Αντίο Μάρθα Καραγιάννη !

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Σήμερα έφυγε από τη ζωή η περίφημη ηθοποιός Μάρθα Καραγιάννη στα 82 της έτη υστερα από επιπλοκές που είχε στην υγεία της τα τελευταία έτη. Είχε συμμετάσχει σε πληθώρα ταινιών θεατρικών παραστάσεων αλλά και σειρών!


 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ιιι, όσο κι αν δε μου άρεσε, δεν περίμενα να πεθάνει!!!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Εγώ τη θυμάμαι από τους "Βασιλιάδες", την πρώτη σειρά που παρακολουθούσα φανατικά. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα την σκεπάσει!
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Μέχρι να θαφτεί η βασίλισσα θα χούμε χάσει το μισό ελληνικό σινεμά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μέχρι να θαφτεί η βασίλισσα θα δούμε χάσει το μισό ελληνικό σινεμά.
zozo-sapountzaki.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Τουλάχιστον όλοι αυτοί έζησαν ωραίες και πλούσιες ζωές. Αλίμονο σε μας που ζούμε κρίσεις, πανδημίες, ενεργειακά κλπ.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Τι έγινε αυτόν τον μήνα; :/
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Τουλάχιστον όλοι αυτοί έζησαν ωραίες και πλούσιες ζωές. Αλίμονο σε μας που ζούμε κρίσεις, πανδημίες, ενεργειακά κλπ.
Εγώ πιο πολύ σε όλους αυτούς που λες, δηλαδή τους παλιούς πιο πολύ ζηλεύω το προσδόκιμο ζωής τους :) Αυτό κι αν έχει αλλάξει στις μέρες μας με τον καρκίνο και τα καρδιοεγκεφαλικά... και η ηλικία των 65-70 πολυτέλεια θα είναι. Αυτοί πλησίασαν τα 90.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ σε όλους αυτούς που λες, δηλαδή τους παλιούς πιο πολύ ζηλεύω το προσδόκιμο ζωής τους :) Αυτό κι αν έχει αλλάξει στις μέρες μας με τον καρκίνο και τα καρδιοεγκεφαλικά... και η ηλικία των 65-70 πολυτέλεια θα είναι. Αυτοί πλησίασαν τα 90.
Πολλοί σημερινοί 70ρηδες μοιάζουν με 40ρηδες κ 50ρηδες. Οι καρκίνοι στην εποχή μας ανιχνεύονται πανευκολα και γι'αυτό το λόγο παρατηρείται αριθμητική αύξηση. Παλιά πέθαινες από καρκίνο και δεν ήξερες τον λόγο γιατί δεν ανιχνευόταν. Σίγουρα υπάρχει μια καμπή στο προσδόκιμο λόγω κοβιντ αλλά πάλι θα συνεχίσει μετα από κάποιο καιρό να αυξάνει.
Εντιτ. Κι όμως, παρά το κοβιντ, το προσδόκιμο ζωής συνεχίζει να αυξάνει. Δείτε το ποστ μου στο θέμα με το προσδόκιμο ζωής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ σε όλους αυτούς που λες, δηλαδή τους παλιούς πιο πολύ ζηλεύω το προσδόκιμο ζωής τους :) Αυτό κι αν έχει αλλάξει στις μέρες μας με τον καρκίνο και τα καρδιοεγκεφαλικά... και η ηλικία των 65-70 πολυτέλεια θα είναι. Αυτοί πλησίασαν τα 90.

Οι ηθοποιοί έχουν πολύ μικρότερο μέσο όρο ζωής από άλλους ειδικά τους πολιτικούς, οι περισσότεροι από τους παλιούς πέθαναν γύρω στα 70 ή λιγότερο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top