Αντρικό ντύσιμο

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτό που θεωρώ μέγα βασανιστήριο, είναι το να ψωνίζω ρούχα. Το να πάω στα μαγαζιά, να διαλέξω, να δοκιμάσω και να συνδυάσω ρούχα, είναι το χειρότερό μου. (Δίκιο είχε ο Albert που είχε 10 όμοια κοστούμια και 10 όμοια πουκάμισα, ώστε να μην προβληματίζεται). Κάποτε είχα ανοίξει και σχετικό θέμα . . . TO ΒΡΗΚΑ. (Δεν έχω αλλάξει απόψεις από τότε). Πάντως, τα προηγούμενα χρόνια η μητέρα μου και τα νεώτερα η κοπέλα μου, ανέλαβαν το κεφάλαιο της ένδυσής μου. (Έχω εμπιστοσύνη στα γούστα τους). Αισθάνομαι ευτυχής που δεν απασχολώ το μυαλό μου με τέτοια θέματα και δεν αισθάνομαι τύψεις που μου διαλέγουν, αγοράζουν και μου φέρνουν άλλοι τα ρούχα μου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι ομως ειμαι κοπέλα και συμφωνω και με το παρον και με το προηγούμενο ποστ σου.Επίσης πανω κατω πιστεύω ολα τα αγορια ειναι της ιδιας φιλοσοφίας. .Εκτος απο κατι καγκουρό που γυρίζουν με τις ωρες τις βιτρίνες ψαχνοντας δοκιμάζοντας και ξαναδοκιμαζοντας...Παρα το γεγονός οτι ειμαι κοπελα εχω παρόμοια αντίληψη και ελαχιστες φορες θα βγω με τις ωρες στο ψάξιμο για ψώνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Επισης τα ρουχα που φορας ειναι ενδειξη και της προσωπικοτητας σου. Ενδειξη της ενταξης σου στα κοινα της κοινωνιας, οπως θελετε πεστε το. Και εγω βαριεμαι την διαδικασια του ψωνισματος, αλλα 1) ειναι αναγκαιο κακο, 2) δεν αφηνω καποιον αλλον να επιλεξει τι θα φορεσω εγω. Απο τα 20 δωρα που μου εχουν κανει πες με ρουχα, ζητημα να εχω φορεσει τα 4 απο αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Brahames

Νεοφερμένος

Ο Brahames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γεια σας, στα 17 μου πλεον αποφασισα να φορεσω κοστουμι, για καποιο νυχτερινο κεντρο.
θελω την αποψη σας(και απο κοριτσια) αν θα μπορουσα να το φορεσω σε αυτη την ηλικια ή θα με παρουν με τα γελια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα σε πάρουν με τα γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
γεια σας, στα 17 μου πλεον αποφασισα να φορεσω κοστουμι, για καποιο νυχτερινο κεντρο.
θελω την αποψη σας(και απο κοριτσια) αν θα μπορουσα να το φορεσω σε αυτη την ηλικια ή θα με παρουν με τα γελια ;

θα σε παρουν με τα γελια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
συμφωνώ...Σε club/νυχτερινό κέντρο για "διασκέδαση" θα πας.Όχι σε δεξίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
οχι καλε κοστουμι.γαμπρος πας;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Φρι ασε το παιδί να βάλει οτι θέλει :Ρ Απλά να μας στείλει και μια φωτογραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σε τι φάση; Κλαρινογαμπρός, λαμέ κι έτσι; :hehe:

Όπως και να 'χει κοστούμι για βράδυ και έξω είναι τραβηγμένο απ'τα μαλλιά, όχι με τα γέλια, με τις πέτρες θα σε πάρουν. Πουκαμισάκι και τζινάκι και θα 'σαι κομπλέ

Πι.Ες.: Λίγα τα λόγια σου για τον Πύργο οκ;:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
προτιμω αποψεις απο ατομα που πατανε καπου το βραδυ και οχι στο καφενειο του μπαρμπαμητσου στο ξεχασμενο χωριο του πυργου :D (δεν ειρωνευομαι να ξερεις)

Θα σε πάρουν με τα γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά πέρα του ότι είναι κάπως να πας έτσι για διασκέδαση κτλ κτλ, θα ΣΚΑΣΕΙΣ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για κανένα λόγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι μάναμ 17 ετών παιδάκι να βάλεις κουστούμι επειδή θα πας στα μπουζούκια. Θα' σαι σαν να σε έχει ντύσει η μαμά σου με το ζόρι.
Ένα απλό παντελονάκι/τζινάκι βάλε και ένα πουκάμισο ΤΟ ΠΟΛΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brahames

Νεοφερμένος

Ο Brahames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τοσο κακο ειναι να εισαι απλα λιγο πιο κυριλε? δηλαδη μονο σε γαμους και σε βαφτισια φορανε κοστουμια ειστε σοβαροι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
NAI.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἂν καὶ ἐγὼ εἶμαι φὰν τοῦ ἐπίσημου ντυσίματος, γενικὰ στὶς νυκτερινὲς ἐξόδους δὲ συνηθίζεται τὸ κοστοῦμι. Ἐκτὸς ἂν κάνῃς ἐμφάνιση τύπου Μάκαρου(...) Αὐτὸ τὸ ὁποῖο μπορεῖς νὰ κάνῃς εἶναι νὰ ἀγοράσῃς ἕνα μοντέρνο σακάκι καὶ νὰ τὸ συνδυάσῃς μὲ ἕνα τζὶν ἀπὸ κάτω (διαφορετικοῦ χρώματος) καὶ πουκάμισο ἀνοικτοῦ χρώματος. Αὐτὸ τὸ ἔχω δεῖ καὶ γενικὰ φοριέται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ἂν καὶ ἐγὼ εἶμαι φὰν τοῦ ἐπίσημου ντυσίματος, γενικὰ στὶς νυκτερινὲς ἐξόδους δὲ συνηθίζεται τὸ κοστοῦμι. Ἐκτὸς ἂν κάνῃς ἐμφάνιση τύπου Μάκαρου. Αὐτὸ τὸ ὁποῖο μπορεῖς νὰ κάνῃς εἶναι νὰ ἀγοράσῃς ἕνα μοντέρνο σακάκι καὶ νὰ τὸ συνδυάσῃς μὲ ἕνα τζὶν ἀπὸ κάτω (διαφορετικοῦ χρώματος) καὶ πουκάμισο ἀνοικτοῦ χρώματος. Αὐτὸ τὸ ἔχω δεῖ καὶ γενικὰ φοριέται.
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΟΥΤΕ:eek:


τζινακι,πουκαμισο.
βερμουδα τι σερτ(οχι V)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
τοσο κακο ειναι να εισαι απλα λιγο πιο κυριλε? δηλαδη μονο σε γαμους και σε βαφτισια φορανε κοστουμια ειστε σοβαροι? :P

Ούτε σε γάμους και βαφτίσια θα γούσταρα να σε δω με κουστούμι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ἂν καὶ ἐγὼ εἶμαι φὰν τοῦ ἐπίσημου ντυσίματος, γενικὰ στὶς νυκτερινὲς ἐξόδους δὲ συνηθίζεται τὸ κοστοῦμι. Ἐκτὸς ἂν κάνῃς ἐμφάνιση τύπου Μάκαρου(...) Αὐτὸ τὸ ὁποῖο μπορεῖς νὰ κάνῃς εἶναι νὰ ἀγοράσῃς ἕνα μοντέρνο σακάκι καὶ νὰ τὸ συνδυάσῃς μὲ ἕνα τζὶν ἀπὸ κάτω (διαφορετικοῦ χρώματος) καὶ πουκάμισο ἀνοικτοῦ χρώματος. Αὐτὸ τὸ ἔχω δεῖ καὶ γενικὰ φοριέται.

Κι αυτό έχω βαρεθεί να το βλέπω πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top