Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

22natalia22

Νεοφερμένος

Η 22natalia22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πωσ φτιαχνω την δικια μου δημοσιευση?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
πωσ φτιαχνω την δικια μου δημοσιευση?:)
Θα πρέπει να πας στην κατηγορία που σ'ενδιαφέρει (π.χ. Γ΄λυκείου)και να κάνεις scroll down μέχρι κάτω τν σελίδα...εκεί γράφει ¨νέο Θέμα¨και έχει μια φωτιά δίπλα (όλα αυτά σε ένα κόκκινο ορθογώνιο) ...κάνει click εκεί και γράφεις...Ελπίζω να σε βοήθεισα ΒΒ...:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Έγραψα 2 κείμενα στα breeds(γάτα Αγκύρας και Αμερικάνικη κοντότριχη).Τι έγιναν;:hmm::/::/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τα κείμενα που ανεβαίνουν στα Άρθρα ή στις Παρουσιάσεις Φυλών πρέπει πρώτα να διαβαστούν / διορθωθούν / εγκριθούν από τα μέλη της ομάδας διαχείρισης, πριν δημοσιευθούν. Αυτό συνήθως μας παίρνει κάποιες μέρες... :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Τα κείμενα που ανεβαίνουν στα Άρθρα ή στις Παρουσιάσεις Φυλών πρέπει πρώτα να διαβαστούν / διορθωθούν / εγκριθούν από τα μέλη της ομάδας διαχείρισης, πριν δημοσιευθούν. Αυτό συνήθως μας παίρνει κάποιες μέρες... :rolleyes:


Eυχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ποιος χρηστης στο site του my cat γραφτηκε πρωτος???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ααααααα....εγω νομιζα οτι ηταν ο χρηστης moukellis επειδη εχει πολλα μηνυματα γραψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ααααααα....εγω νομιζα οτι ηταν ο χρηστης moukellis επειδη εχει πολλα μηνυματα γραψει.


Η κυρία Δώρα γράφτηκε το 2008 νομίζω.Το site είναι από το 2006 νομίζω.Αλλά εκτός από τους administators,τους χορηγούς κλπ. ποιος ήταν ο πρώτος που γράφτηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Η κυρία Δώρα γράφτηκε το 2008 νομίζω.Το site είναι από το 2006 νομίζω.Αλλά εκτός από τους administators,τους χορηγούς κλπ. ποιος ήταν ο πρώτος που γράφτηκε;
νομιζω οτι δυσκολα θα βρεθει αυτος-η να μας πει αν γραφτηκε πρωτος-η.εχουμε και αλλη επιλογη.να δουμε τις ημερομινιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ααααααα....εγω νομιζα οτι ηταν ο χρηστης moukellis επειδη εχει πολλα μηνυματα γραψει συγνωμη που κανω καταχρηση .μπορει να εχει γραφτει πρωτη η κα.Δωρα π.χ λεμε τωρα.μπορει οχι.επειδη δλδ εχει πια πολλα μηνυματα σημαινει οτι γρατηκε πρωτη;;;;;;;;;;;;μπορει να ειχε γραφτει καποιος αλλος αλλα να εκανε καιρο να γραψει ή να μην συμμετηχε πολυ οποτε να τον περασαν στα μηνυματα:cool:καταλαβες
και επειδη καποιοι(δεν λεω ονοματα)παρεξηγουντε
φιλικα παντα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θα πάτε στον πίνακα ελέγχου,μετά θα πατήσετε επεξεργασία υπογραφής!Θα πάτε κάτω-κάτω που λέει αναζήτηση,θα βάλετε τον κωδικό της φωτογραφίας.Μετά θα πατήσετε προεσκόπιση ''υπογραφής''.Θα σας εμφανίσει την φωτογραφία και από δίπλα θα λέει ''insert signature picture''.Tέλος θα κάνετε κλικ με το ποντίκι στη φωτογραφία και θα τη σύρετε στο κενό κουτάκι(εκείνο που γράφουμε απαντήσεις στα θέματα)Θα πατήσετε αποθήκευση υπογραφής και έγινε!:)
σε ευχαρηστώ πολύ,τα κατάφερα,απλά δεν ήξερα οτι έπρεπε να τη σύρω στο πινακάκι:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
σε ευχαρηστώ πολύ,τα κατάφερα,απλά δεν ήξερα οτι έπρεπε να τη σύρω στο πινακάκι:up:


Παρακαλώ!
Πολύ όμορφη γατούλα έχετε στην υπογραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
είναι η Μπράουνη,το κοριτσάκι μου:Pτώρα έχει μεγαλώσει λίγο αλλά είναι μια γλύκα:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
banned σημαίνει ότι κάποιος διαγράφτηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ναι δλδ ετσι νομιζω γιατι ban σημαινει απαγορευω αρα ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πως μπορω να ανοιξω ενα θεμα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Πηγαίνεις σε μια κατηγορία (π.χ. Οι γάτες μου) και πατάς Νέο θέμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Νέο θέμα.JPG
    Νέο θέμα.JPG
    60.6 KB · Εμφανίσεις: 50

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΔΕν καταλαβα







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Τι δεν κατάλαβες; Πηγαίνεις στην κατηγορία που ταιριάζει στο θέμα σου (Από εδώ) και πατάς την επιλογή Νέο θέμα, όπως φαίνεται στην εικόνα που σου ανέβασα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top