• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχία για την Ευλογιά των Πιθήκων

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Ελα μου; Ποσοι νεοι πεθαναν; Για μετρα και οταν τελειωσεις πεσμου οτι ειναι επικινδυνος για τους ηλικιωμενους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Απαραδεχτη .Ξες..δεν ειναι σεξουαλικη αρρωστια.Προσεχε τι λες.Απλα μεταδιδεται και με σεξ λογω πολυ στενης επαφης,αλλα εννοειται δεν χρειαζεται το σεξ για να μεταδωθει.Εκτος αν αυτα τα λες για να καθησυχασεις το αγχος σου,αλλα πληζ μην μεταδισεις φεηκ νιουζ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το σκεφτηκες πολυ ρε Φωτη; Ξερεις την θνησιμοτητα του Εμπολα; 70% !!!!!!!!!!!!!Εξακολουθεις να θες να ειναι σαν τον εμπολα;
Τι να δω ακριβώς? Υπερβολικά λίγα παιδιά έχουν πεθάνει λόγω κοβιντ, μηδαμινό ποσοστό, και όχι μόνο οι πολύ νέοι αλλά και μέχρι τα 50 σίγουρα μιλάμε για μια απλή γρίπη, δηλαδή εσύ δεν έχεις δει ότι οι 9 στους 10 είναι άνω των 65?
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Τι να δω ακριβώς? Υπερβολικά λίγα παιδιά έχουν πεθάνει λόγω κοβιντ, μηδαμινό ποσοστό, και όχι μόνο οι πολύ νέοι αλλά και μέχρι τα 50 σίγουρα μιλάμε για μια απλή γρίπη, δηλαδή εσύ δεν έχεις δει ότι οι 9 στους 10 είναι άνω των 65?
Γκουγκλαρε και ενημερωσου..δεν θα ψαξω εγω για σενα.Ουτε για πλακα αυτα που λες.Γελαει και το παρδαλο κατσικι..
Μπορινγκ τα ιδια και τα γιδια ελεος.
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.Ελα πια...
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Γκουγκλαρε και ενημερωσου..δεν θα ψαξω εγω για σενα.Ουτε για πλακα αυτα που λες.Γελαει και το παρδαλο κατσικι..
Μπορινγκ τα ιδια και τα γιδια ελεος.
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.Ελα πια...
5e6a31188b4ce.jpg

Κάτι άλλο? Πέρασα κι εγώ κοβιντ και όλοι οι φίλοι μου και ξέρουμε πως είναι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
View attachment 104066
Κάτι άλλο? Πέρασα κι εγώ κοβιντ και όλοι οι φίλοι μου και ξέρουμε πως είναι
Εγώ επειδή στην ζωή μου δεν έχω κολλήσει τίποτα άλλο (μια ανεμοβλογιά μόνο που θυμάμαι) με τρομοκράτησε λόγω υψηλού πυρετού, αλλιώς στην πλάκα το πέρασα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Γιατί όλα τα κρούσματα παγκοσμίως είναι άντρες και καμία γυναίκα? :/
IMG_20220622_115939.jpg
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
«Όταν μια ασθένεια επηρεάζει τις αναπτυσσόμενες χώρες, δεν αποτελεί έκτακτη ανάγκη. Γίνεται έκτακτη ανάγκη μόνο όταν επηρεάζονται οι ανεπτυγμένες χώρες», δήλωσε ο καθηγητής Εμάνουελ Νακούνε, εκτελών χρέη διευθυντή στο Ινσιττούτο Παστέρ στο Μπανγκουί της Κεντροαφρικανικής Δημοκρατίας, ο οποίος είναι επικεφαλής μιας πειραματικής θεραπείας για την ευλογιά των πιθήκων.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Θα χρειαστει 53% ποσοστο νοσησης απο την ευλογια τον πιθηκων για να αποκτησουμε ανοσια αγελης ακουω (και καπου αλλου το δοκιμασαμε αυτο αλλα τωρα εχουμε να κανουμε με 10% θνητοτητα.....just saying:P )
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Θα γίνει πανικός στα κρούσματα τις επόμενες εβδομάδες ..... μιλάμε για πάνω από >100.000

Πρόβλεψη: του χρόνου θα αρχίσουμε καμπάνια εμβολιασμού ενάντια της ευλογιάς
To The Moon Meme GIF by Shibetoshi Nakamoto
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Σιγά την ασθένεια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Η Κινα ενεργοποιει επειγοντος πρωτοκολλα δημοσιας υγειας για το monkeypox


ΥΓ:Τικ τοκ ,σε 2 μηνες θα γινει χαμουλης ,αλλα βλεπετε ποιοι δρανε πρωτοι και ποιοι ζουν ελευθεριες ε?:popeanim: (μην λετε μετα οτι η Κινα μαγειρευει δεδομενα monkeypox:laugh:)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Γιατι είναι στοχευμένα τεστινγκ ..... σύντομα θα κάνουν στον γενικό πληθυσμό γιατί τώρα παράγουν μαζικά τεστ

Η Κινα ενεργοποιει επειγοντος πρωτοκολλα δημοσιας υγειας για το monkeypox


ΥΓ:Τικ τοκ ,σε 2 μηνες θα γινει χαμουλης ,αλλα βλεπετε ποιοι δρανε πρωτοι και ποιοι ζουν ελευθεριες ε?:popeanim: (μην λετε μετα οτι η Κινα μαγειρευει δεδομενα monkeypox:laugh:)
Η ευλογιά κολλάει δύσκολα! Όπως μας λένε τώρα! Άρα πανδημία πώς ακριβώς θα γίνει?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Η ευλογιά κολλάει δύσκολα! Όπως μας λένε τώρα! Άρα πανδημία πώς ακριβώς θα γίνει?
Κανενας δεν το λεει αυτο(εκτος απο αυτους που θελουν να πουλανε κανονικοτητες και ελευθεριες).....ειμαστε ανεπισημα σε διπλη πανδημια και τωρα δημιουργουνται πρωτοκολλα για τεστ , εμβολια κλπ .Θα τα δεις συντομα!

1656795565132.png
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Κανενας δεν το λεει αυτο(εκτος απο αυτους που θελουν να πουλανε κανονικοτητες και ελευθεριες).....ειμαστε ανεπισημα σε διπλη πανδημια και τωρα δημιουργουνται πρωτοκολλα για τεστ , εμβολια κλπ .Θα τα δεις συντομα!

View attachment 104525
Πώς δεν το λένε? Μη με τρελαίνεις! Είχε βγει γιατρός και είχε πει ότι κολλάει πολύ πιο δύσκολα από τον κοβιντ! Επί λέξη! Ότι χρειάζεται μεγάλη ποσότητα σταγονιδίων, επαφή με τα εξανθήματα, επαφή με ρούχα ή σεντόνια!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Πώς δεν το λένε? Μη με τρελαίνεις! Είχε βγει γιατρός και είχε πει ότι κολλάει πολύ πιο δύσκολα από τον κοβιντ! Επί λέξη! Ότι χρειάζεται μεγάλη ποσότητα σταγονιδίων, επαφή με τα εξανθήματα, επαφή με ρούχα ή σεντόνια!
Βλακειες ...αυτο ισχυε παλια , τωρα εχει αλλαξει ο ιος .Η αμερικη εχει παραγειλει ηδη εκατομμυρια δοσεις εμβολιων ,η Ευρωπη δεν ξερω τι κανει , ενω η Κινα εφαρμοζει ξανα μετρα προληψης!

Πριν 5-6 εβδ ειχα κανει αυτο το ποστ σε ενα επωνυμο προσωπο της επιστημονικης κοινοτητας και εχω πονταρει οτι σε 2 μηνες θα γινει χαμος !
1656795971264.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top