Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ε ναι δηλωσα οτι την παταω:p
απλα λεω μηπως εγινε κατι αναλογο και με την DESPOINA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γίνεται να γράψω ένα κείμενο στο microsoft office και μετά να το μεταφέρω εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γίνεται να γράψω ένα κείμενο στο microsoft office και μετά να το μεταφέρω εδώ;
Αν εννοείς στο word, γίνεται. Γράφεις το κείμενο, το επιλέγεις όλο και με δεξί κλικ κάνεις αντιγραφή (copy). Μετά μπαίνεις εδώ και στην απάντηση κάνεις πάλι δεξί κλικ και επικόλληση (paste).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αν εννοείς στο word, γίνεται. Γράφεις το κείμενο, το επιλέγεις όλο και με δεξί κλικ κάνεις αντιγραφή (copy). Μετά μπαίνεις εδώ και στην απάντηση κάνεις πάλι δεξί κλικ και επικόλληση (paste).

Ευχαριστώ!Αν και ο δικός μου Υ/Η έχει το εξής πρόβλημα:μπορώ να κάνω αντιγραφή-επικόληση σε αρχεία που βρόσκονται στο ίνερνετ π.χ. βλέπω μια φωτογραφία στο ίνερνετ,πατάω δεξί κλικ και αντιγραφή!Μετά έρχομαι εδώ,πατάω δεξί κλικ και επικόλληση!Όταν όμως πάω να το κάνω με αρχεία το Υ/Η μου π.χ.μια φωτογραφία της Σίμπας μου εμφανίζει την επιλογή επικόλληση αλλά δεν μπορώ να το πατήσω!:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σαν της Χριστίνας;Πρέπει να τα κατεβάσεις από το ίντερνετ...
Ωρίστε η διεύθυνση: https://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10
Aν λες αυτό!
Ναι αλλα πως μπορω να τα βαλω στα κειμενα που γραφω :hmm:Λετε να ρωτησω την bunny???:hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Την Χριστίνα ρώτα καλύτερα!Εγώ δεν τα έχω κατεβάσει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ρε παιδια εσεις μπορειτε να μπειτε στο τσατ?εμενα δεν υπαρχει καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Παιδιά πατήστε στο συνομιλία αφού ανανεώσετε και θα σας βγάλει παράθυρο pop-up. Η νέα μας συνομιλία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
βλακεια ειναι!!!!!θελω το προηγουμενο!!!!!:'(
η ακομα και κατι π να ειναι μεσα στη σελιδα μν βγαζει δεκα χιλιαδες παραθυρα ελεος!!!!
σπαστικοτητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω στην υπογραφη μου 2-3 εικονες.Για παραδειγαμ η κ.Δωρα εχει δυο εικονες εννωμενες.Πως μπορω να βαλω κι εγω ετσι τις εικονες που θελω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
βλακεια ειναι!!!!!θελω το προηγουμενο!!!!!
η ακομα και κατι π να ειναι μεσα στη σελιδα μν βγαζει δεκα χιλιαδες παραθυρα ελεος!!!!

Συμφωνώ! Συγγνώμη,δεν θέλω να προσβάλλω κάποιον-α, αλλά............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η συνομιλια εχει γινει απαισια :p

Δεν το λεω μονο εγω...αλλα και αλλα μελη του site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σχεδόν όλο το ischool το λέει βασικά..:fss::p
Γκιβ ας μπακ το παλιό shoutbox.. πλιζζζζ.XD XD XD :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απο οτι κατάλαβα δεν ήταν για αισθητικούς λόγους η παρέμβαση αλλά για πρακτικούς. Το παλιό shoutbox ήταν βαρύ για τον server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ο πετρος ειπε οτι ισως το βαλει καπου αλλα οχι στην κεντρικη σελιδα....:emm:

αντε να δουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Leave the Shoutbox alone. Leave it alone :p

:lol:

Πάντως αν παίζει θέμα με τον Server δύσκολο να ξαναγυρνάει main page...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ρε παιδιααααααααα,γιατι το αλλαξατε το shoutbox????ειναι βλακεια ετσι!σορρυ κολας αλλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula

Νεοφερμένος

Η Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Προσπάθησα νε βρω μια αγγελία από το φόρουμ 'άλλα ζωάκια΄- αγγελίες η οποία είχε δημοσιευθεί πέρσι το καλοκαίρι αλλά δεν τα κατάφερα.
Τι δεν κάνω σωστά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αυτά είναι τα emoticons και τα έχω σκανάρει για ιούς και δεν έχουν τίποτα.;)
(αφήνω τη διαφήμιση για όσους ενδιαφέρονται.:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top