Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

amarantos

Νεοφερμένος

Ο amarantos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα ηθελα οδηγιες για το ανεβασμα φοτο στην αγγελια που ετοιμαζω, αν το χω πετυχει μου λεει οτι ειναι μεγαλου μεγεθους τι κανω?? ακομα πωσ μπορω να σιγουρευτω για το φυλο τους ???μια περιγραφη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Πως βαζουμε διαλιτικα?????:hmm:
Διαλυτικά βάζεις πατώντας ταυτόχρονα το shift και το πλήκτρο του τόνου.
Θα ηθελα οδηγιες για το ανεβασμα φοτο στην αγγελια που ετοιμαζω, αν το χω πετυχει μου λεει οτι ειναι μεγαλου μεγεθους τι κανω?? ακομα πωσ μπορω να σιγουρευτω για το φυλο τους ???μια περιγραφη....
Οδηγίες για το ανέβασμα φωτογραφιών θα βρεις εδώ.
Θέμα για το πώς ξεχωρίζουμε το φύλο στα γατάκια, εδώ.

(Εδώ θα βρεις τη σελίδα της Αναζήτησης, είναι πάρα πολύ χρήσιμη όταν ψάχνεις κάτι, μια και τα περισσότερα θέματα όλο και κάπου έχουν συζητηθεί στο φόρουμ) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Σε κάποιους χρήστες αμφανίζει από δίπλα και το msn τους.Εγώ έχω msn hotmail δηλαδή widowslive εκτός από το gmail.Όταν πάω να το γράψω μου λέει αβέιμπλ.Μπορείτε να μου πείτε που θα το γράψω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella/boureka

Νεοφερμένος

Η stella/boureka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι κλειδωνετε τα θεματα..αν θελει να πει κατι καποιος σε ενα θεμα τι θα κανει??πφφφ..γκρρρρ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι κλειδωνετε τα θεματα..αν θελει να πει κατι καποιος σε ενα θεμα τι θα κανει??πφφφ..γκρρρρ :D

Τα θέματα κλειδώνονται είτε επειδή υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα(θα γεμίζαμε με πολλά θέματα του ίδιου περιεχομένου που δεν είναι και τόσο καλό:))
Επίσης μία ακόμα περίπτωση είναι να γίνεται ΧΑΜΟΣ στο θέμα οπότε δεν υπάρχει εναλλακτική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί να τρώμε αθετήσεις για ειρωνία?Εγώ είμαι ειρωνική εκ γεννετής.Να αρνηθώ την φύση μου?Δηλαδή τι θέλετε?Να κλονιστεί η ψυχική μου υγεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναύτης.

Νεοφερμένος

Ο Ναύτης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για το site.Πραγματικά είναι εξαιρετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Γιατί να τρώμε αθετήσεις για ειρωνία?Εγώ είμαι ειρωνική εκ γεννετής.Να αρνηθώ την φύση μου?Δηλαδή τι θέλετε?Να κλονιστεί η ψυχική μου υγεία?

Έντελώς τυχαία έχω ακριβώς την ίδια απορία.
Και οι είρωνες έχουν ψυχή!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Καλή μου,σόζι, να μεταλλαχθείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όταν η ειρωνεία είναι κακεντρεχής και προσβλητική, δεν κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όταν η ειρωνεία είναι κακεντρεχής και προσβλητική, δεν κάνει.

Τότε με βλέπω για μπαν:P







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
popup = το παραθυρακι στο οποιο βγαινει η συνομιλια

browser = το προγραμμα με το οποιο μπαινεις στο internet (π.χ. Firefox, Internet Explorer κ.α.)


αα οκ ευχαριστω..κ τι πρεπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Σε κάποιους χρήστες αμφανίζει από δίπλα και το msn τους.Εγώ έχω msn hotmail δηλαδή widowslive εκτός από το gmail.Όταν πάω να το γράψω μου λέει αβέιμπλ.Μπορείτε να μου πείτε που θα το γράψω;

Πίνακας ελέγχου -> Επεξεργασία προφίλ -> Προαιρετικές πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πίνακας ελέγχου -> Επεξεργασία προφίλ -> Προαιρετικές πληροφορίες.


Χίλια Thanks!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Στις συλλογές εικόνων,πώς φτιάχνω καινούρια?
Δηλαδή έχω μια αλλά θέλω και άλλη.
Πώς θα έχω δηλαδή 2-3 συλλογές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,912 μηνύματα.
Πας εδώ και πατάς το κουμπάκι Προσθήκη. :bye:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί δεν βάζετε επιλογή στους καθηγητές να βάζουν και την ειδικότητα και να φαίνεται εκεί στην ιδιότητα.Να μην λεει μόνο καθηγητής να λέει πχ καθηγητής μαθηματικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικό μήνυμα από Crookshanks:
Όταν η ειρωνεία είναι κακεντρεχής και προσβλητική, δεν κάνει.
Όπως το πάρει ο καθένας:fss::fss::fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πας εδώ και πατάς το κουμπάκι Προσθήκη. :bye:


-petros
Α καλά....
Μιλάμε είμαι γκαβή...!
Πω ρε τύφλα!
Ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top