Ανανέωση της εμφάνισης

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ωραίο:up::up:.

Συγχαρητήρια, κάνατε πολύ καλή δουλειά:up::up::up::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τώρα μόλις παρατήρησα το λογότυπο του MyCat, είναι ΤΕΛΕΙΟ:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μεγια μεγια .... ωραιότατο! Μπράβο σε οποιους δούλεψαν για αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
με γεια, και ευχαριστούμε που φροντίζετε το mycat!:)
Ιδιαίτερη αισθητική δεν έχω, μου άρεσε το παλιό, μου αρέσει και αυτο. Αυτο απλά ειναι λιγο πιο "φρου-φρου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightfall

Νεοφερμένος

Ο Nightfall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εξαιρετικο !
1000 μπράβο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christianapulp

Νεοφερμένος

Ο christianapulp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Είναι πολύ όμορφο αλλά εμένα μου εφανίζεται πολύ πλατύ... δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω... Για να διαβάσω τα μηνύματα πρέπει να πηγαίνω την κάτω μπάρα αριστερά και δεξιά συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι πολύ όμορφο αλλά εμένα μου εφανίζεται πολύ πλατύ... δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω... Για να διαβάσω τα μηνύματα πρέπει να πηγαίνω την κάτω μπάρα αριστερά και δεξιά συνέχεια...
Τότε πολύ πιθανον να είσαι απο τους λίγους που έχουν "ξεμείνει" με ανάλυση 800χ600.
Το προηγούμενο theme ήταν συμβατό και με 800χ600 (οριακά). Όμως το προηγούμενο theme είχε δημιουργηθεί τουλάχιστον ένα χρόνο πριν. Θεώρησα ότι πλέον ελάχιστοι έχουν τέτοια ανάλυση (όπως φαίνεται άλλωστε και απο τα στατιστικά) οπότε καλύτερα να κοιτάξω να είναι βολικότερο για το μέσο όρο των χρηστών.
Μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι είναι αυτό αν πας:
-Δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας
-Ιδιότητες
-Ρυθμίσεις
-Δες τι έχει στο πλαίσιο "Ανάλυση Οθόνης"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christianapulp

Νεοφερμένος

Ο christianapulp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αα, το έφτιαξα έτσι, thanx!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αα, το έφτιαξα έτσι, thanx!:up:
Βασικά εγώ στο είπα για να το τσεκάρεις αν όντως είναι αυτό, όχι για να το αλλάξεις! Είναι επικίνδυνο να το αλλάξεις έτσι απλά, γιατί αν δεν το "αντέχει" η οθόνη σου μπορεί ακόμα και να χαλάσει. Τέσπα, αφού εν προκειμένω την "άντεξε" την υψηλότερη ανάλυση (και εδώ που τα λέμε λίγο σπάνιο να έχεις εν έτει 2008 οθόνη με μέγιστη ανάλυση 800χ600!) τέλος καλό, όλα καλά. :) Μεγιά την ανάλυση (θα δεις ότι γενικώς θα σε βολέψει περισσότερο ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christianapulp

Νεοφερμένος

Ο christianapulp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οχι είναι καλή οθόνη με lc αλλά μάλλον το είχα έτσι γιατί τα εικονίδια φαίνονται μεγαλήτερα στην μικρή ανάληση (είμαι και λίγο γκάβακας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οχι είναι καλή οθόνη με lc αλλά μάλλον το είχα έτσι γιατί τα εικονίδια φαίνονται μεγαλήτερα στην μικρή ανάληση (είμαι και λίγο γκάβακας)
Προσωπικά βρίσκω τις μικρές αναλύσεις τραγικά άβολες (ειδικά όταν μιλάμε για tft οθόνες, οι οποίες έχουν σχεδιαστεί για ΜΙΑ μόνο ανάλυση και σε όλες τις άλλες δείχνουν τα πάντα θολά και παραμορφωμένα) και το πρώτο πράγμα που θα κάνω αν κάτσω σε netcafe είναι να αλλάξω την ανάλυση (συνήθως έχουν λανθασμένη). But that's just me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μια χαρά είναι, Michelle! Ευχαριστούμε, τελικά άξιζε τον κόπο η αναμονή! Αλήθεια, με κάτι snips που είχα βάλει προ εορτών, τι έγινε; Χάθηκαν;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μια χαρά είναι, Michelle! Ευχαριστούμε, τελικά άξιζε τον κόπο η αναμονή! Αλήθεια, με κάτι snips που είχα βάλει προ εορτών, τι έγινε; Χάθηκαν;:confused:
Ποιά αναμονή; Δεν κατέβηκε καθόλου το site για να γίνουν οι αλλαγές.
Τα snips τα ενέκρινα χτές (όσα ήταν κατάλληλα για δημοσίευση) και γενικά εγκρίνονται συχνά πυκνά, είτε απο εμένα είτε απο τον Exposed_Bone. Τσέκαρες σήμερα και δεν είναι εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Αναμονή γιατί όλο διαβάζαμε ότι γίνεται μεταφορά σε νέο server και μας κρατούσατε σε αγωνία:P Όσο για τα snips, είδα μόνο δύο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
SUPER!!!!! Και απο μένα!!!!!!!
ΆΝτε με γειές!!!!! :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Επίσης αν μπορώ να προσθέω κάτι......
Θα μπορουσε να γίνει κάτι, οταν γράφουμε μηνυματα και θέλουμε να βάλουμε κάποια φατσούλα... δεν μας τις ανοίγει όλες με την πρώτη....Θα πρέπει να ανοιξουμε απο κατω το κουμπακι που λεει περισσοτερες φατσουλες....

Γϊνετε να υπάρχουν όλες μαζί,,??? ή έστω να ανοίγουν με την μία????
Λεπτομέρειες τώρα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης αν μπορώ να προσθέω κάτι......
Θα μπορουσε να γίνει κάτι, οταν γράφουμε μηνυματα και θέλουμε να βάλουμε κάποια φατσούλα... δεν μας τις ανοίγει όλες με την πρώτη....Θα πρέπει να ανοιξουμε απο κατω το κουμπακι που λεει περισσοτερες φατσουλες....

Γϊνετε να υπάρχουν όλες μαζί,,??? ή έστω να ανοίγουν με την μία????
Λεπτομέρειες τώρα....:redface:
Νομίζω ότι είναι καλύτερα έτσι. Αν τις είχε όλες θα ήταν τεράστιο. Μπορείτε ωστόσο να μου πείτε αν θέλετε να έχει άλλες εκεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αναμονή γιατί όλο διαβάζαμε ότι γίνεται μεταφορά σε νέο server και μας κρατούσατε σε αγωνία:P Όσο για τα snips, είδα μόνο δύο:hmm:
Άλλο η μεταφορά και άλλο αυτό.
Όσο για τα snips, ποιά είχες υποβάλλει και δεν βγήκαν;
Είσαι σίγουρη ότι δεν υπήρχαν ήδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μ αρεσει πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top