Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εμένα καμιά φορά δεν μου βγάζει την υπογραφή, γι' αυτό το είπα, πρώτα κοίταξα ένα ποστ μου και μετά έγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Δεν καταλάβες μάλλον. Εννοω πως η δημοσια αυτοπρόταση του οποιουδηποτε δημόσια καταντάει απλά κουραστικό και ενοχλητικό για τα υπόλοιπα μέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ισως εμφανιζονται σε επιλεγμενα sun-forums για να μην επιβαρύνεται ο server...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χμμ σε ενα θεμα που δημιουργησα, ο τιτλος μου αλλαχτηκε, αλλα δε μου σταλθηκε πμ :hmm:
απενεργοποιηθηκαν τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χμμ σε ενα θεμα που δημιουργησα, ο τιτλος μου αλλαχτηκε, αλλα δε μου σταλθηκε πμ :hmm:
απενεργοποιηθηκαν τελικα?
αλλαξε το συστημα..
δες εδω..https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1713719&postcount=18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ναι αλλα και αυτο το "το προωθησα" που μας λενε οταν τους στελνουμε πμ και οτι ενδιαφερομαστε κατανταει επισης κουραστικο γτ δν ξερουμε τι γινεται. πρεπει να ειναι τιμη των διαχειριστων που τα μελη νοιαζονται και θελουν να βοηθησουν το ισκουλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
οκ :thanks:
-----------------------------------------
στον πινακα ελεγχου σε ενα θεμα λεει: Το θέμα χωρίστηκε στο αναγνωριστικό 13946.

τι ειναι αυτο? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Οι κανόνες οριζουν κάποια πράγματα. Οποιος δεν τους αποδεχεται η πόρτα είναι ορθανοιχτη, αν και ο κανονισμός λεει πως δεν επρεπε να ειχαν κάνει εγγραφή καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ειναι ο αριθμός του θέματος. Είναι ενας μοναδικός αριθμός που λαμβάνει κάθε θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
οκ :thanks:
-----------------------------------------
στον πινακα ελεγχου σε ενα θεμα λεει: Το θέμα χωρίστηκε στο αναγνωριστικό 13946.

τι ειναι αυτο? :what:
Εγώ αυτό δεν το έχω καταλάβει καθόλου. Μπορεί κάποιος να αναλάβει την αναλυτική του εξήγηση ή να μου στείλει λινκ με αναλυτική εξήγηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Οι κανόνες οριζουν κάποια πράγματα. Οποιος δεν τους αποδεχεται η πόρτα είναι ορθανοιχτη, αν και ο κανονισμός λεει πως δεν επρεπε να ειχαν κάνει εγγραφή καν.
με αυτες τις αποψεις περιμενετε το σαιτ να γινει καλυτερο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα ειναι κανόνες.
Και οι κανονες ειναι για να ακολουθούνται.
Αν δεν υπηρχαν κανονες το φορουμ θα ηταν ξεφραγο αμπέλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Κανόνες πρέπει πάντα να υπάρχουν. Παντού. Το θέμα, όμως, είναι ότι οι admins δε σηκώνουν κουβέντα για οποιαδήποτε ένσταση κι αν υπάρχει από κάποιο μέλος για κάποιο κανόνα. Πιστεύω πως θα πρεπε να ακούν τη γνώμη μας...Το σάιτ έτσι θα γινόταν καλύτερο. Γιατί όπως και να έχει, το φόρουμ υπάρχει επειδή υπάρχουμε εμείς! Άρα θα έπρεπε να μας άκουγαν :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Με κάλυψες, προλαλήσαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμεις ειμαστε το φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με τους ανωθεν. Ωστοσο εχει αρνηθεί ποτε κανενας αντμιν να κάνει συζητηση ???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να βάλετε εμοτικον τέτοιο => -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να βάλετε εμοτικον τέτοιο => -.-'
πως ακριβως θα ειναι το ανθρωπακι;:P
ολα ειναι σε φατσουλα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top