Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω τι θα αλλάζατε;

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τα άτομα που εμπιστεύτηκα και στα οποία έδωσα την ψυχή μου, ενώ τελικά δεν το άξιζαν καθόλου. Και το γεγονός οτι πολλές φορές που έπρεπε να φωνάξω, εγώ παρέμεινα σιωπηλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θα είχα φτύσει απ'την αρχή-όπως έπρεπε- πολύυυ κόσμο...
θα ξοδευα λιγοτερο χρονο προσπαθωντας να αποδειξω την αξια μου σε ανθρωπους που δεν αξιζαν.
θα ηθελα να γνωριζα νωριτερα καποια ατομα και να αφιερωνα περισσοτερο χρονο και συναισθηματα σε αυτα
Τα άτομα που εμπιστεύτηκα και στα οποία έδωσα την ψυχή μου, ενώ τελικά δεν το άξιζαν καθόλου. Και το γεγονός οτι πολλές φορές που έπρεπε να φωνάξω, εγώ παρέμεινα σιωπηλή.
Ουκ εν τω πολλώ το ευ.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι θα άλλαζα κάτι.. :hmm:
Γενικά έχω την τάση να υπεραναλύω τα πάντα.Και αν είχα αντιμετωπίσει διαφορετικά καταστάσεις δε μπορώ να φανταστώ πως θα χα καταλήξει.Δε μετανιώνω που έκανα κάτι.Μαθαίνω απ ' αυτό. Μ' αρέσει έτσι όπως είμαι τώρα και ξέρω ότι το παραμικρό ακόμα και η πιο μικρή αλλαγή στο παρελθόν θα μπορούσε να με είχε κάνει διαφορετικό άνθρωπο απ ΄αυτόν που είμαι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Θα ζούσα κάθε πρόβλημα σκεφτόμενη πώς θα το βλέπω 2 χρόνια μετά. Έτσι δε θα έδινα τόση σημασία σε αυτό και δε θα στεναχωριόμουν τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
το ξερω μου το κεφαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν θα έκανα ''παρέα'' με αυτό το άτομο που το μόνο που θέλει είναι το κακό των ατόμων που αγαπώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thinkpad560z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thinkpad560z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως δεν θα άλλαζα, και ας λέω κατά περιόδους πως "μακάρι να είχα και πάλι την επιλογή"... Αν γύριζα το χρόνο πίσω και άλλαζα κάτι τότε ποιός θα ήμουν εγώ μετά; Ο "Άλλος";;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν θα αλλαζα τιποτα.. Οχι επειδη τα κανω ολα σωστα, εχω κανει ουκ ολιγα λαθη, αλλα ολα αυτα εχουν επηρεασει καπως την ζωη μου και την εφεραν εδω που ειναι τωρα, ετσι οπως ειναι... Δεν νομιζω να θελω να το αλλαξω αυτο.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
δε γυρνάει ρε γαμώτο... τι θα άλλαζα; πολλές λάθος επιλογές. δεν ξέρω όμως αν θα μπορούσα να κάνω καλύτερες. σχεδόν ποτέ δεν το ξέρεις εκ των προτέρων. τα λάθη που με λάβωσαν είναι σημαντικό κομμάτι και αυτού που είμαι σήμερα. Ίσως- ναι σίγουρα- θα θελα λιγότερες λαβωματιές! :P
και ο χρόνος που έχουμε τώρα και αυτός που ίσως έχουμε αύριο; μακάρι να γίνει όμορφος και να μη θελήσουμε μετά να τον αλλάξουμε.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Θα σπουδαζα κατι αλλο απο αυτο που εχω σπουδασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πολλά.. Αλλά το πρώτο που μου έρχεται κατά νου είναι ότι θα διάλεγα διαφορετικό αντικείμενο σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Επανέρχομαι. Κάθε μερικούς μήνες γράφω σε τούτο το θέμα!
Ξανά την ίδια απάντηση θα δώσω. Τίποτα δε θα άλλαζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
TΑ ΠΑΝΤΑ....Όπως είναι όλη μου η ζωή τσουυυυυυυυυυυπ τούμπα.Ίσως κατάφερνα να ζήσω όπως θα ήθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πολλα αλλα δεν ειμαι βεβαιος οτι τα πραγματα θα ηταν καλυτερα τοτε. Ισως στο θεμα των σπουδων να εκανα σημαντικες αλλαγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
TΑ ΠΑΝΤΑ....Όπως είναι όλη μου η ζωή τσουυυυυυυυυυυπ τούμπα.Ίσως κατάφερνα να ζήσω όπως θα ήθελα

16 χρονων και θα αλλαζες ολη σου τη ζωη; :confused: να καταφερνες να ζησεις οπως ηθελες; Ολη τη ζωη μπροστα σου εχεις ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σκεφτώ τι ακριβώς θα άλλαζα. Κάθε λάθος για καλό λένε. Τα προβλήματα υγείας δεν είμαι μάγος για να τα αλλάξω/εξαφανίσω, ειδικά αυτά που είχα. Και εν μέρει χαίρομαι που τα είχα, γιατί ανέδειξαν την δύναμη που έκρυβα και νομίζω ότι αλλιώς δεν θα έβγαινε στο φως... Οπότε εκτός από τον χρόνο που έχω χάσει με μερικές μερικές που δεν άξιζαν τίποτα από εμένα, δεν θα άλλαζα τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Δεν θα σπαταλούσα το χρόνο μου για κάποιους που τελικά δεν το άξιζαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν γυρνούσα το χρόνο πίσω, το Μάιο του 2013 δε θα άφηνα την ηλίθια κομμώτρια να μου κάνει όμπρε με ντεκαπάζ. Έτσι δε θα καιγόταν το μαλλί μου και τώρα θα ήταν υπέροχα πολύ μακριά.
Αλλά τι να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πολλά.. Αλλά το πρώτο που μου έρχεται κατά νου είναι ότι θα διάλεγα διαφορετικό αντικείμενο σπουδών.
Ε καλά και για αυτό ποτέ δεν είναι αργά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top