Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πριν λιγο ξανα και ξανα μου εβγαζε ο σερβερ ειναι απασχολημενος κλπ,,εδω και μερες..

τι προβλημα ειναι αυτο?:worry:
Και εγω εχω αυτο το προβλημα, ακομα και σημερα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πφφφφ.... Τρελο κολλημα:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Απίστευτα αργή σύνδεση....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λόγο κακής εκτίμησης της αύξησης της επισκεψημότητας, δεν υπολογίστηκε σωστά το πότε θα χρειαστούμε έναν καλύτερο server. Για αυτό τον λόγο υπάρχουν αυτά τα προβλήματα. Ναι μεν έχουμε ξεκινήσει τις διαδικάσιες για αλλαγή σερβερ ωστόσο δεν είναι κάτι που μπορεί να γίνει μέσα σε μια νύχτα. Προς το παρόν το μόνο που μπορώ να κάνω, είναι συχνότερη συντήρηση της βάσης δεδομένων.

Σήμερα είναι καλύτερα τα πράγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και γιατι αυξηθηκε η επισκεψιμοτητα?:confused:
πόσο πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και γιατι αυξηθηκε η επισκεψιμοτητα?:confused:
Γιατί είμαστε γαμάτοι. :P

Επίσης γιατί έχουν Πανελλήνιες και ένα πολύ μεγάλο ποσοστό των μαθητών της χώρας - όπως προκύπτει από την επισκεψιμότητα, τα αποτελέσματα στο google, etc - χρησιμοποιούν το iSchool για την ενημέρωσή τους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αα,το ischool,,ειπα και εγω..

βαλατε 3 σαιτ σε ενα..γιαυτο και το φορτωμα..
στην αγγλια δεν ειναι ο σερβερ?το flagfox αυτο δειχνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και το e-steki είχε αύξηση το τελευταίο μήνα, 7%. Τον προηγούμενο γύρω στο 15%
Ναι αγγλία είναι. Αν το κάθε site ήταν ξεχωριστά, θα είχε γονατίσει ο σερβερ τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H αληθεια ειναι πως σημερα ειναι πολυ καλυτερα...Τουλαχιστον εμενα δεν εχει εμφανισει ακομα το οτι ο σερβερ ειναι απασχολημενος κ.λ.π...
Να ρωτησω...τι μπορω να κανω για να μην ακουω το γαυγισμα...??
(στη διαφημιση με το κομματοσλυκο αναφερομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εδώ και κάτι μέρες ο σερβιτόρος το έχει παρακάνει. Πότε μπορώ να μπω και πότε όχι. Γράφω μήνυμα, πατάω αποστολή και χάνεται. Εντάξει, αφού το πρόβλημα είναι γνωστό, ας γίνει αυτό που πρέπει:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορούμε να μπούμε στο ischool?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
ημουν στο my cat..και τωρα δεν με αφηνει να μπω..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
ούτε και εμένα μ'αφήνει. Μου πετάγεται ένα παραθυράκι για να βάλω κωδικό και όνομα και δε μου τα δέχεται. για το ishool μόνο..μα τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
και εμενα ακριβως το ιδιο.Βγαινει ξαφνικα ενα παραθυρο..και ενω βαζω το ονομα και τον κωδικο που μου ζηταει...κλεινει..και χανεται ολη η σελιδα..:worry:..στο my cat αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

speri

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και εγω εχω το ιδιο προβλημα...Μαλιστα τωρα που μπηκα στο στεκι μου το εβγαλε παλι το παραθυρο αλλα πατωντας χ μπηκα κανονικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
+ στο στέκι το ίδιο πράγμα...guys, τα νεύρα μου είναι και ευαίσθητα τώρα τελευταία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πρόβλημα λογικά λύθηκε.
Αν όχι, το πρόβλημα είναι συνεχόμενο ή με ένα refresh μπορεί να διορθωθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Στο my cat ,μαλλον ειναι οκ τωρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορούμε να μπούμε στο ischool?
γιατι κανει καταληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top