Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
ΓΟΥΑΤΔΕΦΑΚ, καημένε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αφού «παρακολουθείς» τα θέματα αυτά, γι' αυτό στα έστειλε. :xixi:

Μπορείς να επιλέξεις να μη σου στέλνει ειδοποιήσεις για νέα μηνύματα (a.k.a να μην παρακολουθείς τα θέματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ουτε εμενα εγινε τιποτα............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αφού «παρακολουθείς» τα θέματα αυτά, γι' αυτό στα έστειλε. :xixi:

Μπορείς να επιλέξεις να μη σου στέλνει ειδοποιήσεις για νέα μηνύματα (a.k.a να μην παρακολουθείς τα θέματα).

Του έχει σταλεί πάνω από πέντε φορές το "Καλώς ήλθατε στο Ischool.":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όταν «παρακολουθείς» ένα θέμα σου στέλνονται ειδοποιήσεις για κάθε νέο μήνυμα. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όταν «παρακολουθείς» ένα θέμα σου στέλνονται ειδοποιήσεις για κάθε νέο μήνυμα. :iagree:
Δε διαφωνώ. Αλλά το μήνυμα "Καλώς ήρθατε στο Ischool" είναι καλωσορίσματος. Πόσο φιλόξενοι είμαστε πια... :p
Εμένα πάντως μου είχε έρθει μόνο μία φορά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οοps! Τώρα παρατήρησα, και κατάλαβα, τι είπες. :xixi:

Ναι όντως. Πάντως κι εμένα θυμάμαι μου είχε κάνει κάτι παρόμοιο στις αρχές αλλά δεν το πολυπρόσεχα γιατί δε χρησιμοποιούσα πολύ το e-mail μου. :D

Θα το δει ο Πέτρος και θα σου πει. :iagree:

*γενικά όμως, πρέπει να μην έχει γίνει κάτι σωστά γιατί αλλιώς όλοι θα είχαν πρόβλημα. :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.elgrekole

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΓΟΥΑΤΔΕΦΑΚ, καημένε :p

Σιγα βρηκα και κατι να κανω :P

μην τα βαζετε ολοι με τον server γιατι θα αρχισει να στελνει
απανωτα μυνηματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Σιγα βρηκα και κατι να κανω :P

μην τα βαζετε ολοι με τον server γιατι θα αρχισει να στελνει
απανωτα μυνηματα:D
Πολύ περίεργο :!:
Λες να σε συμπάθησε τόσο ο server; :P

anyway, έκανα μία διαδικασία συντήρησης και δε νομίζω να επαναληφθεί. :bye:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οταν απαντώ σε κάποιο θέμα με παράθεση,πως μπορώ να επιλέγω κάποια κομμάτια της παράθεσης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
γιατι δεν μπορω να βαλω δικο μου avadar???ενο ειμαι ιδι πανω απο 31 μερες μελος και εχω πανω απο 150 post???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Βασικά το σύστημα δεν ενεργοποιείται αμέσως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
thanks ηλια!!!δλδ αν καταλαβα καλα το ενεργοπιη η καπιος mod η απιος admin????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι αυτόματα αλλά όχι αμέσως .Το πολύ αύριο να μπορείς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
α οκ και παλι ευχαριστω ηλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Σβήνεις τα κομμάτια που δεν θέλουν να εμφανιστούν.:)
Μόνο πρόσεξε να μη σβήσεις τους κωδικούς (οι αγκύλες στην αρχή και στο τέλος) για να σου βγει το κουτάκι της παράθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Τώρα πρέπει να αλλάξω την τάξη μου σε Α Λυκείου ή όταν ανοίξουν τα σχολεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όποτε θες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Οκ.Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γιατι μου βγαζει αυτο το προβλημα εχω σκάσει:

  1. You have exceeded the maximum number of private messages per day. This limit is removed after you become an established community member. Please contact an administrator if you feel this is in error
ΒΑΜ ΒΑΜ δεν μπορω να σου στειλω mail :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top