Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ο Τζουντ Λο.Δεν μοιάζουμε καθόλου εμφανισιακά αλλά έχει στυλ.
Αλλά επειδή όλοι πιάσατε τους ποιοτικούς θα πω τον Άντονι Πέρκινς, γιατί έχει μια ηρεμία στο βλέμμα που με αντιπροσωπεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelika J.

Νεοφερμένος

Η Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εμενα πιστευω θα με αντιπροσωπευε η Kristen Stewart!!Ασχετως του οτι μου φερνει λιγο εμφνησιακα,εχει και το στυλακι το δικο μου!:PΝαι,πιστευω θα ηταν μια χαρα αν γυριζε την ταινια που θα μιλουσε για τη ζωη μου!!Αλλα και η Thalia θα ηταν φοβερη αν γυριζε την ταινια!!!Αχ αυτες οι δυο θα ηταν τελειες για μενα!!!Πο ποο θελω να γυρισω την ταινια της ζωης μου....:confused::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Aw νόμιζα ότι ήταν "ποιος θα ήθελες να την σκηνοθετησει" :/

Η Angelina Jolie (μου είχαν πει ότι της μοιάζω λόγω προφίλ κυρίως, όταν ήμουν καστανή, αλλα μαλακιες, δεν ισχύει :P)
ή η Catherine Zeta Jones
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Kristen Stewart.

Δε μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη, αυτή είναι του στυλ μου. :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Πριγκίπισα πολύ όμορφη κοπέλα η συγκεκριμένη ηθοποιός.

οκ Τσέκαρα στο imdb... αυτή που έλεγα ήταν το https://www.imdb.com/title/tt1091722/

Τώρα απο άλλες ίσως λέει αυτή: https://www.imdb.com/title/tt0378793/ αν κι μικρούλα

Κι αυτή: https://www.imdb.com/title/tt0758758/ αν κι εδώ δεν έχει κάποιο πρωταγωνιστικό ρόλο αλλά οκ ταινία να δώ ψάχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ο Depp,-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Τον τίτλο δεν τον έχω σκεφτεί ακόμα αλλά ο ηθοποιός θα ήταν ο ένας και μοναδικός

Nicolas Cage
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Christina Hendricks


Αφού αυτή τη περίοδο έχω σε αυτό το χρώμα τα μαλλιά μου επηρεάστηκα......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι υπαρχει ή θα υπαρξει κανενας τοοσο μαζοχιστης σκηνοθετης ο οποιος θα θελει να γυρισει την ζωη μου σε ταινια αλλα εαααν γινοταν θα ηθελα


ειδωλλο:redface:

ή


μ αρεσει το στυλ της ειδικα οταν το παιζει νευριασμενη και η προφορα :redface:
αλλιως..


απο τοτε που ειχα δει το the hours...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
φοβερο θεμα...χμμ...θα ηθελα....η....



Emma Stone..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
E ασυζητητί η Helena Bonham Carter.





<3

Πέρα από το προφανές "Ηelena". (:P)

Γουστάρω άπειρα το στύλ της και τις ταινίες της.
Tρομερή τύπισσα. Την αγαπώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
o jim carrey πιστεύω θα του πήγαινε η ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η Αν Χάθαγουει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
O Edward Norton μάλλον. Σε όλες τις ταινίες που τον έχω δει συνδυάζει το λίγο σκληρό (φυλακές, αλητεία κλπ) με ενα σκεπτόμενο άτομο... Και τα δύο σε λογικό επίπεδο χωρίς υπερβολές. Δεν είναι ο machette η ο Rambo, ούτε ο κουλτουρίαρης που έχει χαθεί στα βιβλία του. Αυτό και μόνο μου φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ο Jim Parsons μαλλον.Απλα κορυφαιος!


The Big Bang Theory <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
χωρις αμφισβητηση:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top