• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχίες ιατρικής φύσεως

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Έπρεπε να έχεις πάει ήδη ορθοπεδικό και να μην ακολουθείς συμβουλές από εδώ μέσα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Τι εννοείς; Ο "skypeαρατος*" δε μας κάνει πλέον; :hehe:

* Αν θυμάμαι καλά είχες επικοινωνήσει με ορθοπεδικό μέσω skype.
Δεν έχω ορθοπεδικό στην Αθήνα παιδιά... Ο οικογενειακός μας είναι σε άλλη πόλη! Και εδώ στην περιοχή δεν έχει κανέναν, μόνο ορθοπεδικα μαγαζιά έχει
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Δεν έχω ορθοπεδικό στην Αθήνα παιδιά... Ο οικογενειακός μας είναι σε άλλη πόλη! Και εδώ στην περιοχή δεν έχει κανέναν, μόνο ορθοπεδικα μαγαζιά έχει
Θα μπορούσες να είχες πάει σε άλλη περιοχή, δεν παίζουμε με την υγεία μας. Anyway, κάλλιο αργά παρά ποτέ. Μην το αμελήσεις, όμως, άλλο δυο τρεις βδομάδες (μηπως και παραπάνω; ) ξερωγω πρέπει να έχει τραβήξει αυτή η ιστορία.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,366 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Εριφύλη μου… Αν έχεις την δυνατότητα με κάποιον τρόπο να πας σε ένα νοσοκομείο, do so. Τα διαστρέμματα, περνούν με τον χρόνο, αλλά δεν χρειάζεται να σου αφήσει κουσούρι. Δεν ξέρεις πόσο σοβαρό είναι αν δεν πας να κάνεις ακτινογραφία.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,366 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Εριφύλη μου… Αν έχεις την δυνατότητα με κάποιον τρόπο να πας σε ένα νοσοκομείο, do so. Τα διαστρέμματα, περνούν με τον χρόνο, αλλά δεν χρειάζεται να σου αφήσει κουσούρι. Δεν ξέρεις πόσο σοβαρό είναι αν δεν πας να κάνεις ακτινογραφία.
Αα, τι σχολή ;
Να που τα εξ αποστάσεως και τα υβριδικά έχουν την αξία τους τελικά.
Φιλοσοφική! Και πριν λίγο το κοπάνησα πολύ δυνατά στο λεωφορείο καταλάθος αλλά δεν έκλαψα γιατί είχε κόσμο 😂... Και αν γίνει ποτέ καλά αυτό το πόδι να με γράψετε 🤡
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Φιλοσοφική! Και πριν λίγο το κοπάνησα πολύ δυνατά στο λεωφορείο καταλάθος αλλά δεν έκλαψα γιατί είχε κόσμο 😂... Και αν γίνει ποτέ καλά αυτό το πόδι να με γράψετε 🤡
Κάποιος σε έχει μουτζώσει :lol: Δεν γίνεται αυτό το πράγμα…
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Κάποιος σε έχει μουτζώσει :lol: Δεν γίνεται αυτό το πράγμα…
Άστα να πάνε... Και έχω να πάρω και τα συγγράμματα, να περπατήσω όλη την Ακαδημίας 😭 ελπίζω να μην το αποτελείωσα με αυτό το χτύπημα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Άστα να πάνε... Και έχω να πάρω και τα συγγράμματα, να περπατήσω όλη την Ακαδημίας 😭 ελπίζω να μην το αποτελείωσα με αυτό το χτύπημα
Ξεκούραση θέλει. Τώρα θα μου πεις, πως. Δεν ξέρω, είναι δύσκολη η περίπτωσή σου.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Φιλοσοφική! Και πριν λίγο το κοπάνησα πολύ δυνατά στο λεωφορείο καταλάθος αλλά δεν έκλαψα γιατί είχε κόσμο 😂... Και αν γίνει ποτέ καλά αυτό το πόδι να με γράψετε 🤡
Βάλε ένα βραχιολάκι με μπλε ματάκι σε εκείνο το πόδι να ησυχάσεις βρε παιδί μου :laugh:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Βάλε ένα βραχιολάκι με μπλε ματάκι σε εκείνο το πόδι να ησυχάσεις βρε παιδί μου :laugh:
Είμαι και τσιτωμένη γιατί μάλωσα με μία μαντάμ στην βιβλιοθήκη της φιλοσοφικής για ένα σύγγραμα, αγενέστατη... 😂 Αυτήν η φιλοσοφική δεν παλεύεται ρε παιδί μου, αυτή η σχολή με χειροτέρεψε 🥲
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Είμαι και τσιτωμένη γιατί μάλωσα με μία μαντάμ στην βιβλιοθήκη της φιλοσοφικής για ένα σύγγραμα, αγενέστατη... 😂 Αυτήν η φιλοσοφική δεν παλεύεται ρε παιδί μου, αυτή η σχολή με χειροτέρεψε 🥲
Και τώρα γελάνε οι φοιτητές της ιατρικής και του πολυτεχνείου :hehe:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Και δω γελάνε οι φοιτητές της ιατρικής και του πολυτεχνείου :hehe:
Έχετε δει σκάλα καλέ στην βιβλιοθήκη? Ανέβαινα ανέβαινα ανέβαινα σαν το κούτσαβλο, λέω δεν θα φτάσω κάποια στιγμή...? Φτάνω και η άλλη η ξινη με τσιτωσε ακόμα περισσότερο. Και μετά από τα νεύρα μου κοπάνησα στο λεωφορείο, φταίω?😂
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Θα με περάσετε για ανώμαλη, αλλά από χθες που το κοπάνησα στο λεωφορείο και που περπάτησα όλη την Ακαδημίας ψιλοπέρασε, δεν πονάει όταν περπατάω...😂 Βέβαια είναι ακόμα λίγο πρησμένο σε σχέση με το άλλο
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Θα με περάσετε για ανώμαλη, αλλά από χθες που το κοπάνησα στο λεωφορείο και που περπάτησα όλη την Ακαδημίας ψιλοπέρασε, δεν πονάει όταν περπατάω...😂 Βέβαια είναι ακόμα λίγο πρησμένο σε σχέση με το άλλο
Λες το ταρακούνημα να το έφτιαξε;

Πλάκα κάνω προφανώς
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top