Απολαύσεις ζωής!

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Οι κυριότερες απολαύσεις για μένα είναι : να κοιτάω παλιές φωτογραφίες από χαρούμενες στιγμές, να θυμάμαι αστεία περιστατικά από το παρελθόν, να κάνω κάποιον να χαμογελάσει, να χουζουρεύω στο κρεβάτι για ατέλειωτες ώρες και να γελάω μέχρι δακρύων! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
+ ωραίο φαγητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εχω πιασει τον εαυτο μου να ανυπομονει να ξημερωσει για να ξαναφαω.
Κανω σχεδια στο κεφαλι μου.
Μολις ξυπνησω θα φαω αυτο, μετα αυτο, το μεσημερι αυτο , μετα εκεινο...μετα το αλλο.





Ασχετο.
Εβλεπα τις προαλλες αργα το βραδυ στο 4Ε να φτιαχνουν μιλφειγ.
Με σκοτωσαν νυχτιατικα.
Μου τρεχαν τα σαλια.

Τα ζαχαροπλαστεια κλειστα.
Σκεφτομουν να ξημερωσει να παω να αγορασω.


Παλι ασχετο.
Μην πατε ποτε πεινασμενοι να ψωνισετε απο το σουπερ.
Εγω τα λιμπιζομαι ολα και τα σηκωνω ολα.
Τα περισσοτερα μετα χαλανε γιατι τελικα δεν εχω ορεξη να τα φαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εφοσον εχω υγεια πανω απ ολα,εγω κι οσοι αγαπω!!!
1)να γελανε τα παιδια μου.
2)να ειναι χορτατα ολα τα κατοικιδια και τ αδεσποτα μου.
3)καλο φαγητο.
4)ηρεμος υπνος.
5)γελιο μεχρι δακρυων.
6)ερωτας.
7)η πρωτη μερα που σκεπαζομαι με κουβερτα το φθινοπωρο.
8)ο ηχος της βροχης στο τζαμι κι εφοσον εχω ολα τα παραπανω.
9)ενα ζεστο σπιτι απ ολες τις αποψεις.
10)ταξιδι κι εγω να κοιτω απ το τζαμι τον οριζοντα.
11)χριστουγεννα-μαγεια
12)καλοκαιρι-ξεγνιασια.
13)τουαλετα...
14)ψωνια
15)προσφορα σε καποιον που εχει αναγκη ητε ανθρωπο ητε ζωο.
16)μια δουλεια που να επιτρεπει να ζεις αλλα και να σκεφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wikiπήδας

Νεοφερμένος

Ο Wikiπήδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απολαύσεις ζωής

Ευτυχώς δείχνει και η ET1 και η ET3 την λειτουργία της Κυριακής,
μην γίνει συνωστισμός στο ένα κανάλι και χαλάσουν τα μηχανάκια της AGB.

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η αγαπημένη μου απόλαυση είναι όταν γελάς τόσο πολύ που δεν ακούγεται ήχος πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Βρηκα καινουρια απολαυση σημερα: να παλευεις, με μαξιλαρια χερια ποδια, ποιος θα βαλει τον αλλο κατω. Πως κανουν τα αδερφακια κ τα ζευγαρακια ενα πραμα...



:P:'(θελω αδερφακια:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ύπνος πάνω από όλα υπολογιστής και σοκολάτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
1)Ερωτας
2)Μουσικη
3)Ταξιδια
4)Διαβασμα
5)Καφες
6)Τεχνολογια
7)Εργασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
1) Έρωτας & καλό sex
2) Επιτυχίες (aka εξετάσεις, πτυχία, δουλειά)
3) Προγραμματισμός μέχρι πρωίας (aka να μην σε πέρνει με τίποτα ο ύπνος γιατί ψάχνεις τον βέλτιστο αλγόριθμο)
4) Όταν ο ΠΑΟΚ πετυχαίνει μεγάλες νίκες
5) Μπουζούκια
6) Ύπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έρωτας, έρωτας και έρωτας. Με όλες τις μορφές του. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
1.σεξ
2.σοκολάτα
3.ποτό με καλή παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Η θάλασσα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ύπνος, σοκολάτα και να βλέπεις την Πανάθα στο γήπεδο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
F O O D


Enough said.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

True BloodMania

Νεοφερμένος

Ο True BloodMania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
1)Προφιτερολ
2) ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
3) Βροχή ..μάλλον καταιγίδα αστραπές κεραυνοί χαλάζι δυνατός άνεμος
4)Ύπνος
5)Να διαβάζω Βιβλία
6)Βίντεο από αληθινά χειρουργία
7)Ελεύθερη πτώση από αεροπλάνο
8)Μια βόλτα στα Αλλού και γενικά σε λούνα παρκ
9)Μουσική ειδικά ατμοσφαιρική στυλ Μόμπι
10)Να χαιδεύω ζωάκια
11)Εξοχικό (στο Ζούμπερι) με ότι περιλαμβάνει βόλτα το βράδυ στη παραλία ξαπλωμένος εκεί που σκάει το κύμα κοιτάζοντας τα αστέρια και το φεγγάρι κόκκινο να βγαίνει με συνοδεία μουσικής πίνοντας μοχίτο.Εναλακτική με φίλους ακουστική κιθάρα κρασί ή μπύρα φωτιά στη μέση και σε κύκλο
12)Μπάνιο στη θάλασσα μέχρι μέσα λίγο πριν τα φύκια
13)Μια επίσκεψη στα Βίλλατζ για ταινία
14)Μαλακίες μέχρι να γίνουμε ρεζίλι παντού με τη παρέα
15)Λίγες ώρες με το κορίτσι
16)Αναμμένο τζάκι έξω ψοφόκρυο καθισμένοι σε φλοκάτη με όλη τη παρέα ή οικογέ νεια με σανγκριά ψήνωντας κάστανα
17)Παίζοντας επιτραπέζια ή χαρτιά
18)Παρακολουθώντας τις απίστευτες εικόνες που συνθέτει η φύση
19)Μωράκια
20)Οικογενειακή μάζωξη
21)Κατούρημα χαχαχα είναι και αυτό
22)Θρίλλερ, Grey's Anatomy,True Blood
23)Nα κάνω γλυκά
24)Το να προσφέρω και να κάνω χαρούμενους τους ανθρώπους βοηθώντας τους
25)Μασαζ
26)Ταξίδια

Η ΣΕΙΑΡ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να σου δείχνουν έμπρακτα αυτά που νιώθουν για σένα ως μία μορφή ανταπόκρισης αυτών που νιώθεις εσύ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
να μου μιλάς γλυκά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χιόνι, διάβασμα, μάθημα, δουλειά, σεξ, φαγητό, καφές, αγκαλιές, φιλιά, ήσυχες βόλτες, τσακωμοί και εκπλήξεις.
Κι όλα αυτά όταν γίνονται μέσα σε μια μέρα.
Και φυσικά κι άλλα άπειρα ακόμη πράγματα. Όχι κλασσικά, απλά που δεν έχει αξία να κατονομαστούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

subgr

Νεοφερμένος

Ο subgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1. Να βλεπεις τα παιδια σου να μεγαλωνουν και να κατακτουν υψη που δεν εχεις εσυ αγγιξει
2. Να μπορεις να αναπολεις και να δακρυζεις με ενα τραγουδι ή μια ταινια απο τα νιατα σου
3. Να κυλιεσαι στο πατωμα με το παιδι σου και να το βλεπεις να γελα και να γελα....
4. Να αποκοιμιεται το παιδι ή ο/η συζυγος στην αγκαλια σου χαιδευοντας το/τον/την ....

Ολα τ' αλλα ειναι εφημερα και πεζα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top