• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχίες ιατρικής φύσεως

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Εγώ απλώς ξέρω ότι μετά την 5η μέρα έχει ήδη εξασθενίσει και ίσως φύγει από την οργανισμό απλά εξακολουθεί να δείχνει θετικό. Ξέρω και άτομα που βγήκαν θετικά και μετά από 15 ημέρες.
Ρωτάω γιατί πρέπει να βγαίνω έξω, δεν μπορώ άλλο, σήμερα είδα ήλιο και τυφλώθηκα , πόνεσαν τα μάτια μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ απλώς ξέρω ότι μετά την 5η μέρα έχει ήδη εξασθενίσει και ίσως φύγει από την οργανισμό απλά εξακολουθεί να δείχνει θετικό. Ξέρω και άτομα που βγήκαν θετικά και μετά από 15 ημέρες.
Ωραία, ματώνει και η μύτη μου τώρα... Και έχω και αιματοφοβία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Ρωτάω γιατί πρέπει να βγαίνω έξω, δεν μπορώ άλλο, σήμερα είδα ήλιο και τυφλώθηκα , πόνεσαν τα μάτια μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραία, ματώνει και η μύτη μου τώρα... Και έχω και αιματοφοβία

Να βγεις έξω. Βόλτα μόνη σου αν θέλεις, με μάσκα. Γενικότερα για τις υπόλοιπες ημέρες να φοράς μάσκα όπου και αν πας.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Να βγεις έξω. Βόλτα μόνη σου αν θέλεις, με μάσκα. Γενικότερα για τις υπόλοιπες ημέρες να φοράς μάσκα όπου και αν πας.
Εν τω μεταξύ από σήμερα δεν έχω γεύση... Ούτε Όσφρηση έχω, ότι και να φάω δεν το καταλαβαίνω:/ είναι φυσιολογικό αυτό για πέμπτη μέρα? Και ματώνει και η μύτη μου, μου έκανε πληγή με το ραπιντ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ από σήμερα δεν έχω γεύση... Ούτε Όσφρηση έχω, ότι και να φάω δεν το καταλαβαίνω:/ είναι φυσιολογικό αυτό για πέμπτη μέρα? Και ματώνει και η μύτη μου, μου έκανε πληγή με το ραπιντ...
η έλλειψη γευσης δεν ειναι συμπτωμα του κοβιτ
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
μηπως γιατι δεν ειχατε καλο φαι!
η ελειψη γευσης ειναι συπτωμα των ρινοιων ( κρυωμα) οπως και το συναχι.
ο κοβιτ κανει ελλειψη οσφρησης.
Έφαγα πολλά πράγματα, δεν καταλαβαίνω τίποτα:/ μέχρι και λεμόνι έφαγα, τίποτα... Ούτε μυρίζω τίποτα... Αυτό είναι φυσιολογικό?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Ναι πέρασε... Αχ δεν μπορώ άλλο, εξουθενωθηκα ... Και έχουν αρχίσει να κολλάνε και άλλοι από την οικογένεια:(
πηγαινε βολτα ο αερας ειναι θεραπευτικος.
ε αυτο ειναι γνωστο τον χειμωνα , ενας συναχώνονεται ολοι ακολουθουν
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Η έλλειψη γεύσης είναι σύμπτωμα του κορονοϊού! Θα επανέλθει σύντομα θαρρώ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Παιδιά να πίνετε φυσικό χυμό.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Ναι. Το φυσικό πορτοκάλι κάνει πολύ καλό στον οργανισμό και φυσικά χωρίς ζάχαρη.
Πω ρε δεν μυρίζω ΤΙΠΟΤΑ, έβαλα ένα μπουκάλι οινόπνευμα στην μύτη μου, τίποτα... Ούτε έχω γεύση... Κάπου διάβασα ότι μπορεί να μείνει μόνιμο
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Σπάνια μένει μόνιμο.
Έχω φοβηθεί πάρα πολύ γιατί μάλλον κόλλησε και η μαμά μου... Το σελφ την βγάζει αρνητική αλλά πονάει παντού
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω φοβηθεί πάρα πολύ γιατί μάλλον κόλλησε και η μαμά μου... Το σελφ την βγάζει αρνητική αλλά πονάει παντού
Και έχει και πυρετό
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Έχω φοβηθεί πάρα πολύ γιατί μάλλον κόλλησε και η μαμά μου... Το σελφ την βγάζει αρνητική αλλά πονάει παντού
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και έχει και πυρετό
Είναι εμβολιασμένη;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top