταπαντά, το ίδιο κάνει ο Α, ο Β συνεχίζει.
Πιθανές εκδοχές: wtf, 2 άτομα τη λένε ο ένας στον άλλον.

Κατά κοινή ομολογία συμπεράσματα και χωρίς της χρήση Συντάγματος ή κάποιας άλλης πλατείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ρεεε παιδια μη ''πλακωνομαστε'' μεταξυ μας!
γιναμε που γιναμε η μειοψηφια. :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ρεεε παιδια μη ''πλακωνομαστε'' μεταξυ μας!
γιναμε που γιναμε η μειοψηφια. :\

Μειοψηφία σε τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Seriously now, what are you talking about?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειμαστε τα λιγοτερα μελη.
τι ακριβως δεν καταλαβαινετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ειμαστε τα λιγοτερα μελη.
τι ακριβως δεν καταλαβαινετε ?


Σημασία δεν έχει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σημασία δεν έχει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα!

φυσικα και συμφωνω. ποτε ειπα το αντιθετο?
εγω τονισα να μη τσακωνομαστε μεταξυ μας.
πώς αλλιως θα διαττηρηθει η ποιοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
φυσικα και συμφωνω. ποτε ειπα το αντιθετο?
εγω τονισα να μη τσακωνομαστε μεταξυ μας.
πώς αλλιως θα διαττηρηθει η ποιοτητα?


Πάντως ακόμα και οι τσακωμοί μας είναι ποιοτικοί...


Σε σχέση με τα αντίστοιχα θέματα των άλλων φόρα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
φυσικα και συμφωνω. ποτε ειπα το αντιθετο?
εγω τονισα να μη τσακωνομαστε μεταξυ μας.
πώς αλλιως θα διαττηρηθει η ποιοτητα?

Ααα μπράβο!

Ωστόσο ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να τσακωνόμαστε?Θέλουμε να ποστάρουμε στο στέκι?Αν θέλουμε συνεχίζουμε...Κάποια πράγματα όντως δεν θα έπρεπε να είχαν αλλάξει αλλά ότι και να λέμε...νομίζω είναι απίθανο θα γίνουν αλλαγές.Προτείνω να προτείνουμε αλλαγές αλλά οχι και να τσακωνόμαστε...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Πάντως ακόμα και οι τσακωμοί μας είναι ποιοτικοί...


Σε σχέση με τα αντίστοιχα θέματα των άλλων φόρα πάντα!

οι δικοι μας τσακωμοι στο ischool, ηταν επικοι. και σιγουρα δεν ηταν συγκρατημένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να φέρω ποπ κορν και να απλώσω πόδια πάνω στο γραφείο για να παρακολουθήσω τη συνέχεια του αγώνα;:worry:
Όχι γιατί σε λίγες μέρες αρχίζει το Lost και θα χρειαστούν. Μην καταναλώνεις τα εφόδια χωρίς λόγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Πάντως ακόμα και οι τσακωμοί μας είναι ποιοτικοί...


Σε σχέση με τα αντίστοιχα θέματα των άλλων φόρα πάντα!

Ποιοτικοι δεν σημαινει μισολογα και με το γαντι..

Εγω διαβαζοντας εχθες ενα θεμα στο i-school για τις αλλαγες που εγιναν γουσταρα με τον δυναμισμο των μαθητων και οτι ελεγαν οτι πιστευουν χωρις να φοβουνται μια ποινη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ποιοτικοι δεν σημαινει μισολογα και με το γαντι..

Εγω διαβαζοντας εχθες ενα θεμα στο i-school για τις αλλαγες που εγιναν γουσταρα με τον δυναμισμο των μαθητων και οτι ελεγαν οτι πιστευουν χωρις να φοβουνται μια ποινη..

Εύγε ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top