Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έχω πρόβλημα με τα εικονάκια. Μπαίνω από Firefox και όποτε πατώ να μου εμφανίσει τα πολλά, μου βγάζει μόνο ένα άσπρο παράθυρο. Κανένα εικονάκι. Άλλα άτομα που ρώτησα δεν αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έχω πρόβλημα με τα εικονάκια. Μπαίνω από Firefox και όποτε πατώ να μου εμφανίσει τα πολλά, μου βγάζει μόνο ένα άσπρο παράθυρο. Κανένα εικονάκι. Άλλα άτομα που ρώτησα δεν αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα. :/:
Τι έκδοση Firefox χρησιμοποιείς; (Help -> About)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμ...3? Δεν είμαι σίγουρη.
Όπως σου έγραψα και πριν, μπορείς να το δεις πηγαίνοντας στο μενού Help (ή μενού "Firefox" αν έχεις Mac) και επιλέγοντας About.
Αν είναι κάτω από 3.6, κάνε αναβάθμιση.

(υποστηρίζουμε και 3.5, αλλά καλό είναι να έχεις την τελευταία πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όπως σου έγραψα και πριν, μπορείς να το δεις πηγαίνοντας στο μενού Help (ή μενού "Firefox" αν έχεις Mac) και επιλέγοντας About.
Αν είναι κάτω από 3.6, κάνε αναβάθμιση.

(υποστηρίζουμε και 3.5, αλλά καλό είναι να έχεις την τελευταία πάντα)
Πώς το αναβαθμίζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πώς το αναβαθμίζω?
Help -> Check for updates...

και αν υπάρχει κάποιο update, θα σου πει να αναβαθμίσεις, οπότε απλά ακολουθείς τα βήματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Help -> Check for updates...

και αν υπάρχει κάποιο update, θα σου πει να αναβαθμίσεις, οπότε απλά ακολουθείς τα βήματα. :)
Χρειαζεται λέει. Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eγώ; :baby:

Άσπλαχνα πλάσματα, θέλετε να με βασανίζετε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω πρόβλημα με την ταχύτητα. Ώρες-ώρες σέρνεται για να μου αλλάξει section, σελίδα, να μπει σε κάποιο θέμα.
Το fb μπορώ να πω ότι πάει πιο γρήγορα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Έχω πρόβλημα με την ταχύτητα. Ώρες-ώρες σέρνεται για να μου αλλάξει section, σελίδα, να μπει σε κάποιο θέμα.
Το fb μπορώ να πω ότι πάει πιο γρήγορα. :P
Ναι και εμενα το κανει αυτο... Πιο πολυ τις βραδυνες ωρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Παιδιά δε μπορώ να μπω στο προφίλ ενός χρήστη, συγκεκριμένα του blue dog... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχει δίκαιο. Πετάει σε Not found.
Μήπως γράφτηκε 19-2; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με την ταχύτητα τι θα γίνει; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απο χθες δεν δουλευει η αναζητηση

Παταω αναζητηση,βγαζει κανονικα την σελιδα με τα πιθανα τοπικς,τα εμφανιζει για 2 κλασματα του δευτερολεπτου και μετα φευγουν και μενει ενα ασπρο φοντο στην θεση τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι σπαστική που είναι αυτή η διαφήμιση που αρχίζει να μιλάει μόνη της αν τυχει και κάνεις scrol ανυποψίαστος. Δεν παλεύεται!!:/
Επίσης γιατί ο server ειναι συνεχώς απασχολημένος; Να φανταστώ επειδή έχουν γινει 3 φορουμ σε ενα και τωρα με τις πανελληνιες πλάκωσε πολυκοσμία στο ischool ?.....Πφφ...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι σπαστική που είναι αυτή η διαφήμιση που αρχίζει να μιλάει μόνη της αν τυχει και κάνεις scrol ανυποψίαστος. Δεν παλεύεται!!:/
Επίσης γιατί ο server ειναι συνεχώς απασχολημένος; Να φανταστώ επειδή έχουν γινει 3 φορουμ σε ενα και τωρα με τις πανελληνιες πλάκωσε πολυκοσμία στο ischool ?.....Πφφ...:/
Tα ιδια προβληματα και εγω....Επισης ,προβλημα με τις βαθμολογησεις :οι ενδειξεις δεν ειναι σωστες (πχ. αν δειχνει 4 θετικες μπορει να εμφανιζει τα 2 ονοματα),αν βαλω θετικη και ειναι στο 0 μπορει ταυτοχρονα να εμφανησει και αλλο ονομα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ο σκυλάκος παραδίπλα, που γαυγίζει για να διαφημίσει τις δραστηριότητες ενός πολιτικού κόμματος, γ@μι#τ@ι. Μου έχει πάρει τα αυτιά, θέλω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν ξέρω, επειδή μου έβγαζε 2-3 μέρες τώρα ότι ο server είναι πολύ απασχολημένος και πολλές φορές ενώ έμπαινα μου κολλούσε σε κάθε αλλαγή σελίδας, δεν πολυέμπαινα γιατί κατάντησε λίγο εκνευριστικό.

Σήμερα προσπάθησα να αλλάξω τον κωδικό μου μήπως φταίει τίποτε άλλο, και μου έβγαζε ότι είχα λάθος κωδικό, και τώρα δεν ξέρω καν με τι κωδικό είμαι μέσα, γιατί κόλλησε στην αλλαγή.

Θα ξαναπροσπαθήσω, αλλά κάτι πρέπει να γίνει με την ταχύτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πριν λιγο ξανα και ξανα μου εβγαζε ο σερβερ ειναι απασχολημενος κλπ,,εδω και μερες..

τι προβλημα ειναι αυτο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top