Ανοικοκύρευτοι του στεκιού ενωθείτε!

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κάποτε ήμουν κι εγώ μέλος του κλαμπ, αλλά αναγκαστικά αποχώρησα. Πριν με βγάλετε εκτός θέματος, έχω ιστοριούλα του boyfriend! Επί χρόνια έτρωγε σε πλαστικά πιάτα, έπινε από πλαστικά ποτήρια και χρησιμοποιούσε πλαστικά πηρούνια για να μην τα πλένει. Οσα κανονικά πιάτα είχε χρησιμοποιήσει κατά λάθος (ή όταν ξέμενε από τα πλαστικά) συνήθως τα πέταγε. :clapup: Επίσης όταν "τακτοποιούσε", απλά πέταγε ο,τι ήταν μες τη μέση σε μια ντουλάπα. Αν χρειαζόταν κάτι και δεν το έβρισκε (άρα ήταν στην ντουλάπα) αγόραζε καινούριο για να μην το ψάχνει.
Μόνο όταν με γνώρισε δεν με άφηνε να μπω στο σπίτι αν δεν σιγουρευόταν ότι είναι πεντακάθαρο. Κι εγώ η χαζή τον πίστεψα ότι είναι καθαρούλης και τακτικός, μέχρι που αποκαλύφθηκε η αλήθεια.:eek:


Οι χρωμοπαγίδες όντως κάνουν δουλειά (βάζεις δύο αν ξεβάφει πολύ κάποιο ρούχο). Αν ξεχαστείς και μερικά ρούχα σου χρωματιστούν από άλλα, ΜΗΝ τα σιδερώσεις. Πάρε από το σουπερμάρκετ ένα φακελάκι ξεβαφη πληντυρίου, ακολούθησε τις οδηγίες και γίνονται τζιτζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Επίσης όταν "τακτοποιούσε", απλά πέταγε ο,τι ήταν μες τη μέση σε μια ντουλάπα. Αν χρειαζόταν κάτι και δεν το έβρισκε (άρα ήταν στην ντουλάπα) αγόραζε καινούριο για να μην το ψάχνει.

κι εγώ μια από τα ίδια.... το κακό είναι ότι αν καμιά φορά τακτοποιήσω μετά δεν μπορώ να βρω τίποτα... οπότε για ευκολία τα πετάω όλα όπου να 'ναι:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι βρε, αλλά εσύ είσαι μαθήτρια και όχι κοτζάμ μαντράχαλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
κ εγω καμια φορα απορω με τον εαυτο μου....καλη ωρα τωρα που μολις τελειωσα την καθαριοτητα.....τι φταιει:hmm:;;;μηπως πρεπει να καθαριζω πιο συχνα;;;.....ή φταιει που τα κανω ολα με το συμπαθιο "πουτανα";;;ειδικα αν βιαζομαι κ θελω να ντυθω,βαφτω,κ τα σχετικα...αλλα μαλον καταληγω στο οτι ενα σπιτι ολοκληρο ..ενας ανθρωπος ,εργενης τουτεστιν παρεες συχνα πυκνα...τραπεζωματα...ποτακια κλπ:Dο οποιος εργαζετε κιολας(εργαζονταν γιατι τον εφαγε κ αυτον η κριση)...ε δεν μπορει να τα καταφερει ολα...ενω οταν υπαρχουν κ αλλα ατομα μεσα στο σπιτι...ε ολο κ απο κατι θα πιασει ο καθενας να καθαρισει κ ετσι δεν γινεται το σπιτι με το συπαθιο κ παλι"μπουρδελο",και να φανταστειτε οτι δεν μου αρεσει καθολου η ακαταστασια...τι να πω;;;αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
κ εγω καμια φορα απορω με τον εαυτο μου....καλη ωρα τωρα που μολις τελειωσα την καθαριοτητα.....τι φταιει:hmm:;;;μηπως πρεπει να καθαριζω πιο συχνα;;;.....ή φταιει που τα κανω ολα με το συμπαθιο "πουτανα";;;ειδικα αν βιαζομαι κ θελω να ντυθω,βαφτω,κ τα σχετικα...αλλα μαλον καταληγω στο οτι ενα σπιτι ολοκληρο ..ενας ανθρωπος ,εργενης τουτεστιν παρεες συχνα πυκνα...τραπεζωματα...ποτακια κλπ:Dο οποιος εργαζετε κιολας(εργαζονταν γιατι τον εφαγε κ αυτον η κριση)...ε δεν μπορει να τα καταφερει ολα...ενω οταν υπαρχουν κ αλλα ατομα μεσα στο σπιτι...ε ολο κ απο κατι θα πιασει ο καθενας να καθαρισει κ ετσι δεν γινεται το σπιτι με το συπαθιο κ παλι"μπουρδελο",και να φανταστειτε οτι δεν μου αρεσει καθολου η ακαταστασια...τι να πω;;;αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου:devil:

Αν ζεις με έναν άνθρωπο σαν αυτόν που περιέγραψα πιό πάνω, στα κάνει χάλια πριν καν προλάβεις να τα φτιαξεις. Οσο έμενα μόνη μου, ήμουν πιό ακατάστατη και καθάριζα καλά μόνο όταν περίμενα κόσμο. Τωρα αναγκαστικά έχει αλλάξει αυτό, γιατί αν ο άλλος είναι πολύ χειρότερος από σένα, κάτι πρέπει να κάνεις για να υπάρχει ισορροπία.
Αν πάλι μενεις με κανεναν σαν τον πατέρα μου, δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Το σπίτι θα είναι μαγικό και δεν θα βρωμίζει ποτέ. Αν τύχει και λερωθει λιγο, θα καθαρίζεται μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Αν ζεις με έναν άνθρωπο σαν αυτόν που περιέγραψα πιό πάνω, στα κάνει χάλια πριν καν προλάβεις να τα φτιαξεις. Οσο έμενα μόνη μου, ήμουν πιό ακατάστατη και καθάριζα καλά μόνο όταν περίμενα κόσμο. Τωρα αναγκαστικά έχει αλλάξει αυτό, γιατί αν ο άλλος είναι πολύ χειρότερος από σένα, κάτι πρέπει να κάνεις για να υπάρχει ισορροπία.
Αν πάλι μενεις με κανεναν σαν τον πατέρα μου, δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Το σπίτι θα είναι μαγικό και δεν θα βρωμίζει ποτέ. Αν τύχει και λερωθει λιγο, θα καθαρίζεται μόνο του.

σε καταλαβαινω,εχω ζησει κ με ανθρωπους που μπορουν πραγματικα να διαλυσουν ενα σπιτι ...καλη ωρα ο αδελφος μου....αλλα υπαρχουν κ οι ανθρωποι που παντα το σπιτι τους ειναι στην τσιτα...μπορεις να φας στο πατωμα κλπ...οπως ο πρωην...
ε ενταξει αν και εκτος θεματος προτιμω να ζω με καποιον σαν τον πρωην,παρα με καποιον σαν το αδελφακι μου(που τον λατρευω βεβαια αλλα:D)....πιο μπροστα νομιζα πως το Σαββατο το εφτιαξε ο θεος για να καθαριζουμε....αλλα με τον πρωην ,εμαθα πως το Σαββατο μπορεις να κανεις παρα πολυ ωραια πραγματα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Διάλογος:
-Μωρό μου βγάλε τα παπουτσάκια μες το σπίτι
-Μην μου λες τι να κάνω
-:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το τι δουλειες εχω κανει σημερα δεν περιγραφεται! ......
Αλλα τελος. Ενα πλυντηριο μου μεινε, ενα απλωμα δλδ. Και τελος για σημερα. Ουφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δηλώνω παρούσα! :D:D:D
Δεν το 'χω ρε φίλε με την καθαριότητα. Απλά δεν το 'χω! :P Αμα δεν είναι στίβες τα βιβλία και λόφοι τα ρούχα στο δωμάτιο μου πάει να πει οτι εγώ λείπω για πολλές μέρες. Πόσες φορές πέφτει κάτι κάτω και εγώ απλά το προσέρνάω για μέρες και το μαζεύω μόνο όταν το χρειαστώ... :P Aλλο θέμα είναι τα πιάτα. Θα φάω κάτι στο δωμάτιο μου ή στο σαλόνι και το πιάτο θα μείνει εκεί μέχρι να μου πει κάποιος να το πάω στην κουζίνα και να το πλύνω. Kαι γενικά δυσκολεύομαι να πιάσω κάτι και να το βάλω πάλι στη θέση του. Μ'εσα στην ακαταστασία μου είμαι μια χαρά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγώ δε μπορω με τίποτα να έχω τακτοποιημένη τη ντουλάπα μου!!:Pθέλω τα ρουχα μου να ναι ανακατεμένα και αν με πιάσουν οι καλες μου τα φτιαχνω και την επόμενη τα χαλαω!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ δεν τα βάζω καν στη ντουλάπα. Δόξα τω Θεώ έχω τη μαμά μου! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμενα αν και μου αρεσει να ειναι καθαρο το σπιτι δεν μπορω να το κρατησω ουτε μια ωρα σε πληρη καθαριοτητα...Να φανταστητε εχω συμπαθησει τα μυρμηγκια :P οταν μου πεφτουν ψιχουλα κατω δεν χρειαζεται να βαζω σκουπα μπαινουν τα μυρμηγκια μεσα και καθαριζουν το πατωμα ;) :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ δεν είμαι ανοικοκύρευτη, αλλά δεν υπάρχει άλλο θέμα να γράφω τον πόνο μου που και που. Ξέχασα δυο κατσαρόλες με φαγητό 3 μέρες απέξω απο ψυγείο και όταν μπήκα στην κουζίνα, νόμιζα πώς είχε μπει κάνα πουλάκι χωρίς να το πάρω είδηση και ψόφησε. Ενώ πάντα τσεκάρω πριν φύγω τα πάντα, αυτο μου διέφυγε. Εεεε ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ είχα αφήσει κατσαρόλα με κιμά στο ψυγείο για 3 εβδομάδες (όσο έλειπα στο πατρικό μου δηλαδή) και όταν γύρισα είχε αναπτυχθεί ολόκληρο θρεπτικό υπόστρωμα. Αφού σκεφτόμουν να το πάρω στη σχολή. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αλλοδαπός έκανε γυμνός μπάνιο στο συντριβάνι στο Σύνταγμα. (α να χαθει ο ανοικοκύρευτος)
Εγώ αλήθεια είμαι μόνος κι αυτό πονάει πολύ...με έχει μαμήσει η μέση μου να πλένω τα πιάτα. :(
Επίσης μου λείπει μια γυναικεία αγκαλιά και πάλι απόψε θα κοιμηθώ με τον Φωτεινούλη. :worry:


μορόβερ, τα ντουί είναι βρώμικα. :confused:


α και σε 48 μήνες μπορούμε πετρέλαιο και φυσικό αέριο - Αλλά η ανακήρυξη ΑΟΖ αναβάλλεται. :wall:


αχαϊρευτοι

Ε ΑΧΑΙΡΕΥ_________________________ΤΟΙ.

μήπως είμαι τρελός μήπως τα΄χω χαμένα
μήπως όλα τα βρακιά μου τα χω στα απλυτα..
ή τα έεεεχω πλυμέ_____________να. ΥΟ.

θα βάλω στόχο για φέτος το καλοκαίρι πριν κάνω τοπλες,
να κάνω φασίνα σε όλο το σπίτι.

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΌΣ.

αΝ Δε βαλω ηλεκτρική αυτη τη βδομάδα θα ξαναμπώ,
οπότε τα ξαναλέμε.

Α και μια ερώτηση προς το γυνακείο πληθυσμόνενε:
έχει κυκλοφορήσει έξω καμιά απο σας εδώ,
χωρίς βυζι@? Μόνο με σουτιέν?


υγ και που λες μαιντσιρκους, γύρισες απο τη δουλειά
και είχες ξεχάσει 3 κατσαρόλες φαι?

καλά που μένεις? στο Δημαρχείο? (πόσοοι είστε? 15?:hmm::hmm:)

και επίσης: θα ήταν καλό να εφευρεθεί ένα κουμπί μόνο για σένα
να μπαίνουν τα φαγάκια στο ψυγείο.

Και άστις παρομοιώσεις με τα ψόφια πουλιά και ταλιμπαν.
Πάλι ορτύκια εισαγωγής κατεψυγμένα έφτιαξες από Σκλαβενίτη. :P

όποια μου πλύνει τα βρακιά, δεσμεύομαι να φορέσω και νυφικό σαν τον Dennis Rodman. :)
Α κι επίσης δε φοράω ποτέ εσώρουχο όταν βγαίνω έξω για να μη το ξεχνάω απο δω κι απο κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε Δεσμώτα, μου φτιάχνεις τη διάθεση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ααα καλααα!! Ειναι να μην με αφησεις μονο σπιτι!! Πως τα καταφερνω και ΟΛΑ τα καταστρεφω!:P Εναν καφε εκανα γεμιστηκε με καφε ο νεροχυτης απο το μηχανημα:P ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ απο το ψωμι...επίσης δεν θα σχολιασω το πως εφαγα.... και το καλυτερο: Αμα μαγειρεψω ΠΑΕΙ..ΤΕΛΟΣ..τα γεμιζω ολα!;P Και το χειροτερο ειναι το συγύρισμα!! Πολλες φορες το κανω επιφανειακα..:P Και μετα εμφανιζονται κατι βρωμιες που εχω ξεχασει;p:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μου ελεγαν οτι δεν ειμαι και πολυ το κοριτσακι του σπιτιου που θα πλυνει κανα πιατο και θα βοηθησει εστω και λιγο στις δουλειες. Χθες οι γονεις μου ειχαν μια υποχρεωση και πηραν μαζι τους και τη μικρη μου αδερφη με αποτελεσμα να ειμαι σπιτι μου ΜΟΝΗ !! Χθες ανακαλυψα οτι τελικα αυτο ισχυει διοτι μεσα σε μια ωρα τα πραγματα που υπηρχαν μεσα στο ψυγειο ειχαν κανει μετακομιση πανω στο τραπεζι του σαλονιου ή στο δωματιο μου ή στα σκουπιδια μιας και που ειχα καταναλωσει μία κοκα κολα .:whistle: Στο δωματιο μου γινοταν παρελαση (με ολη τη σημασια της λεξης) απο ρουχα παπουτσια καλτσες και μπλουζες μισοφορεμενες ... Το αποτελεσμα ηταν να με παρει ο υπνος αγκαλια με το λαπτοπ και το πιατο που ετρωγα καρπουζι .
Κατα τα αλλα με λενε και ανθρωπο νορμαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Νταξ,νιώθω σαν ένα κατάμαυρο πρόβατο μέσα σε αυτό το θρεντ :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σήμερα βρήκατε να αναβιώσετε το topic αυτό; Που έβαλα σκούπα και καθάρισα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top