Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πετρο,το ιστορικο της συνομιλιας γιατι δεν το διαγραφεις πλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryan Minkowsi

Νεοφερμένος

Ο Ryan Minkowsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΕΕΕμμ(τι να πω τώρα!!?)...Γεία σας Παιδιά!Αναρωτιώμουν πώς γίνεται να καταργήσω τον λογαριασμό μου γιατί εγραψα λάθος το ονομα μουυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΕΕΕμμ(τι να πω τώρα!!?)...Γεία σας Παιδιά!Αναρωτιώμουν πώς γίνεται να καταργήσω τον λογαριασμό μου γιατί εγραψα λάθος το ονομα μουυυ!
δεν μπορεις να τον καταργησεις...μπορεις να στειλεις ΠΜ στο διαχειρηστη να σου το αλλαξει το name!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εαν κάποιο μέλος θέλει να μην συμμετέχει πλέον στο i-school μπορεί να διαγραφεί ή απλά αφήνει τον λογαριασμό του ανενεργό και δεν μπαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν διαγράφεται ο λογαριασμός κανενός μέλους. Απλά, δεν ξαναμπαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εαν κάποιο μέλος θέλει να μην συμμετέχει πλέον στο i-school μπορεί να διαγραφεί ή απλά αφήνει τον λογαριασμό του ανενεργό και δεν μπαίνει?
ΣκεΦτεσαι να μας εγκαταλειψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Βρε παιδιά, ξαφνικά στα εργαλεία δε μου βγάζει λίστα για να επιλέξω λειτουργία "Θέματα που παρακολουθείτε" και δε μπορώ να βάλω smilies στις απαντήσεις μου... έγιναν αλλαγές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εμένα πάντως μια χαρά λειτουργεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Έχω αν κάνω ένα παράπονο.
Αυτό, είναι το μόνο Ελληνικό φόρουμ στο οποίο έχω δώσει σύνδεσμο για το blog μου. Με αφορμή μια συζήτηση λοιπόν σε υψηλούς τόνους για την Μακεδονία, τον εθνικισμό κτλ, κάποιος μπήκε και ως ανώνυμος έγραψε βρίζοντας και εμένα, και την Ελλάδα, και το σύμβολό μας, την σημαία μας.
Κατά 90% είναι κάποιος από εδώ, διότι έγινε την ίδια μέρα με την συζήτηση που ανέφερα.

Φυσικά δεν επέτρεψα την δημοσίευση του σχόλιου αυτού, αλλά αν κάποιος διαφωνεί μαζί μου, ας μην κάνει ψευτομαγκιές βρίζοντάς με ανώνυμα. Ας μου πει μπροστά μου ό,τι θέλει.

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Οι αθετήσεις πιάνουν πάντα 20%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δεν ξέρω... είναι και λίγο παλιός ο υπολογιστής της δουλειάς... κάτι πρέπει να κόλλησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχω αν κάνω ένα παράπονο.
Αυτό, είναι το μόνο Ελληνικό φόρουμ στο οποίο έχω δώσει σύνδεσμο για το blog μου. Με αφορμή μια συζήτηση λοιπόν σε υψηλούς τόνους για την Μακεδονία, τον εθνικισμό κτλ, κάποιος μπήκε και ως ανώνυμος έγραψε βρίζοντας και εμένα, και την Ελλάδα, και το σύμβολό μας, την σημαία μας.
Κατά 90% είναι κάποιος από εδώ, διότι έγινε την ίδια μέρα με την συζήτηση που ανέφερα.

Φυσικά δεν επέτρεψα την δημοσίευση του σχόλιου αυτού, αλλά αν κάποιος διαφωνεί μαζί μου, ας μην κάνει ψευτομαγκιές βρίζοντάς με ανώνυμα. Ας μου πει μπροστά μου ό,τι θέλει.

Ευχαριστώ.

Αυτό δεν είναι θέμα του φόρουμ Κωνσταντίνε:)Και εγώ έπαθα το ίδιο και φυσικά μπλόκαρα το σχόλιο:bye:

Οι αθετήσεις πιάνουν πάντα 20%;

Όχι είναι στην κρίση του εκάστοτε Συντονιστή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι θέμα του φόρουμ Κωνσταντίνε:)Και εγώ έπαθα το ίδιο και φυσικάμπλόκαρα το σχόλιο:bye:

Το ξέρω, αλλά αυτός ο οποίος έκανε αυτό το σχόλιο κυκλοφορεί ελεύθερος εδώ μέσα (κατά 90% πάντα)... Τέλος πάντων, ευχαριστώ..
-----------------------------------
Πολύ ωραίο σάιτ! Πώς το έφτιαξες? Πρέπει να πληρώσεις τίποτα?
Μπράβο πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Νομίζω ότι το έχετε καραξεφτιλίσει πάντως με τις αθετήσεις και ιδιαίτερα με τα ποσοστά.
Μπαίνει ο κάθε άκυρος με 200000 μυνήματα από τα οποία τα 1999999 είναι σπαμ και εκτός θέματος και σας πείραζει το βρίσιμο λες και είμαστε νηπιαγωγείο.
Και προσοχή όχι το βρίσιμο σε μέλη του φόρουμ αλλά γενικά,έλεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απο τις default αθετήσεις οι περισσότερες μετράνε 10%, κάποιες 20% και κάποιες 25%.
Βέβαια ανάλογα με την περίπτωση φτιάχνονται και custom αθετήσεις με ο,τι ποσοστό να'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Νομίζω ότι το έχετε καραξεφτιλίσει πάντως με τις αθετήσεις και ιδιαίτερα με τα ποσοστά.
Μπαίνει ο κάθε άκυρος με 200000 μυνήματα από τα οποία τα 1999999 είναι σπαμ και εκτός θέματος και σας πείραζει το βρίσιμο λες και είμαστε νηπιαγωγείο.
Και προσοχή όχι το βρίσιμο σε μέλη του φόρουμ αλλά γενικά,έλεος πια
Αν έχεις παράπονα από τη διαχείρηση να στέλνεις PM.
Και επειδή το ξέρω πως αυτό ήταν καρφί και για μένα,εγώ είμαι ένα από τα λίγα μέλη με πολλά posts που συμμετέχουν ενεργά στο forum της τάξης τους.
Και να σε ενημερώσω πως έχω περισσότερα posts σε θέματα στα οποία ασκώ το αυτονόητο δικαίωμα υπεράσπισης των απόψεών μου παρά από σπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.


Γιατί είναι έτσι το profile αυτού του μέλους;

Eπίσης η αναζήτηση δεν το βρίσκει αυτό το μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.


Γιατί είναι έτσι το profile αυτού του μέλους;

Eπίσης η αναζήτηση δεν το βρίσκει αυτό το μέλος.

Εχει φαει διαγραφη λογω ανενεργου λογαριασμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ξερόλα.

Και γιατί ο λογαριασμός χαρακτηρίστηκε ως ανενεργός;

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ξερόλα.

Και γιατί ο λογαριασμός χαρακτηρίστηκε ως ανενεργός;

:p

Διοτι δεν τον ενεργοποιησε ποτε μεσω του email :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top