Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Γιατί είναι παλιά. :)
24 -αν θυμάμαι καλά- ώρες μετά την υποβολή ενός post δεν μπορεί να γίνει EDIT...



-petros

Και δε γίνεται με τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Scripta manent φίλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Scripta manent φίλε μου.


Που σημαίνει;

Πάντως αυτό το " Με τίποτα" δεν ισχύει. Τάζεις 2,3 προφιτερόλ στους moderators και καθάρισες:P. Πάντως σοβαρά τώρα, μπορείς να πεις σε έναν moderator να στο αλλάξει το μήνυμα αν μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
"Τα γραπτά μένουν" σημαίνει.
Με προφιτερόλ δεν λαδώνομαι εγώ, μόνο με γαλακτομπούρεκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
A να ρωτήσω και εγώ κάτι που ξέχασα. Γιατί πολλές φορές δεν εμφανίζονται τα καινούργια post μέχρι να κάνω refresh;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποτέ δεν εμφανίζονται τα καινούρια ποστ αν δεν κάνεις refresh! Τι το πέρασες, δεν είναι ajax η ιστοσελίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
A να ρωτήσω και εγώ κάτι που ξέχασα. Γιατί πολλές φορές δεν εμφανίζονται τα καινούργια post μέχρι να κάνω refresh;

Μόνο στον messenger εμφανίζονται τα καινούρια χωρίς refresh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Παιδια δεν θα ηταν καλο να ανοιχτει ενα category(sub-forum) με θεμα τεχνολογικα νεα αποψεις,ερωτηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μία ερώτηση

Το να έχω κάποιον στη λίστα φίλων, τι διαφορά έχει από το να μην τον έχω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τον κάνεις να νιώθει κοινωνικά αποδεκτός.
Δεν ξέρω :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εχει ενα + διπλα στο ονομα του, στη λιστα των online members
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λολ! Αυτό το σηματάκι υπάρχει σε ονόματα αποβιώσαντων σε διάφορες λίστες. Κανονικά έπρεπε να αντιστοιχέι στη λίστα αποκλεισμένων, σε στυλ "για μένα εχεις πεθάνει". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Και αν τον έχεις στη λίστα αποκλεισμένων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν βλέπεις τα μηνύματά του. Ούτε pm μπορεί να σου στείλει. Σαν ignore είναι.
Νομίζω δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ποτέ δεν εμφανίζονται τα καινούρια ποστ αν δεν κάνεις refresh! Τι το πέρασες, δεν είναι ajax η ιστοσελίδα!

Δεν έχει σημασία τι είδους είναι η ιστοσελίδα που είναι php. Απλώς δεν έχει ρυθμιστεί να κάνει αυτόματο reload μετά από νέο μήνυμα όπως ο messenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν είναι μόνο php, δεν μπορεί να το κάνει αυτό. H php τρέχει αποκλειστικά στον web server, πρέπει να έχεις κάποιας μορφής javascript ή κάποιο παρόμοιο τσικριμπίτσι για να κάνει reload μόνη της η σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αν είναι μόνο php, δεν μπορεί να το κάνει αυτό.

Αν είναι php μπορεί να προγραμματιστεί, αλλά ποιος θα φτιάξει forum from scratch; Αλλά είναι φορμά phpbb (έτοιμο php για forums ή κάτι τέτοιο) που δεν το έχουν προγραμματίσει αυτή τη λειτουργία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μα δεν γίνεται με καθαρή php να λες στον browser του επισκέπτη να κάνει reload.
Εκτός αν έχω χάσει επεισόδια :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μα δεν γίνεται με καθαρή php να λες στον browser του επισκέπτη να κάνει reload.
Εκτός αν έχω χάσει επεισόδια :P .

Γίνεται είχα συναντήσει κάτι για αυτό το λέω, νομίζω ήταν ένας άλλος τύπος forum όχι phpbb δεν θυμάμαι ακριβώς νομίζω ότι πρέπει να μπαίνει και λίγο scripting αλλά αφού λειτουργεί στον server η php με συνδυασμό javascript που λειτουργεί στον Browser όλα είναι πιθανά. Ήδη δεν έχει το forum κάποιες λειτουργίες javascript;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top