Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αν δω τηλεόραση θα είναι μόνο για να παρακολουθήσω κάποια ταινία, συνήθως στο Star που βάζει κάθε βράδυ.
Την ανοίγω όμως καθημερινά, γιατί σχεδόν κάθε βράδυ παρακολουθώ κάποια ταινία σε DVD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irene*

Νεοφερμένος

Η Irene* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Άνετα!Είχα μείνει χωρίς τηλεόραση για ένα χρόνο περίπου και δε μου είχε λείψει καθόλου.Μια εκπομπή μόνο ήθελα να δω(πρωταγωνιστές) αλλά μετά από λίγες μέρες μπορούσα να τη βρω μέσα στην ιστοσελίδα του καναλιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

Αυτά πρώτα πρώτα τα κοιτάμε...:redface:
Για να μην μας δουλεύει ο κόσμος μετά... Πάντως μην ανησυχείς-εγώ προσωπικά- έχω βιώσει και χειρότερα...:P

Και ημουν ετοιμη να παω να αγορασω. Απορω πως μου 'κοψε και ελεγξα το καλωδιο. Ωρες ωρες ειμαι πολυ ουφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εχω να ανοιξω την τηλεοραση,μερες..γενικα δε βλεπω κατι περα απο αγωνες ποδοσφαιρου ραδιο αρβυλα και Λαζοπουλο.Για ενημερωση και ψυχαγωγια προτιμω το ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και ημουν ετοιμη να παω να αγορασω. Απορω πως μου 'κοψε και ελεγξα το καλωδιο. Ωρες ωρες ειμαι πολυ ουφο.

Βέβαια αν είχες αγοράσει καινούρια τιβι και μετά το τσέκαρες και δούλευε, θα είχε πάρα πολλή πλάκα(για όσους το μάθαιναν :P).


Kι επειδή δεν θυμάμαι αν απάντησα στο θέμα ας το κάνω, μπας και είμαι και λίγο ontopic :redface:
Έχω να ανοίξω τηλεόραση κάμποσους μήνες. Ο μόνος τρόπος να δω είναι να κάθομαι παρέα με κάποιον άλλον που βλέπει, αν και ακόμη και τότε ή θα παίζει κανέναν αγώνα ή θα είναι καμιά ταινία, άντε και κανα παιδικό μαζί με τον μικρό μου αδερφό-κι αυτό για να γκρινιάζω ότι τα παιδικά σήμερα είναι χάλια:P. Σειρες(ελληνικές), εκπομπές, ειδήσεις κλπ δεν βλέπω σχεδόν ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianaannou

Νεοφερμένος

Η marianaannou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δε βλεπω σχεδον καθολου τηλεοραση και οταν βλεπω ειναι επειδη ειναι ανοιχτη και βλεπουν αλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ευχαριστος! αλλά τα μέλη της οικογένειας δεν μπορούν να ζήσουν χωρις την τηλεοραση :mad:.... , και σε κάθε δωμάτιο έχουμε από μια:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κατ'αρχάς αντέχω, γιατί να μην αντέχω; Το ερωτημα καλυτερο θα ηταν ''σας αρεσει να βλεπετε τηλεοραση;''
Παλαιότερα δεν έβλεπα, ενημερωνόμουν μέσω διαδικτύου. Σήμερα βλέπω λιγάκι περισσότερο, κυρίως ταινίες που βάζει το σταρ, ειδήσεις, εκπομπές. Προσφατα με ειχαν καθηλωσει τα world guiness records. Καποιες σειρές ή εκπομπές παλιότερα που δεν τις προλάβαινα τις εβλεπα απο livemovies
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki boou

Νεοφερμένος

Η nenaki boou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φυσικά! Πολύ χαλαρά θα άντεχα. Εξάλλου βλέπω μονάχα όταν δεν έχω τι να κάνω ή κανένας φίλος μου δεν μπορεί να συναντηθούμε... Ποτέ όταν έχω κάτι άλλο (καθήκοντα) να κάνω ακόμη κι αν βαριέμαι...
Επιπλέον, αναγνωρίζω ότι τα προϊόντα της τηλεόρασης είναι σκουπίδια οπότε δεν λαμβάνω πρώτυπα και δεν ακολουθώ τις συμβουλές που περνά.
Αυτάααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αντέχω.

5 μήνες στο erasmus δεν έβλεπα καθόλου, και γύρισα πίσω...και όλοι μιλούσαν για πράγματα περι σειρών/εκπομπών και αδυνατούσα να συμμετέχω.

Νομίζω πάντως, πως υπάρχουν "διαμάντια" στην τηλεόραση που αξίζει να παρακολουθηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ουτε με αφορά πλέον το θέμα τηλεόραση, την ανοίγω πιο πολύ για να με πάρει ο ύπνος. Δεν παρακολουθώ κάτι συγκεκριμένο χρόνια τώρα. Ειδικά ειδήσεις αρνούμαι να βλέπω.
Το μόνο που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον και κάθομαι να το δω, αν το πετύχω, είναι τα ντοκιμαντερ του σκαι (εχω να δω πολύ καιρό), και κάποιες Κυριακές στον άλφα που δείχνει για τους σκύλους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
σχεδον μισο χρονο τωρα που ζω μονη λογω σπουδων δεν εχω tv στο σπιτι..εχω τον υπολογιστη που με υπερκαλυπτει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω να δω τηλεόραση 4 χρόνια, από όταν πήγα φοιτητής. Τι να την κάνεις την tv αν έχεις internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Δε βλεπω σχεδον καθολου. Μονο οταν ημουν πιτσιρικι την ανοιγα πριν το σχολειο να δω κανενα παιδικο, τωρα κατεβαζω ξενες σειρες, απομονωνομαι καμια βδομαδα απολους και απολα μεχρι να δω ολα τα επεισοδια και κατα ταλλα εχω το πισι για να χανω το χρονο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Βλέπω πολύ σπάνια όταν έχει μπάλα (συγκεκριμένες ομάδες) ή αν βάζουν καμιά καλή ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Όταν ήμουν στο πατρικό,ήταν όλη την ώρα ανοιχτή,άσχετα που κανείς δεν την παρακολουθούσε.
Τώρα στο φοιτητικό μου έχω μία,αλλά η μόνη φορά που την άνοιξα,ήταν για να δω αν λειτουργεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χωρίς τηλεόραση άνετα αντέχω, χωρίς ίντερνετ με τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ανετα...πραγματικα δεν εχει τιποτα εξαιρετικα ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κι εγώ δεν έβλεπα ποτέ πολλή τηλεόραση...Αλλά τώρα έχω μια στο δωμάτιο, παμπάλαια, που την αφήνω ανοιχτή όλο το βράδυ, αλλιώς δεν μπορώ να κοιμηθώ, φοβάμαι:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top