Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί όταν κάνω μια αναζήτηση μου βγάζει αυτό
Fatal error: Call to undefined function func($thread[replies]) * $replyscore() in /var/www/vhosts/e-steki.gr/httpdocs/includes/functions_search.php on line 753

Εδώ κ μια εβδομάδα περίπου. :confused:
Εδώ και μια εβδομάδα και το αναφέρεις τώρα;
Αυτά είναι σοβαρά προβλήματα βρε παιδιά. :/:
Επίσης, το σωστό μέρος για να αναφέρονται bugs είναι στο bug tracker και όχι εδώ.

Πάντως προσπάθησα τώρα να κάνω αναζήτηση και όλα ήταν οκ. Σε σένα συμβαίνει ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Nαι πάλι αυτό Fatal error: Call to undefined function func($thread[replies]) * $replyscore() in /var/www/vhosts/e-steki.gr/httpdocs/includes/functions_search.php on line 753

μου έβγαλε...

Sorry :/:, έκανα αναζήτηση κ το αποτέλεσμα ήταν αυτό το μνμ κ θυμήθηκα ότι είχε ξανά γίνει στην τελευταία μου αναζήτηση κ δεν είχα δώσει σημασία τότε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι επιλογές βάζεις και από που κάνεις αναζήτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
eurobank

Σε: Τίτλους & μηνύματα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων σαν: Μηνύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Να κάνω τώρα εγώ μια χαζή ερώτηση αλλά μη με κοροΪδέψετε!:redface:Τι είναι τα cookies;:hmm:
Δεν ξέρω!:P:lol:(Νο καταλαβαίνει!-που λέει και ο μαθηματικός!:P:up::lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τώρα έκανα αναζήτηση από άλλο pc κ μου βγάζει το ίδιο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πρόβλημα κατάφερα να το αναπαράγω ... θα προσπαθήσουμε να το λύσουμε το συντομότερο δυνατόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κάντε ένα σπαμ μέιλ για τέτοιου είδους θέματα... είναι όντως πολύ βαρετή η διαδικασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
κάντε ένα σπαμ μέιλ για τέτοιου είδους θέματα... είναι όντως πολύ βαρετή η διαδικασία...

Αισχοζ!! :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μα γιατί? τι θα έχεις όλα τα μέιλ απο φορουμς κτλ στο επίσημο σ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μα γιατί? τι θα έχεις όλα τα μέιλ απο φορουμς κτλ στο επίσημο σ?

Παιδί μου έχεις ιδέα τι είναι spam mail?

Επίσης, αν δεν θες να λαμβάνεις emails από forums, απλά κάνε τις ανάλογες ρυθμίσεις, είναι μακράν ταχύτερο από το να δημιουργείς καινούρια emails που δεν κοιτάς (και αν έτσι κάποια στιγμή το εν λόγω forum σου στείλει κάτι πραγματικά σημαντικό θα το λάβεις, σε αντίθεση με τη "λύση" σου).


ΥΓ: Το να γράφετε το "σου" ως "σ" δεν φαίνεται έξυπνο επειδή γλιτώνετε 2 γράμματα, φαίνεται απλά βλάχικο (ναι, έτσι μιλάνε στα χωριά you know).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
κάντε ένα σπαμ μέιλ για τέτοιου είδους θέματα... είναι όντως πολύ βαρετή η διαδικασία...
Μα μόνο μια φορά πρέπει να την κάνεις και δε σου ξανά έρχεται e-Mail αλλά ούτε προστίθενται και άλλα θέματα στη λίστα θεμάτων υπό παρακολούθηση. :iagree:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ποιος μίλησε για πολλά μέιλ? για ένα είπα εγώ... και δεν είναι ταχύτερο τουλάχιστον για μένα να επιλέγω σε κάθε θέμα ακύρωση παρακουλούθησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΥΓ: Το να γράφετε το "σου" ως "σ" δεν φαίνεται έξυπνο επειδή γλιτώνετε 2 γράμματα, φαίνεται απλά βλάχικο (ναι, έτσι μιλάνε στα χωριά you know).

Και επειδή μ' αρέσει όταν γίνομαι άκυρος, ποιό το θέμα με τον τρόπο που μιλάνε στα χωριά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
ποιος μίλησε για πολλά μέιλ? για ένα είπα εγώ... και δεν είναι ταχύτερο τουλάχιστον για μένα να επιλέγω σε κάθε θέμα ακύρωση παρακουλούθησης...
Βρε Iliaso, αν πας εδώ και αλλάξεις το Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα σε "Δεν επιθυμώ παρακολούθηση", δε θα χρειαστεί να ξανά επιλέξεις σε κάθε θέμα "ακύρωση παρακολούθησης".
Και αυτό επειδή από default δε θα μπαίνει κανένα θέμα υπό παρακολούθηση.

2 βήματα είναι για να ακυρωθεί η παρακολούθηση δια παντός. Τα έχω αναφέρει καμια 10ρια φορές στο θέμα με τις απορίες αλλά αναφέρονται και σε κάθε ενημερωτικό e-Mail.
Το παραπάνω και η διαγραφή των υπαρχουσών συνδρομών από εδώ. :no1:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
πως γινεται το προφιλ μου να το βλεπουν μονο μελη του ischool?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το προφίλ σου το βλέπουν ΜΟΝΟ μέλη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βρε Iliaso, αν πας εδώ και αλλάξεις το Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα σε "Δεν επιθυμώ παρακολούθηση", δε θα χρειαστεί να ξανά επιλέξεις σε κάθε θέμα "ακύρωση παρακολούθησης".
Και αυτό επειδή από default δε θα μπαίνει κανένα θέμα υπό παρακολούθηση.

2 βήματα είναι για να ακυρωθεί η παρακολούθηση δια παντός. Τα έχω αναφέρει καμια 10ρια φορές στο θέμα με τις απορίες αλλά αναφέρονται και σε κάθε ενημερωτικό e-Mail.
Το παραπάνω και η διαγραφή των υπαρχουσών συνδρομών από εδώ. :no1:


-petros

Εγώ δεν ήθελα τα mail, αλλά ξεχνούσα να το ενεργοποιήσω, όλο έλεγα να το κάνω αλλά δεν το θυμόμουν ποτέ.

Και τσουπ! Ως δια μαγείας σταμάτησαν να έρχονται! Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σήμερα παρατήρησα οτι η γραμματοσειρά στην υπογραφή μου καθώς και σε κάποια μηνύματα μου άλλαξε. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως έγινε αυτό, γιατι ανησυχώ μήπως κάποιος βρήκε τον κωδικό μου και άλλαξε τις ρυθμίσεις μου. Ορίστε μια εικόνα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Σήμερα παρατήρησα οτι η γραμματοσειρά στην υπογραφή μου καθώς και σε κάποια μηνύματα μου άλλαξε. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως έγινε αυτό, γιατι ανησυχώ μήπως κάποιος βρήκε τον κωδικό μου και άλλαξε τις ρυθμίσεις μου. Ορίστε μια εικόνα:

Σε περιπτωση που βρηκαν τον κωδικο σου αλλαξε τον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top