Αναζητήσεις κομματιών!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όχι...
αλλά θα το δω θετικά....
Ανακάλυψα τραγούδια που δεν ήξερα!:)

Η βλακεία ήταν ότι έλεγα σιγά να μην ξεχάσω τους στίχους....
Ε...το επόμενο πρωί...τους ξέχασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω βοηθηστε με!!!
στο επεισοδια 19 των 4 του παπακαλιατη απο 14.39- 15.13 υπαρχει ως μουσικο χαλι ενα υπέροχο τραγουδακι ιδιαιτερα γνωστο soundtrack! πως λεγεται βρε παιδια????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Λεπόν...ελληνικό τραγουδάκι....χαλαρό (όχι hip hop, rnb κλπ)
Δύο φωνές...αντρική - γυναικεία ( δεν παίρνω και όρκο...ήταν αργά...είχα πιει :P)
και το ρεφραιν λέει κάτι σαν:
Κράτα με σφιχτά/ αγκαλιά; δεν θέλω να χωρίσουμε εμείς ξανά....

(και όχι δεν είναι το Κρατησέ με σφιχτά...το ξέρω αυτό το song)

Ξέρω ήμουν κατατοπιστική :P
Ίσως αυτό...
Ηρώ - Θέλω να με κρατάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όσι....
Αλλά οκ....δεν θα το ξανά ακούσω....
Θα'ρθω με περισσότερα στοιχεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θελω το κομματι χαλι που εχει στην(ις) εκπομπες ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ,δεν μπορω να το βρω πουθενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
θελω το κομματι χαλι που εχει στην(ις) εκπομπες ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ,δεν μπορω να το βρω πουθενα!!!

φιλε και εγω το χω ψαξει ανα καιρους.μαλλον το κομματι δημιουργηθηκε για την εκπομπη αυτη αποκλειστικα και αποτελει ιδιοκτησια και αρχειο της κρατικης τηλεορασης και δεν κυκλοφορει στο νετ καπου.αυτα γνωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
φιλε και εγω το χω ψαξει ανα καιρους.μαλλον το κομματι δημιουργηθηκε για την εκπομπη αυτη αποκλειστικα και αποτελει ιδιοκτησια και αρχειο της κρατικης τηλεορασης και δεν κυκλοφορει στο νετ καπου.αυτα γνωριζω.

αχχχ κριμα και ειναι πραγματικα πολυ ομορφο κομματι,
οπως και να εχει φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τις info !!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οχι δεν ειναι αυτο,αυτο που ψαχνω ειναι house/trance στυλ και η γυναικα που το λεει φωναζει μονο ''and now i'm free,free,free''.:(
TO BΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Μετα απο μηνες αναζητησης του!Να το:
Ελπιζω να σας αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Ψαχνω ενα τραγουδι που η μουσικη μοιαζει παρα πολυ με το Who runs the world της Beyonce ( https://www.youtube.com/watch?v=bz6bF8HikIM&feature=related&fb_source=message ) και εχει γυναικεια φωνητικα. Οι μονοι στιχοι που καταφερε να πιασει το αφτι μου ειναι: "feel where _ heart......leaving all this behind..." Το εχω ψαξει με καθε τροπο στο Google αλλα δε καταφερα να βρω τιποτα, μηπως το ξερει κανεις? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iEmma

Νεοφερμένος

Η iEmma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Είναι ένα τραγούδι που άκουσα τυχαία στην παραλία. Το θεμα ειναι οτι θελω να το κατεβασω και δεν ξερω τον τιτλο του. Θα σκασω αμα δεν τον βρω!:jumpy::wacko: Περιέχει πιάνο και είναι ένα είδος ρεμιξ! Το τραγουδάει άντρας. Αυτά είναι τα λογια που κατάφερα να πιάσω "so tell me tell me... show me....so bright" (ναι, είναι ξένο):P Προσπάθησα να το ψάξω στο google και στο youtube πληκτρολογώντας τα λόγια, αλλά δεν το βρήκα και πάλι:/: Ξέρει κανείς ποιο είναι?:hmm: Σας ευχαριστώ προκαταβολικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι ένα τραγούδι που άκουσα τυχαία στην παραλία. Το θεμα ειναι οτι θελω να το κατεβασω και δεν ξερω τον τιτλο του. Θα σκασω αμα δεν τον βρω!:jumpy::wacko: Περιέχει πιάνο και είναι ένα είδος ρεμιξ! Το τραγουδάει άντρας. Αυτά είναι τα λογια που κατάφερα να πιάσω "so tell me tell me... show me....so bright" (ναι, είναι ξένο):P Προσπάθησα να το ψάξω στο google και στο youtube πληκτρολογώντας τα λόγια, αλλά δεν το βρήκα και πάλι:/: Ξέρει κανείς ποιο είναι?:hmm: Σας ευχαριστώ προκαταβολικά:)

Μ; :hmm:

Αν και δεν νομίζω, αλλά είπα να μου δώσω μια ευκαιρία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Είναι ένα τραγούδι που άκουσα τυχαία στην παραλία. Το θεμα ειναι οτι θελω να το κατεβασω και δεν ξερω τον τιτλο του. Θα σκασω αμα δεν τον βρω!:jumpy::wacko: Περιέχει πιάνο και είναι ένα είδος ρεμιξ! Το τραγουδάει άντρας. Αυτά είναι τα λογια που κατάφερα να πιάσω "so tell me tell me... show me....so bright" (ναι, είναι ξένο):P Προσπάθησα να το ψάξω στο google και στο youtube πληκτρολογώντας τα λόγια, αλλά δεν το βρήκα και πάλι:/: Ξέρει κανείς ποιο είναι?:hmm: Σας ευχαριστώ προκαταβολικά:)

Καλα ρε μεχρι και στο answers της yahoo ρωτησες; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iEmma

Νεοφερμένος

Η iEmma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλα ρε μεχρι και στο answers της yahoo ρωτησες; :Ρ
χαχαχα ναι! πως το ειδες? :ρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ψάχνω ένα αντίστοιχο σαν αυτό, αλλά οι στιχοί του μέσα να έχουν να κάνουν με μαθήματα, κόκκινο στυλό και κάτι τέτοια. :|

Έχω την ιδέα ότι είναι ίδια μουσική, απλά άλλα λόγια, μπορεί να είναι και η ιδέα μου και να είναι άλλο κομμάτι, πάντως δε το βρίσκω.
Δεν επείγει.
tyt.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τραγούδι με στίχο "κόκκινο στυλό" βρίσκω μόνο του Κραουνάκη - Κόκκινα γυαλιά.
Μήπως λες αυτό; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμμμ όχι Λισιπ μου, δεν είναι αυτό. :(
Ρε το' χαμε κάνει στο δημοτικό θυμάμαι μαζί με αυτό του καραγκιόζι και έλεγε ξέρωγω για δασκάλους, μαθήματα, για διαγωνίσματα και τέτοια.
Δε ξέρω. :/
Ίσως θυμάμαι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μου πάει κάπου το μυαλό. Έψαξα πάλι, αλλά τζίφος. Δεν βρίσκω τίποτα.
Ελπίζω κάποιος άλλος να ξέρει και να σε βοηθήσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

tasos78

Νεοφερμένος

Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οι πυλες του ανεξηγητου -σατανισμος ποιο ειναι το κομματι στο 10.00 γιατι εχω πορωθει υπερβολικα αμα καποιος ξερει πως λεγεται ας μου το πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top