Αναβάθμιση του e-steki

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SMILIE ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙ ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ???
ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Το κάνει και σε άλλους; :(

Και το περίεργο είναι ότι πριν 1:30 ώρα περίπου αξιολόγησα ένα μέλος κανόνικα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Και το περίεργο είναι ότι πριν 1:30 ώρα περίπου αξιολόγησα ένα μέλος κανόνικα :confused:
με το φτυάρι που σου'κανα δώρο?:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
με το φτυάρι που σου'κανα δώρο?:D:P
+5 ήταν :mad: αμέσως εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τώρα δουλεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα πάντως λειτουργεί μια χαρά το κάρμα (μέχρι χτες βράδυ δε μπορούσα να το δω, αλλά σήμερα είναι όλα οκ :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τώρα δουλεύει?
Ναι δουλεύει! Θενκς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καταγγέλω σημειωμένα ψηφοδέλτια. Η εφορευτική να επιβληθεί του θέματος:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δεν ξέρω τι λέτε, άμα βγάλουμε δεκαπενταμελές θέλω να γίνω ταμείας :P :D :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
πω, πω μεγειες!!! τέλεια :clapup: :clapup:

Μπράβο παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πολύ ωραίο. Μπράβο σε όλους όσους συνέβαλαν. Πολύ καθαρή και καλλιτεχνική άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Πω πω τι έκπληξη και αυτή..Συγχαρητήρια στους Admins και σε όσους άλλους τυχόν δούλεψαν πάνω σε αυτή την αλλαγή..Μπράβο σας πολύ καλή προσπάθεια παιδιά..:)
Και δυο παρατηρησούλες..Καταρχάς δεν θεωρώ αναγκαίο να αλλάξουν τα Smileys..Και κατα δεύτερον λόγο..Γιατι βρε παιδιά τέτοιος ντόρος γύρω από το κάρμα..Δεν νομιζω πως υπάρχει λόγος εξάλλου δεν γίνεται να συμφωνούμε με όλους και να είμαστε αρεστοι σε όλους..Αυτά..
Και πάλι τα συγχαρητήρια μου για το όμορφο αποτέλεσμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Καλορύζικο... το νέο μας "steki forum" και από μένα. :) :) :)

Και συνχαρητήρια, σε όλους παιδιά, για την πολύ όμορφη και πρωτότυπη δουλειά που κάνατε... :warn: :warn: :warn:
Καταφέρατε κάτι, το εντελώς διαφορετικό, από όλα τα forum's, που έχω δει εγώ τουλάχιστον... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Εύχομαι πάντα να έχετε επιτυχίες... και να το γλεντάμε... :beer:


:hello: :hello: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Πω πω τι έκπληξη και αυτή..Συγχαρητήρια στους Admins και σε όσους άλλους τυχόν δούλεψαν πάνω σε αυτή την αλλαγή..Μπράβο σας πολύ καλή προσπάθεια παιδιά..:)
Και δυο παρατηρησούλες..Καταρχάς δεν θεωρώ αναγκαίο να αλλάξουν τα Smileys..Και κατα δεύτερον λόγο..Γιατι βρε παιδιά τέτοιος ντόρος γύρω από το κάρμα..Δεν νομιζω πως υπάρχει λόγος εξάλλου δεν γίνεται να συμφωνούμε με όλους και να είμαστε αρεστοι σε όλους..Αυτά..
Και πάλι τα συγχαρητήρια μου για το όμορφο αποτέλεσμα:)

Αυτό ακριβώς, δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλους όπως δεν μας αρέσουν όλοι, με άλλους τα βρίσκουμε περισσότερο με άλλους λιγότερο.
Δεν πρέπει να γκρινιάζουμε γιατί είχε μπει δημοσκόπηση για να μπει το κάρμα και οι περισσότεροι είμασταν υπερ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Γιατι βρε παιδιά τέτοιος ντόρος γύρω από το κάρμα..Δεν νομιζω πως υπάρχει λόγος εξάλλου δεν γίνεται να συμφωνούμε με όλους και να είμαστε αρεστοι σε όλους..Αυτά..

Το θέμα δεν είναι το αν είμαστε αρεστοί ή όχι....Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να είμαστε αντικειμενικοί. Εγώ θα σε ψηφίσω με 5 ψήφους, όχι γιατί μ'αρέσουν αυτά που γράφεις και συμφωνώ με τις απόψεις σου, αλλά γιατί σε συμπαθώ περισσότερο από κάποιον άλλον, ο οποίος θα φάει τις αρνητικές μου ανεξάρτητα απ'τις απόψεις του. Μου'χει κάτσει στραβά από την αρχή και τώρα θα τον μαυρίσω...... Κατά πόσο λοιπόν αυτή η εικόνα που εμφανίζεται στα στατιστικά του κάρμα ανταποκρίνεται στην αλήθεια?
Σε γενικές γραμμές, δεν με ενοχλεί το κάρμα, μια και δεν ασχολούμαι καθόλου με το ποιός με ψήφισε και ποιόν θα ψηφίσω. Το θεωρώ μάλλον περιττό......Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανείς στο τέλος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Νομίζω πως και τα 2 παίζουν ρόλο στο πως θα ψηφίσουμε τον άλλον:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα, πολλές φορές μας τυφλώνει η προσωπική συμπάθεια/αντιπάθεια και δεν μπορούμε να κρίνουμε αντικειμενικά τα πράγματα πιστευω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι αλλά αν δεν σοθ κάνουν ούτε κρυο ουτε ζεστη τότε πας με τις απόψεις τους, αν πάλι ούτε αυτές τότε δίνεις 0 και τελειώνει η υπόθεση, βέβαια μπορείς και να μην ψηφίσεις καθόλου αλλά αφού έχεις την δυνατότητα αλλάγής ψήφου είναι οκ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ εγώ 0 δίνω σε όσους είμαι ανάμεσα σε -1 και 1 :P
Επίσης μπορεί να δώσω 0 σε κάποιον που θα έδινα υπο κανονικές συνθήκες αρνητική αλλά έχει τόσο χαμηλό που είναι κρίμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χμμμ εγώ 0 δίνω σε όσους είμαι ανάμεσα σε -1 και 1 :P
Επίσης μπορεί να δώσω 0 σε κάποιον που θα έδινα υπο κανονικές συνθήκες αρνητική αλλά έχει τόσο χαμηλό που είναι κρίμα. :P


ναι και αυτό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
δεν ξέρω τι λέτε, άμα βγάλουμε δεκαπενταμελές θέλω να γίνω ταμείας :P :D :D.

:rofl:

Πονηρούλη !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top