Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ευχαριστω!:):D:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω παλι δεν συμφωνω με τα μονιμα μπαν. Καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Άρα τα τρολ να έρχονταν άνετα εδώ,να μας κάναν σούπα και μετά κύριοι.
Ή ο χρήστες που δεν συμμορφώνονται με τους κανόνες. ΤΟ χάος.
Συμφωνείς με αυτά δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πολύ μου αρέσει αυτό το site είναι το καλύτερο από όλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει(και ίσως το έχω ξαναρωτήσει) ότι εκτός από τους βοηθούς και τους συντονιστές υπάρχουν και κάποιες άλλες ιδιότητες στο σάιτ. Όπως αγγελιοφόρος και x-Moderator. Παλιότερα μου είχαν πει ότι ο x-Moderator είναι πρώην συντονιστής. Γιατί άλλοι συντονιστές δεν έγιναν ποτέ x-Moderatorς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατί δεν σταμάτησαν να είναι συντονιστές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί ο ex έχει παραιτηθεί:PΔεν έχει δικαιώματα συντονιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει(και ίσως το έχω ξαναρωτήσει) ότι εκτός από τους βοηθούς και τους συντονιστές υπάρχουν και κάποιες άλλες ιδιότητες στο σάιτ. Όπως αγγελιοφόρος και x-Moderator. Παλιότερα μου είχαν πει ότι ο x-Moderator είναι πρώην συντονιστής. Γιατί άλλοι συντονιστές δεν έγιναν ποτέ x-Moderatorς;

Αν λες για βοηθους συντονισμου,αυτοι δεν γινονται!

Μονο οι original συντονιστες γινονται ex-mod οταν μας αφησουν απο αυτο το ματαιο τουτο μερος!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
να ρωτησω κατι??

πως γινεται να εχω απαντησει σε αρκετα θεματα κ στα μηνυματα να μ λεει ακομα 1 ? :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
να ρωτησω κατι??

πως γινεται να εχω απαντησει σε αρκετα θεματα κ στα μηνυματα να μ λεει ακομα 1 ? :s

Aπαντάς στα θέματα της διασκέδασης και δεν μετράνε στα ποστς.
Στη χαλαρή κουβέντα ναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τι είναι το σπόιλερ;
Όταν θέλουμε -σε ένα μήνυμά μας- να κρύψουμε κάτι και να μην το έχουμε σε κοινή θέα βάζουμε τον εξής κωδικό σε αυτό που θέλουμε να κρύψουμε.
Π.χ:
Τι είναι το σπόιλερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γιατί ο ex έχει παραιτηθεί:PΔεν έχει δικαιώματα συντονιστή
Δηλαδη αν ο συντονιστής δεν παραιτηθεί αλλά απλώς τελειώσει ο χρονος της ιδιότητας του δεν γίνεται ex-mod; Π.χ. όταν ο σάντοου πάψει να είναι γιατί απλά τελειώνει η "διορία" του θα γίνει απλό μέλος. Πρέπει αν παραιτηθεί για να γίνει ex-mod;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν υπάρχει διορία :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει(και ίσως το έχω ξαναρωτήσει) ότι εκτός από τους βοηθούς και τους συντονιστές υπάρχουν και κάποιες άλλες ιδιότητες στο σάιτ. Όπως αγγελιοφόρος και x-Moderator. Παλιότερα μου είχαν πει ότι ο x-Moderator είναι πρώην συντονιστής. Γιατί άλλοι συντονιστές δεν έγιναν ποτέ x-Moderatorς;

Υπαρχει τετοιο πραγμα; Ποιος ειναι;
Α και κατι αλλο που δεν ηξερα που να το ρωτησω. Καποτε στην συνομιλια καποιος ειχε βαλει μια σελιδα οπου ηταν το φορουμ μας αλλα πριν πολυυυ καιρο. Ειχε πολυ λιγα μελη συνδεδεμενα, προς τις αρχες του. Θα ηθελα ξανα αυτο το λινκ. Ηταν ωραιο γιατι εβλεπες την διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει και είναι αυτοματοποημένο. Το χρησιμοποιεί το σύστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει και είναι αυτοματοποημένο. Το χρησιμοποιεί το σύστημα

Δηλαδη; Μπορεις να το δωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,008 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Καλό δεν θα ήταν να μπει ένας counter που να μετράει τους επισκέπτες του προφίλ μας (+ ποιοι μπαίνουν);;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top