Αντρικό ντύσιμο

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲν καταλαβαίνω γιατί ἐξάπτεσθε τόσο. Σὲ κάποιους ἀρέσει τὸ πιὸ ἐπίσημο ντύσιμο καὶ σὲ κάποιους ἄλλους ὄχι. Δὲ λέω φυσικὰ νὰ βγῇς τὸ βράδυ ντυμένος γαμπρός, ἀλλὰ ἕνα σακκάκι κι ἕνα καλὸ παποῦτσι δὲν καταλαβαίνω γιατί νὰ μὴν τὸ φορέσῃ κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ή να φορέσεις ένα t shirt με V έως τον αφαλό ώστε να φαίνεται το πλούσιο στήθος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί το τζιν με το σακάκι θεωρείται πια ξεπερασμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μιλαμε για ντυσιμο για ανδρες ανδρες; Η για ... ανδρες; Γιατι το απο πανω πραμα με μπερδεψε.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Απλά υπέροχα...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • img-thing.jpg
    img-thing.jpg
    22.3 KB · Εμφανίσεις: 4,222
  • tumblr_lxgtfmBqOS1qf04plo1_500.jpg
    tumblr_lxgtfmBqOS1qf04plo1_500.jpg
    108.6 KB · Εμφανίσεις: 484
  • tumblr_m5flpqeN4m1qi4b3to1_500.jpg
    tumblr_m5flpqeN4m1qi4b3to1_500.jpg
    74.1 KB · Εμφανίσεις: 626
  • tumblr_m5l5emuzPl1qlxui8o1_500.jpg
    tumblr_m5l5emuzPl1qlxui8o1_500.jpg
    240.3 KB · Εμφανίσεις: 1,421

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Απλά υπέροχα...:inlove:

αν τα φορέσω όλα αυτά έχω σίγουρη θέση στο cast του vampire diaries!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikachu

Νεοφερμένος

Η Mikachu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
σε total black look :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • man_13.jpg
    man_13.jpg
    57.2 KB · Εμφανίσεις: 1,999

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε μου αρεσουν οι σωληνες στον ανδρα.... Καθολου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
γεια σας, στα 17 μου πλεον αποφασισα να φορεσω κοστουμι, για καποιο νυχτερινο κεντρο.
θελω την αποψη σας(και απο κοριτσια) αν θα μπορουσα να το φορεσω σε αυτη την ηλικια ή θα με παρουν με τα γελια ;

Αν κανεις κατι τετοιο θα ειναι υπερβολικο τοσο για το μερος που θα πας οσο και για την ηλικια σου. Ενα καλο πουκαμισακι σε συνδυασμο με παντελονι-τζιν ειναι οτι πρεπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τέτοια εποχή λίγο χαζό για κουστούμι θα σκάσεις. Το πουκάμισο δεν είναι απαραίτητο και μία τύπου πόλο τα σπάει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Ενα πραγμα δεν αντεχω στο αντρικο ντυσιμο και αυτο ειναι τα κοντομανικα πουκαμισα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ρε παιδες εμενα μου αρεσουν πολυ τα πετσινα.
Εχω ενα,αλλα το βαζω και χωρανε αλλοι δυο μεσα.
Ειναι τεραστιο αλλα ειναι ωραιο.
Ψαχνω να βρω να αγορασω ενα στα μετρα μου αλλα δεν βρισκω:mad:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ενα πραγμα δεν αντεχω στο αντρικο ντυσιμο και αυτο ειναι τα κοντομανικα πουκαμισα. :|

κι εγω το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε παιδες εμενα μου αρεσουν πολυ τα πετσινα.
Εχω ενα,αλλα το βαζω και χωρανε αλλοι δυο μεσα.
Ειναι τεραστιο αλλα ειναι ωραιο.
Ψαχνω να βρω να αγορασω ενα στα μετρα μου αλλα δεν βρισκω:mad:



Τί θυμήθηκα τώρα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Για καθημερινό Φόρμα,΄ένα φούτερ και παπουτσι skateboard πολύ βολικά και σε μένα πάνω μου μου πάει
Για πιο ''επίσημη''βάση πουλοβερ από μέσα πουκάμισο παντελονάκι και από παπούτσι κάποιο σταράκι ή κάποιο μποτάκι
Για κάτι πολύ επίσημο γάμος πρωτοχρονιά..Στενό μαύρο παντελόνι μαύρο πουκάμισο σε ίσια γραμμή μποτάκι και ίσως κάποιο westcoat απο πάνω (ΜΑΥΡΟ FOREVER)
Αυτά για χειμώνα
Καλοκαίρι : Για κάποιο λόγο τα καλοκαιρινά τα ανέχομαι δεν μου αρέσουν καθόλου και μου βγάζουν την πίστη.Συνήθως τότε φοράω χρωματιστά
Kαθημερινό κάποια βερμούδα με ένα μπλουζάκι απλό όχι τσίρκο και κάποιο σταράκι συνήθως απαλό ρόζ μπλέ πράσινο κόκκινο και λευκό...Κίτρινο με τίποτα.
''Επίσημο'' για βραδινή έξοδο ..ένα πιο ωραίο μπλουζάκι την βερμούδα και το σταράκι (για βόλτα στην παραλία χαλαρά) σε μπαράκι θα βάλω κάποιο τζιν και παπούτσι ότι κάτσει καλά στο μάτι
Πολύ επίσημο γάμος και τέτοια τοταλ white κάτι σαν ανάσταση..Λευκό.απαλό ρόζ ή σιέλ πουκάμισο λευκό ή μπεζ παντελόνι και μποτάκι λευκό

Κόλλημα μεγάλο τα σταράκια

Το χειμώνα στο σπίτι μου είμαι τελείως χίππης.Όποιος έχει επιστεπτεί το χίππικο στο μοναστηράκι θα καταλάβει

Προς αγορια: Ποιες μαρκες ρουχων σας αρεσει να φορατε; Γιατι;
Προς κοριτσια: Ποιες μαρκες ρουχων θα προτεινατε σε ενα αγορι και θα σας αρεσε;
Αναφορα παρακαλω σε συγκεκριμενα ρουχα(τζιν, πουκαμισα κτλ)...

Μετά από έναν χρόνο πλέον αναφέρω: Η&Μ,Pull and Bear,Peacock,Max and Lucy,και το Deka στο πεζόδρομο του Περιστερίου.Intimissimi,Sloggi,Calvin Klein...Γενικά πάντως ότι μου καθίσει καλά στο μάτι..Απλά αυτά τα μαγαζιά είναι εύκολα προσβάσιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xoStaciexo14

Νεοφερμένος

Η xoStaciexo14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμενα σε ολες τις ηλικιες μου αρεσουν παρα πολυ τα φουτερ (wesc) , απο κατω φαρδια φορμα και παπουτσι adidas ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμενα σε ολες τις ηλικιες μου αρεσουν παρα πολυ τα φουτερ (wesc) , απο κατω φαρδια φορμα και παπουτσι adidas ! :D
Άμα δεν είναι wesc δε λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εμενα σε ολες τις ηλικιες μου αρεσουν παρα πολυ τα φουτερ (wesc) , απο κατω φαρδια φορμα και παπουτσι adidas ! :D

Μόνο εγώ θεωρώ τα wesc mainstream?:P
Δηλαδή, έχω ένα σωρό κοντομάνικα (χρόνια τώρα βέβαια) και επειδή τα φοράει όλος ο κόσμος έχω φτάσει στο σημείο να τα σιχαθώ.
Anyway εμένα στο αντίθετο φύλο μ'αρέσουν τα πουκάμισα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ψάχνω εδώ και καιρό ένα biker leather jacket αλλά δε μπορώ να βρω τίποτα που να το δω και να πω ΩΠ! εδώ είμαστε.Θέλω ένα κλασσικό με στραβό φερμουάρ όχι ομως με πολύ γυαλιστερό δέρμα και όχι τσαλακωμένο.
Σας κάνει τίποτα κλικ απο αυτά? https://www.allsaints.com/men/leathers/style,biker/colour,any/size,any/ (μου ψιλοάρεσε το griffin)
Βασικά έψαχνα κάτι τέτοιο https://www.balmain.com/en/shop/d-veste-biker-en-cuir-noir-balmain/ αλλά στο 1/10 της τιμης :P
Αν γνωρίζεται καμιά μάρκα ρίξτε την εδώ
Ευχαριστώ

Από ρούχα μου αρέσουν τα μονόχρωμα t-shirts ή με κάποια μικρή στάμπα (όχι πολύχρωμη),πουκάμισα (έχω τρέλα),μάλλινα,jeans (blue,red,black,grey/washed) τα οποία ή είναι κανονικά ή λίγο πιο slim και δερμάτινα μπουφάν.Θα ήθελα ίσως κάποια στιγμή να πάρω κάτι πιο επίσημο. Επίσης δε θα με χάλαγε ένα ωραίο trenchcoat.
Από παπούτσια : δερμάτινα μποτάκια,starάκια και γενικά sneakers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top