Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εμένα μια χαρά μου δείχνει τους χρήστες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έχει κάποιο πρόβλημα το chat; είναι η 2η φορά που βγάζει σφάλμα επικύρωσης αν πας να μπεις. ( απ' ό,τι ρώτησα χθες το είχαν κι άλλοι το πρόβλημα άρα υποθέτω δεν είναι το pc μου ). Τέτοιες βραδινές ώρες το έκανε και χθες.

// τώρα έφτιαξε πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Έχει κάποιο πρόβλημα το chat; είναι η 2η φορά που βγάζει σφάλμα επικύρωσης αν πας να μπεις. ( απ' ό,τι ρώτησα χθες το είχαν κι άλλοι το πρόβλημα άρα υποθέτω δεν είναι το pc μου ). Τέτοιες βραδινές ώρες το έκανε και χθες.

// τώρα έφτιαξε πάλι
Έχουμε ενημερώσει σχετικά τους τεχνικούς του site και ελπίζουμε για σύντομη αποκατάσταση του προβλήματος ;)

Εκ μερους της ΟΔ,
dimitris001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Όταν ανεβάζω δικά μου avatar δεν τα εμφανίζει ούτε στα ποστ ούτε στο chat (αν και τα δέχεται), τα μόνα που λειτουργούν είναι αυτά του σάιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χθες μου έκανε ακριβώς το απο πάνω, αλλά σήμερα έφτιαξε. ^

Εμένα πάντως μια χαρά μου το βγάζει το δικό σου.. Εννοώ, εμένα χτες δε το εμφάνιζε σε κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν μπορώ να δω το αβαταρ σου Χάρη !

:warn:
Όπως έχετε καταλάβει αντιμετωπίζουμε κάποια τεχνικά προβλήματα τις τελευταίες ημέρες. Η τεχνική ομάδα του forum έχει ενημερωθεί και κάνει ό,τι μπορεί για τα επιλύσει. Οποιοδήποτε νέο πρόβλημα προκύψει παρακαλώ να το αναφέρετε στο παρόν θέμα . ;)

Ζητάμε την κατανόησή σας :)
Εκ μέρους της ΟΔ,
dimitris001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον Χάρη αντιμετωπίζω, εδώ και δυο μέρες.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον Χάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πότε θα μπορέσουμε επιτέλους να ανεβάζουμε αβατάρια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Πότε θα φτιαχτεί το πρόβλημα με τα άβαταρ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όταν θα φτιαχτεί και το πρόβλημα του chat υποθέτω. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Λοιπουμαστε ειλικρινα για τα προβληματα που εχουν δημιουργηθει αυτον τον καιρο.
Δυστυχως Ο κώδικας όπως μας έχει παραδοθεί, εδώ και αρκετό καιρό, είναι προβληματικός και ετοιμάζουμε συνολική λύση με σοβαρό upgrade .Αυτό θέλει χρόνο. Δεν πρόκειται για την απλή εγκατάσταση μιας πλατφόρμας για forum αλλά για ολόκληρη την μεταφορά όλων όσων πρόσθεταν τόσα χρόνια οι ιδρυτές, το οποίο σημαίνει custom κώδικας και όχι έτοιμος. Πάμε σε ολιστική λύση.
Σας ευχαριστουμε πολυ για την επισημανση των προβληματων,σας ευχαριστουμε πολυ για την υπομονη σας,σας ευχαριστουμε πολυ για την αγαπη σας!
Εδω ειμαστε για καθε προβλημα.Ολα θα λυθουν.
Να ειστε καλα και μην ξεχνατε να μας ενημερωνετε για τυχον προβληματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To forum χρειάζεται υποστήριξη Tapatalk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Πάμε σε ολιστική λύση.
Εν τοιαυτη περιπτωσει πρεπει να γινει responsive, δηλαδη προσαρμοσμενο για smartphones, γιατι ειναι το μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Να γίνει το chat όπως ήταν το 2012 ( δηλαδή χωρίς χρονικά όρια ή λογοκρισία και με δυνατότητα δημιουργίας custom δωματίων ) και αφήστε τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
στο chat λεει επικυρωση απετυχε΄..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
βγήκε σε λάθος ώρα το chat κάθε μέρα 12-3 γίνεται VIP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να chat απο τον ιουλιο.Και οχι δεν εχω φαει μπαν.Τι συμβαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Πίστευα ότι δεν μπαίνει κόσμος στο chat... Ποτέ δεν βγάζει άτομα συνδεδεμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εκτός από το chat... Δεν δουλεύουν οι συνδρομές στα θέματα. Έχω να λάβω συνδρομή εβδομάδες... Σαν αποτέλεσμα μπαίνω πολύ λιγότερο στο φόρουμ επειδή δεν ξέρω αν έχω απάντηση σε κάποιο θέμα που έχω συνδρομή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top