Απολαύσεις ζωής!

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
1. Να βλεπεις τα παιδια σου να μεγαλωνουν και να κατακτουν υψη που δεν εχεις εσυ αγγιξει
2. Να μπορεις να αναπολεις και να δακρυζεις με ενα τραγουδι ή μια ταινια απο τα νιατα σου
3. Να κυλιεσαι στο πατωμα με το παιδι σου και να το βλεπεις να γελα και να γελα....
4. Να αποκοιμιεται το παιδι ή ο/η συζυγος στην αγκαλια σου χαιδευοντας το/τον/την ....

Ολα τ' αλλα ειναι εφημερα και πεζα.....
Δεν εχεις βαλει μεσα φαγητο, σεξ, υπνο και μιλας για πεζαδα? Ωωωω μα τι ειρωνια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.














η σειρά, τυχαία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το τρέξιμο και το ποδόσφαιρο πάντως είναι για μένα τα βασανιστήρια της ζωής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

smoking




Marlene-Dietirch-008.jpg



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Απολαύσεις Ζωής...smoking...
Zωή...smoking...:hmm:
Κάτι μοιάζει ασύνδετο..:hmm:

Από την πλευρά ενός καπνιστή το κάπνισμα είναι όντως απόλαυση.
Βλαβερή μεν, αλλά απόλαυση.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απολαύσεις Ζωής...smoking...
Zωή...smoking...:hmm:
Κάτι μοιάζει ασύνδετο..:hmm:
Απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις πρεπει να ειναι και τα ναρκωτικα και ας μην εχω παρει ποτε. Οσο βλαβερο και να ειναι για τον οργανισμο δεν παυει να ειναι απολαυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
- Να κάθομαι κάπου [κατά προτίμηση με θέα/ψηλά] μόνη μου, παρέα με το Ipod μου, χωρίς να μ'ενοχλεί κανένας.

- Να γελάω μέχρι δακρύων ή μέχρι να μην ακούγομαι πλέον και απλά να τινάζω τα χέρια μου πάνω κάτω σαν χαζό :P

- Να ταξιδεύω σε νέα μέρη και να παρατηρώ με την ησυχία μου νέα πράγματα σχετικά με αυτά.

- Να παρακολουθώ μια ενδιαφέρουσα διάλεξη.

- Videos με σωστό pacing. *.*

- Να διαβάζω ό,τι πέσει στα χέρια μου.

- Silence, silence, silence.

- Επιτραπέζια με τη σωστή παρέα. ^^

- Ξενύχτια.

- Νόστιμο αχνιστό φαγάκι, bonus αν το 'χω φτιάξει εγώ :D

- Χρώματα.

- Η δύση τα απογεύματα!!! ♥

- Να παίζω RPGs με τις ώρες :P

δεν μου έρχονται άλλα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις πρεπει να ειναι και τα ναρκωτικα και ας μην εχω παρει ποτε. Οσο βλαβερο και να ειναι για τον οργανισμο δεν παυει να ειναι απολαυση.

'Οχι πάντα.
Πχ: το χόρτο. Την μια είσαι μες την τρελή χαρά την άλλη μπορεί να κλαις σαν μωρό. Και οχι το κλάμα δεν είναι απολαυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
'Οχι πάντα.
Πχ: το χόρτο. Την μια είσαι μες την τρελή χαρά την άλλη μπορεί να κλαις σαν μωρό. Και οχι το κλάμα δεν είναι απολαυση :P
Ενταξει, ενα πολυ γενικο παραδειγμα εφερα για να εξειγησω στον Ναουσα. Και επισης το κλαμα απο γελια ειναι απολαυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η μουσική...αλλά και η ζωγραφική....
Απόλαυση αυτιών και ματιών....




Ο Πάουλ Κλέε ασχολήθηκε με την μουσική και τη ζωγραφική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
για μένα...
movies_logo_5.gif;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potrio

Νεοφερμένος

Ο potrio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
1.sex με φαντασία
2.
Καλή μουσική
3.one piece και γενικα σειρες
4.μπασκετ,τεννις,ποδοσφαιρο...
5.Γυμναστικη με μουσικη
6.καναπες και υπολογιστης μετα απο project και παρουσιαση που γενικα με κουραζουν.
7.υπνος
8.η αναγωριση στον εργασιακο τομεα
9.οταν παιζει 'γκομενα'
10.ταγκο τις δευτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Η μουσική...αλλά και η ζωγραφική....
Απόλαυση αυτιών και ματιών....




Ο Πάουλ Κλέε ασχολήθηκε με την μουσική και τη ζωγραφική...
ενταξει το καταδερες μας κοιμησες με το ενα δευτερολεπτο που ειδαμε ολοι τα βιντεο σου.οτι πρεπει για τις πανελληνιες για να κοιμηθεις κατευθείαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ενταξει το καταδερες μας κοιμησες με το ενα δευτερολεπτο που ειδαμε ολοι τα βιντεο σου.οτι πρεπει για τις πανελληνιες για να κοιμηθεις κατευθείαν
Και ο υπνος μια απολαυση στη ζωή είναι!:P
Αρα κι εσυ απολαυσες ύπνο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
σωστος αλλα δεν ειναι τωρα για υπνο γιατι εχω και πανελληνιες.οποοτε μετα υα τα δω ολοκληρα τα βιντεο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια!:P Εντάξει και ένα βρώμικο after.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ύπνος, μουσική & video games... paradise darling:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top