Απειρία ανδρών σε μεγάλη ηλικία

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,084 μηνύματα.
Άλλο πράγμα λέω, άλλο πράγμα λες.
Ότι δηλαδή θα έρθει μία γυναίκα σε κάποιον, θα του πει Έλα να κάνουμε σεξ και αυτός θα της πει, μπα δεν είσαι καλή στο σεξ, άστο καλύτερα. Ναι αυτό πράγματι συμβαίνει καθημερινά.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι δηλαδή θα έρθει μία γυναίκα σε κάποιον, θα του πει Έλα να κάνουμε σεξ και αυτός θα της πει, μπα δεν είσαι καλή στο σεξ, άστο καλύτερα. Ναι αυτό πράγματι συμβαίνει καθημερινά.

Again, αλλο πραγμα λεω, άλλο πράγμα λες.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρω ενα μαγαζί στον τόπο μου «Οπτανσία» λέγεται όπου επιβεβαιώνουν όσα λέει η Himela.
Μια βόλτα εκεί αρκεί
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε εξήγησε τότε.

Εσύ λες πως οι άντρες τρέχουν πίσω από τις γυναίκες που τους δείχνουν γυμνό και δεν διαφωνώ καθόλου σε αυτό, αλλά so what? Οι άντρες είναι ικανοί να κάνουν φοβερές αναξιοπρεπειες για να τον βρεξουν και φυσικά δεν θα πούνε όχι αν τους το δώσει στο πιάτο κάποια, αλλά και πάλι so what? Το ότι βρήκε κάποιος μια γυναίκα και έκανε σεξ ψεκάστε σκουπίστε, σημαίνει αυτόματα ότι ο τύπος έκανε και το καλύτερο σεξ της ζωής του ή γούσταρε άπειρα με την άλλη ή ότι η άλλη δεν ήταν χάλια γκόμενά και απλά το έκανε γιατί κανείς δεν λέει όχι σε δωρεάν πίτσα;

Τώρα, αν νομίζεις πχ πως ένας άντρας που έχει επιλογές στο σεξ και δεν είναι ξελιγομενος θα πάει με μια γυναίκα απλά επειδή του έδειξε μπούτι, ή δεν θα της δώσει άκυρο αν αυτή είναι της νοοτροπίας"το μόνο που χρειάζεται εγώ να κάνω στο κρεβάτι είναι να είμαι παρούσα" , ε οκ πλανασαι.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,084 μηνύματα.
Εγώ απαντούσα σε αυτό:
Στερεότυπα του στυλ "Εντάξει μωρέ, του δείχνεις λίγο βυζί και λίγο μπούτι του άντρα και είναι έτοιμος" δεν ισχύουν
Και κατά τη γνώμη μου μια χαρά ισχύουν. Μιλάμε πάντα για υγιείς και σχετικά νέους άντρες.

Τώρα, αν νομίζεις πχ πως ένας άντρας που έχει επιλογές στο σεξ και δεν είναι ξελιγομενος θα πάει με μια γυναίκα απλά επειδή του έδειξε μπούτι, ή δεν θα της δώσει άκυρο αν αυτή είναι της νοοτροπίας"το μόνο που χρειάζεται εγώ να κάνω στο κρεβάτι είναι να είμαι παρούσα" , ε οκ πλανασαι.
Αυτό τώρα έχει συμβεί ή μιλάς για παρέες αντρών που το παίζουν γαμιάδες και λένε "μου την έπεσε η τύπισσα αλλά είναι πολύ βαρετή και την απέρριψα ρε σεις!".

Εγώ δεν πιστεύω οτι έχει συμβεί κάτι τέτοιο εκτός αν ο άντρας έχει κάποιο θέμα.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ απαντούσα σε αυτό:

Και κατά τη γνώμη μου μια χαρά ισχύουν. Μιλάμε πάντα για υγιείς και σχετικά νέους άντρες.
Οκ, αποδέχομαι τη δική σου άποψη καθώς έχεις δείξει παραπάνω βυζι από εμένα σε άντρες και έχεις καλύτερη αντίληψη.

Αυτό τώρα έχει συμβεί ή μιλάς για παρέες αντρών που το παίζουν γαμιάδες και λένε "μου την έπεσε η τύπισσα αλλά είναι πολύ βαρετή και την απέρριψα ρε σεις!".

Εγώ δεν πιστεύω οτι έχει συμβεί κάτι τέτοιο εκτός αν ο άντρας έχει κάποιο θέμα.

Δε ξέρω τι να πρώτοσχολιάσω εδώ πέρα. Σαντ ποστ.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Το ότι βρήκε κάποιος μια γυναίκα και έκανε σεξ ψεκάστε σκουπίστε, σημαίνει αυτόματα ότι ο τύπος έκανε και το καλύτερο σεξ της ζωής του ή γούσταρε άπειρα με την άλλη ή ότι η άλλη δεν ήταν χάλια γκόμενά και απλά το έκανε γιατί κανείς δεν λέει όχι σε δωρεάν πίτσα;
Α τώρα πηγαίνει , γιατί μέχρι πριν από λίγο δεν είχε στύση :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α τώρα πηγαίνει , γιατί μέχρι πριν από λίγο δεν είχε στύση :P
Την διαφορά του "μου σηκώθηκε γιατι μου τον έπιασε" και του "θέλω να σε ξεσκίσω γιατι με έχεις τρελάνει" την καταλαβαίνεις; Και αν ναι, νομίζεις ότι το δεύτερο είναι επιτευξιμο σε έναν άντρα απλά βλέποντας το βυζι σου; Δε ξέρω, ρωτάω, μπορεί να έχεις τρομερό βυζι.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Την διαφορά του "μου σηκώθηκε γιατι μου τον έπιασε" και του "θέλω να σε ξεσκίσω γιατι με έχεις τρελάνει" την καταλαβαίνεις; Και αν ναι, νομίζεις ότι το δεύτερο είναι επιτευξιμο σε έναν άντρα απλά βλέποντας το βυζι σου; Δε ξέρω, ρωτάω, μπορεί να έχεις τρομερό βυζι.
Άλλο πράγμα είπα .
Ούτε μίλησα για τρέλα ούτε για καλό σεξ , μη διαστρεβλώνεις .
Για στύση είπα και βιολογία
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,084 μηνύματα.
Την διαφορά του "μου σηκώθηκε γιατι μου τον έπιασε" και του "θέλω να σε ξεσκίσω γιατι με έχεις τρελάνει" την καταλαβαίνεις;
Δεν συζητούσαμε για αυτό όμως. Εσύ έλεγες ότι υπάρχει τέτοιος κορεσμός εικόνας γυμνού που δεν ισχύει το ότι ένας άντρας με το που δει λίγο βυζί έχει στύση. Σε αυτό απάντησα ότι δε συμφωνώ και μετά έβαλες μέσα το ότι το δωρεάν σεξ δεν είναι απαραίτητα ωραίο. Εγώ δε μίλησα καν για ωραίο ή άσχημο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Συμφωνησα με τις απαντησεις καποιων μελων στο πως τοποθετηθηκαν, σαφως η εμπειρια ειναι κατι που εξαρταται απο πολλους παραγοντες, εγω δε θα ελεγα γιατι ενας αντρας ή μια γυναικα ειναι απειροι, εξαλλου αυτο ειναι θεμα προσωπικο του καθενος οπως προειπαν κι αλλοι, εγω θα ελεγα να τοποθετηθουμε στο γιατι σημερα, γιατι δεν ζουμε στο 1920,γιατι λοιπον σημερα ολο και περισσοτεροι ανδρες γυναικες (δεν θα βαλω τον ορο μεγαλοι σε ηλικια, ας το αφησουμε με αστερισκο γιατι αλλαζει), επομενως γιατι τοσοι ανθρωποι παραμενουν απειροι? Και δε μιλω για την απειρια ως απειρια μιλω γιατι βλεπω εχουμε ηδη περασει στην απεναντι οχθη, καποιους να λενε εγω θα μεινω για παντα μονος. Οκ. Επιλογη σου. Αλλα γιατι τοσες πολλες περιπτωσεις? Τι φταιει? Η υπερεκθεση? Γιατι καποιοι μιλησαν ολα και στο πιατο. Ή η κοινωνικη απομονωση? Τι ακριβως? Απλα το αφηνω σαν ερωτημα οποιος/α θελει γραφει σχετικα. @Giota2000 υπεροχο το θεμα κι ευχαριστουμε! 👍
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Συμφωνησα με τις απαντησεις καποιων μελων στο πως τοποθετηθηκαν, σαφως η εμπειρια ειναι κατι που εξαρταται απο πολλους παραγοντες, εγω δε θα ελεγα γιατι ενας αντρας ή μια γυναικα ειναι απειροι, εξαλλου αυτο ειναι θεμα προσωπικο του καθενος οπως προειπαν κι αλλοι, εγω θα ελεγα να τοποθετηθουμε στο γιατι σημερα, γιατι δεν ζουμε στο 1920,γιατι λοιπον σημερα ολο και περισσοτεροι ανδρες γυναικες (δεν θα βαλω τον ορο μεγαλοι σε ηλικια, ας το αφησουμε με αστερισκο γιατι αλλαζει), επομενως γιατι τοσοι ανθρωποι παραμενουν απειροι? Και δε μιλω για την απειρια ως απειρια μιλω γιατι βλεπω εχουμε ηδη περασει στην απεναντι οχθη, καποιους να λενε εγω θα μεινω για παντα μονος. Οκ. Επιλογη σου. Αλλα γιατι τοσες πολλες περιπτωσεις? Τι φταιει? Η υπερεκθεση? Γιατι καποιοι μιλησαν ολα και στο πιατο. Ή η κοινωνικη απομονωση? Τι ακριβως? Απλα το αφηνω σαν ερωτημα οποιος/α θελει γραφει σχετικα. @Giota2000 υπεροχο το θεμα κι ευχαριστουμε! 👍
Γεια :D
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν συζητούσαμε για αυτό όμως. Εσύ έλεγες ότι υπάρχει τέτοιος κορεσμός εικόνας γυμνού που δεν ισχύει το ότι ένας άντρας με το που δει λίγο βυζί έχει στύση. Σε αυτό απάντησα ότι δε συμφωνώ και μετά έβαλες μέσα το ότι το δωρεάν σεξ δεν είναι απαραίτητα ωραίο. Εγώ δε μίλησα καν για ωραίο ή άσχημο.
Άλλο πράγμα είπα .
Ούτε μίλησα για τρέλα ούτε για καλό σεξ , μη διαστρεβλώνεις .
Για στύση είπα και βιολογία

Κορίτσια, ένας υγιής άντρας έχει στύση χωρίς να δει τίποτα, μπορεί απλά να πέσει στο κρεβάτι μετά από μια κουραστική μέρα και να του σηκωθεί, μπορεί να τον ακουμπήσει μόνος του και να του σηκωθεί, μπορεί να κάνει μια βρώμικη σκέψη και να του σηκωθεί, και μπορεί εν τέλει να δει τι μπούτι σας και να του σηκωθεί. Οι νόημα έχει να στέκεστε σε αυτο πράματα; Στο αρχικό ποστ έγραψα πως όταν κάποιος βλέπεις συνεχώς έξω γυναίκες με ξεκωλα και στρινγκ συνηθίζει το μάτι του σε αυτά τα πράγματα και δεν του προκαλούν τον τρομερό ερεθισμό και την εγκεφαλική ηδονή που θα του προκαλούσαν εάν δεν τα έβλεπε σε καθημερινή βάση. Αυτό το πράγμα λέω.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,084 μηνύματα.
Βρε καλό μου δεν είπες ότι είναι στερεότυπο που δεν ισχύει ότι ένας άντρας βλέπει βυζί και του σηκώνεται; Όταν διαφώνησα λες, οκ του σηκώνεται αλλά όχι τόσο σε σχέση με το αν δεν υπήρχε κορεσμός βυζιων. Και τελικά το πας στο καλό ή κακό σεξ.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βρε καλό μου δεν είπες ότι είναι στερεότυπο που δεν ισχύει ότι ένας άντρας βλέπει βυζί και του σηκώνεται; Όταν διαφώνησα λες, οκ του σηκώνεται αλλά όχι τόσο σε σχέση με το αν δεν υπήρχε κορεσμός βυζιων. Και τελικά το πας στο καλό ή κακό σεξ.
Δεν του σηκώνεται. Εξαρτάται το βυζί. Εμένα τα βυζιά δεν μου κάνουν κάτι. Μου σηκώνεται με καλοσχηματισμένο και στιβαρό κωλο και ωραία πόδια αλλά οι περισσότερες δεν έχουν έτσι και αλλιώς. Σου έλυσα την απορία περί σηκωματος με το αν βλέπουν οι άνδρες βυζί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρε καλό μου δεν είπες ότι είναι στερεότυπο που δεν ισχύει ότι ένας άντρας βλέπει βυζί και του σηκώνεται; Όταν διαφώνησα λες, οκ του σηκώνεται αλλά όχι τόσο σε σχέση με το αν δεν υπήρχε κορεσμός βυζιων. Και τελικά το πας στο καλό ή κακό σεξ.
Έγραψα είναι έτοιμος, και με το έτοιμος εννοούσα πως βρίσκεται σε κατάσταση πλήρους σεξουαλικής διέγερσης. Πως έχεις μπει στο primal no mind state. Ότι υπάρχει το στερεότυπο πως δει ο άλλος βυζι και μπούτι θα τρελαθεί από το πρωτόγνωρο θέαμα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κορίτσια, ένας υγιής άντρας έχει στύση χωρίς να δει τίποτα, μπορεί απλά να πέσει στο κρεβάτι μετά από μια κουραστική μέρα και να του σηκωθεί, μπορεί να τον ακουμπήσει μόνος του και να του σηκωθεί, μπορεί να κάνει μια βρώμικη σκέψη και να του σηκωθεί, και μπορεί εν τέλει να δει τι μπούτι σας και να του σηκωθεί. Οι νόημα έχει να στέκεστε σε αυτο πράματα; Στο αρχικό ποστ έγραψα πως όταν κάποιος βλέπεις συνεχώς έξω γυναίκες με ξεκωλα και στρινγκ συνηθίζει το μάτι του σε αυτά τα πράγματα και δεν του προκαλούν τον τρομερό ερεθισμό και την εγκεφαλική ηδονή που θα του προκαλούσαν εάν δεν τα έβλεπε σε καθημερινή βάση. Αυτό το πράγμα λέω.
Και παλι εχουμε να κανουμε αναλογα την καθε περιπτωση ετσι? Ο αλλος μπορει με ολη αυτην την πληθωρα που λες να μην αντιδραει καν. Το "συνηθιζει" ειναι σχετικο που αναφερεις. Καμια φορα και η ελλειψη δημιουργει ασχημα αντανακλαστικα ή και η καταπιεση ακομα πχ αφγανισταν πακισταν αν δουν στο δρομο μια γυναικα ντυμενη δυτικα. Θελω να πω ολα αυτα αλλαζουν αναλογα το μερος και το ατομο στο οποιο αναφερομαστε. Σαφως και δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Κορίτσια, ένας υγιής άντρας έχει στύση χωρίς να δει τίποτα, μπορεί απλά να πέσει στο κρεβάτι μετά από μια κουραστική μέρα και να του σηκωθεί, μπορεί να τον ακουμπήσει μόνος του και να του σηκωθεί, μπορεί να κάνει μια βρώμικη σκέψη και να του σηκωθεί, και μπορεί εν τέλει να δει τι μπούτι σας και να του σηκωθεί. Οι νόημα έχει να στέκεστε σε αυτο πράματα; Στο αρχικό ποστ έγραψα πως όταν κάποιος βλέπεις συνεχώς έξω γυναίκες με ξεκωλα και στρινγκ συνηθίζει το μάτι του σε αυτά τα πράγματα και δεν του προκαλούν τον τρομερό ερεθισμό και την εγκεφαλική ηδονή που θα του προκαλούσαν εάν δεν τα έβλεπε σε καθημερινή βάση. Αυτό το πράγμα λέω.
Ντάξει εγώ για το στερεότυπο ήθελα να πω βασικά ότι έχει μια βάση, για την συζήτηση πιο πολύ μα δεν θα αλλάξω και τον κόσμο με τα ποστ μου

Αφού ο άντρας διεγείρεται και με ένα οπτικό ερέθισμα υποτίθεται , έτσι μας λέει και η φυσιολογία, χωρίς να ξέρω ποιος έχει στύση και ποιος δεν έχει γιατί δεν είμαι στο βρακί του κάθε ένα προφανώς και πως είναι οι εποχές με το γυμνό και το πορνό και το σεξουαλική απελευθέρωση σήμερα.

Αν αυτό σημαίνει ότι οδηγούμαστε στη νοοτροπία κάθομαι σαν γυναίκα δεν κάνω τίποτα κανένα πρόβλημα να εκτεθεί και αυτό .

Εγώ γενικά όμως πιστεύω ότι δεν είναι και κανένα κατόρθωμα αν οι άνθρωποι είναι νέοι, έχουν μια χημεία να του σηκωθεί του άλλου , ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΑ , λέμε να έχει μια στύση και ας μη κάνει η τύπισσα ακροβατικά η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΑ . Μετά εσύ μόνος σου είπες ότι θα κάνουν σεξ ψεκάστε σκουπίστε , άρα έχει στύση , ε στα λόγια μου ήρθες .
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα ούτε εγώ είπα πως είναι κανένα κατόρθωμα να του σηκωθεί του άλλου. Δεν ξέρω που διαφωνούμε.

Με την ίδια λογική και την γυναίκα άμα την τριψεις λίγο και υγρανθει έτοιμη είναι. Τι σημαίνει αυτό; Επειδή ήρθε στην ελάχιστη κατάσταση διέγερσης που επιτρέπει το σεξ αυτό είναι μια καλή σεξουαλική εμπειρία; Αν είναι έτσι πιο το πρόβλημα να μην κάνει απλά αυτό και ο άντρας;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top