Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μιλάω για καθαρή, σκέτη php.
Δεν είναι ρεαλιστικό πάντως 100 άτομα που είναι συνδεδεμένα να κάνουν αυτόματα refresh σε κάθε νέο post, θα πέσει όλο το ίντερνετ απο την κίνηση :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μιλάω για καθαρή, σκέτη php.
Δεν είναι ρεαλιστικό πάντως 100 άτομα που είναι συνδεδεμένα να κάνουν αυτόματα refresh σε κάθε νέο post, θα πέσει όλο το ίντερνετ απο την κίνηση :P .

Καθαρή σκέτη php δεν υπάρχει στο Internet, εννοώ που να μην συνεργάζεται με κάτι CSS, JS κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Όταν πατάω "Reply" και κάτω από το κείμενο που γράφω έχει τις δικές σας απαντήσεις, πως μπορώ να κάνω κάποιες από αυτές "Quote" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Όταν πατάω "Reply" και κάτω από το κείμενο που γράφω έχει τις δικές σας απαντήσεις, πως μπορώ να κάνω κάποιες από αυτές "Quote" ?
--Αν θέλεις να κάνεις μία από αυτές "Quote", τότε στη σελίδα που διαβάζεις τα μηνύματα, πατάς το κουμπάκι
που της αντιστοιχεί.
--Αν θέλεις να κάνεις "Quote" πολλά μηνύματα, τότε για το καθένα από αυτά πατάς το κουμπάκι
που του αντιστοιχεί (όταν το κουμπάκι γίνει κόκκινο, σημαίνει ότι το έχεις "τσεκάρει"). Αφού επιλέξεις όσα μηνύματα θες να κάνεις Quote, πατάς το κουμπάκι
.

:no1:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
ΟΚ! Ευχαριστώ..κατάλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα πατάς το πλήκτρο quote σε κάθε μήνυμα που θέλεις να παραθέσεις και θα σε βγάζει μόνο του στην παράθεση. Για πολλαπλή παράθεση, πατάς multi-quote σε όσα θέλεις και στο τελευταίο, αφού πατησεις επισης multiquote, πατάς quote.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PrIdE FanatiX

Νεοφερμένος

Η PrIdE FanatiX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
πολυ καλο ειναι.δεν περιμενα πως θα υπαρχει τετοιο site.6 μπραβο ετσι γιατι δεν ειμαι τσιγκουνακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τι να πατήσω για να μην έρχονται άλλο μηνύματα στο e-mail μου κάθε φορά που υπάρχει μια απάντηση σε ένα θέμα που έχω συμμετάσχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
κανείς για να απαντήσει στην ερώτηση μου παραπάνω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
κανείς για να απαντήσει στην ερώτηση μου παραπάνω????
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1194881&postcount=50 :)

Στα ενημερωτικά e-mails δεν αναφέρεται και ο σύνδεσμος για ακύρωση παρακολούθησης; :what:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γιατί,ενώ είχα αλλάξει την ιδιότητα από "μαθητής Β Λυκείου" σε "μαθητής Γ Λυκείου", μετά από λίγο καιρό ξανάγινε "μαθητής Β Λυκείου";;Μήπως φταίει το ότι δεν έχω κλείσει ακόμη τα 17;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Γιατί,ενώ είχα αλλάξει την ιδιότητα από "μαθητής Β Λυκείου" σε "μαθητής Γ Λυκείου", μετά από λίγο καιρό ξανάγινε "μαθητής Β Λυκείου";;Μήπως φταίει το ότι δεν έχω κλείσει ακόμη τα 17;
Δυστυχώς δεν έχουμε τέτοιους αυτοματισμούς. :D


Δοκίμασε να το ξανά αλλάξεις, ίσως δεν είχες αποθηκεύσει τις αλλαγές. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ουπς!!:ntomata::oops: Ας μείνει ασχολίαστο,παρακαλώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ποιός μπορει να ποστάρει θέμα με poll (δημοσκοπηση)?
Αν μπορεί οποιοσδήποτε να το κάνει, πώς το κάνει?
Οταν πατάω 'νεο θεμα' δεν εχει καμια επιλογη για poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ποιός μπορει να ποστάρει θέμα με poll (δημοσκοπηση)?
Αν μπορεί οποιοσδήποτε να το κάνει, πώς το κάνει?
Οταν πατάω 'νεο θεμα' δεν εχει καμια επιλογη για poll.

Αφου δημιουργήσεις το νέο θέμα θα πας στα
και από εκεί θα επιλέξεις προσθήκη δημοσκόπησης στο θέμα.
Αφού δημιουργήσεις το θέμα μπορείς να βάλεις δημοσκόπηση.Γι αυτό όταν πατάς "Νέο Θέμα" δεν βλέπεις επιλογή για poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
woo..thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αφού δημιουργήσεις το θέμα μπορείς να βάλεις δημοσκόπηση.Γι αυτό όταν πατάς "Νέο Θέμα" δεν βλέπεις επιλογή για poll.

Μπορείς και μαζί με τη δημιουργία του θέματος, πατώντας "Επιλογές" κάτω δεξιά στον επεξεργαστή κειμένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό δεν το ήξερα.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χαζές απορίες της Ρ(άνιας :P) νο 89374728


-Σε μερικά (ελάχιστα ήτοι 1-2) ποστ είδα ότι επειδή είχαν βαθμολογία <-10 είχαν "αυτοκρυφτεί". Είδα στον πίνακα ελέγχου μου ότι [λογικά από όταν μπήκε το σύστημα] αυτό γίνεται με μια ρύθμιση εκεί.

Και τώρα η απορία :)

Αν ψηφιστεί δικό μου μήνυμα με -10 ή περισσότερα μείον, θα μου ... αυτοκρυφτεί και αυτό? Ή το δικό μου θα το βλέπω ανεξάρτητα από το πόσα πλην μπορεί να έχει φάει? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν ψηφιστεί δικό μου μήνυμα με -10 ή περισσότερα μείον, θα μου ... αυτοκρυφτεί και αυτό? Ή το δικό μου θα το βλέπω ανεξάρτητα από το πόσα πλην μπορεί να έχει φάει? :redface:

Ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top