Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
πώς γίνεται η αναζήτηση θεμάτων, να δεις ποιο θέμα έχει δημοσιευτεί;
Καλύτερα είναι να χρησιμοποιείς την Εξελιγμένη Αναζήτηση.
Δώσε το κείμενο που θέλεις να αναζητήσεις δοκιμάζοντας πολλές διαφορετικές επιλογές, αν π.χ. ψάχνεις ένα θέμα για το χτένισμα μπορείς να δοκιμάσεις λέξεις-κλειδιά όπως: τρίχα, τρίχες, τρίχωμα, χτένα, χτένισμα, βούρτσα, βούρτσισμα κ.ο.κ.
Δυστυχώς, παρά τις παρακλήσεις μας για το αντίθετο, οι τίτλοι των θεμάτων δεν είναι πάντα ενδεικτικοί για το περιεχόμενό τους, οπότε χρειάζεται και λίγη φαντασία.
Τα αποτελέσματα που θα σου δώσει η αναζήτηση θα μειωθούν πολύ αν επιλέξεις "Τίτλους μόνο" (η επιλογή βρίσκεται ακριβώς κάτω από το πλαίσιο κειμένου για τις λέξεις-κλειδιά). Για ακόμα πιο στοχευμένη αναζήτηση, μπορείς να προσδιορίσεις σε ποια συγκεκριμένη κατηγορία του φόρουμ θέλεις να γίνει η αναζήτηση, ή σε ποια χρονική περίοδο.
Γενικά, όπως με όλα τα πράγματα, όσο πιο πολύ ασχοληθείς με κάτι τόσο πιο πολύ εξοικειώνεσαι. Δοκίμασε να κάνεις διάφορες αναζητήσεις αλλάζοντας παραμέτρους και θα καταλάβεις πώς λειτουργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Νεοφερμένος

Η ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν εννοείς τα πρόσφατα θέματα κανονικά άμα πας στα εισερχόμενα στα e-mail σου θα πρέπει να τα δείχνει..:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα παντως κατι παιζει με τα δικαιωματα που δινει το Ιschool στα μελη για να βλέπουν τόπικς.
Αλλα αφου οι συντονιστες μπορουν να τα δουν αλλα τα τοπικς που δεν βλεπουμε εμείς ίσως κατι τετοιο να παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα παντως κατι παιζει με τα δικαιωματα που δινει το Ιschool στα μελη για να βλέπουν τόπικς.
Αλλα αφου οι συντονιστες μπορουν να τα δουν αλλα τα τοπικς που δεν βλεπουμε εμείς ίσως κατι τετοιο να παιζει.

H Μόνη διαφορά είναι μεταξύ διαχειρηστών/συντονιστών και όλων των υπολοίπων να βλέπουν κρυφά θέματα.Βέβαια δεν ξέρω αν ισχύει για τα τιμώμενα μέλη αυτό.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι ομως το θεμα που δεν μπορουμε να δουμε εμεις,τσεκαρε μερικα ποστ παραπανω,μπορει να το δει ο Nickname...;)
-----------------------------------------
Αααα τωρα το θυμηθηκα!
Εκτος αν αυτο το θεμα ειναι διεγραμμενο και μπορουν να το δουν μονο οι Συντονιστες/Διαχειριστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ψυχραιμία. Απλά δε μπορούν να το δουν όλοι (μέλη). That's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω αυτό λέω ρε Shadow...:D
Μπας και ειναι κανα διεγραμμενο νημα και αδικα ψαχνόμαστε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Για να μην κάνω μόνο βλακώδεις ερωτήσεις και σχόλια/παρατηρήσεις και τα ρέστα, ας πω ένα 'φχαριστώ που αυξήθηκαν τα πμς. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ πάντος μέχρι να δούμε τί συμβαίνει εδώ, το βρήκα από άλλο site.
Πάντως γιατί να το βλέπουν μόνο μερικοί, πρόγραμμα είναι γιατί να μην το βλέπουν όλοι?(αδικία δεν μοίζει?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Για να λυθεί το θέμα ιδού : https://www.ischool.gr/downloads.php?do=file&id=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Αυτος εισαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ε φυσικά κανουμε και καμια ερευνα στη βιβλιοθήκη :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Δεν ήξερε κανείς να πει ότι είναι στην βιβλιοθήκη, τόσο καιρό ψαχνόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heidi

Νεοφερμένος

Η Heidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχω κάνει λάθος επιλογής τροφής (Purina Tonus Urinary). Αντί για Purina Tonus Sterilized.
Το πρόβλημα μου είναι, ότι έκανα πόστ (εχθές) με την λάθος τροφή και θέλω να διορθώσω
τον τίτλο και το περιεχόμενο του.

https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?p=1101156

Να κάνω καινούργιο και να διαγράψουν οι moderators το παλιό; Ή μήπως υπάρχει τρόπος
να το κάνω μόνη μου;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Έχω κάνει λάθος επιλογής τροφής (Purina Tonus Urinary). Αντί για Purina Tonus Sterilized.
Το πρόβλημα μου είναι, ότι έκανα πόστ (εχθές) με την λάθος τροφή και θέλω να διορθώσω
τον τίτλο και το περιεχόμενο του.

https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?p=1101156

Να κάνω καινούργιο και να διαγράψουν οι moderators το παλιό; Ή μήπως υπάρχει τρόπος
να το κάνω μόνη μου;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Διορθώθηκε. Τους τίτλους των θεμάτων μπορούν να τους επεξεργαστούν μόνο οι mods :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heidi

Νεοφερμένος

Η Heidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστώ Πολύ
Να αλλάξουμε και τα περιεχόμενα;

Δοκίμασα την Purina Tonus Sterilized, είναι πολύ οικονομική :up:. Κατάλληλη για στειρωμένα.
Ψαχνόμουν αρκετά αυτό το διάστημα. Ήταν πολλά αυτά που έδινα για τη Royal Canin Young male.
Όταν έχεις μια γάτα δεν το σκέφτεσαι, όταν είναι τρεις και έχεις και τα αδέσποτα όμως, ψάχνεις για
κάτι πιο οικονομικό :/:.
Τα κακάκια των γατιών μου ( 3 ζωή ν’ αχούνε) είναι μια χαρά, έκανα σωστή μετάβαση στην καινούρια τροφή.
Το μέγεθος της κροκέτας είναι διαφορετικό, μοιάζει με της Purina After Care.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heidi

Νεοφερμένος

Η Heidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το περιεχόμενο μπορώ να το αλλάξω και μόνη μου;
Αν γίνεται, πείτε μου πως και θα το κάνω το βράδυ, γιατί τώρα πρέπει να πάω στη δουλειά μου.
Ευχαριστώ και πάλι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το περιεχόμενο μπορείς να το επεξεργαστείς μέσα σε 24 ώρες από την αρχική δημοσίευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
H Θυρίδα μηνυμάτων μου περιορίστηκε σε αποθήκευση μόνο 500 μηνυμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα σου ανοιξει απο μονη της στα 5000 μυνηματα μην ανησυχεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top