Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
πεσ οτι βρισκεισ μια εικονα στο google!ωραια?πατας πανω της δεξι κλικ και λεει αντιγραφη διευθυνσης url!το πατας!επειτα κανεις επικοληση αναμεσα σε αυτο
!κατανοητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πως μπορώ ν' ανεβάσω βιντεάκια στο youTube;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Γιατί δεν βάζετε επιλογή στους καθηγητές να βάζουν και την ειδικότητα και να φαίνεται εκεί στην ιδιότητα.Να μην λεει μόνο καθηγητής να λέει πχ καθηγητής μαθηματικών

Καλή ιδέα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitouras

Νεοφερμένος

Ο mathitouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδια τοπικς πως βαζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γιατί δεν φαίνονται στη βάση της σελίδας τα ονόματα που επισκέφθηκαν το τόπικ , όπως παλιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ το παρατήρησα αυτό και μου φάνηκε παράξενο.

Μάλλον έγινε για να "ξαλαφρώσει" ο σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxx

Νεοφερμένος

Ο xxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
για να μην ανοιγω συνεχεια θεματα καθε φορα που θελω να βαλω φοτο ας μου πει καπιος πως το κανω απο quikly μπλα μπλα μπλα.... τελος παντων μεχρι να μου πειτε βρηκα σε ενα site πως εχουν αρχησει να γίνονται τα γατακια μου για πειτε μου ειναι βιρμανακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πως θα βάλω δημοσκόπηση σε ένα θέμα που θέλω να ανοίξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Πως θα βάλω δημοσκόπηση σε ένα θέμα που θέλω να ανοίξω;
Αφού πατήσεις "Νέο Θέμα", κατέβα κάτω στις "Πρόσθετες επιλογές" και τσεκάρισε το κουτάκι "Ναι, αναρτήστε μια δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα", δίνοντας από κάτω και τον αριθμό των επιλογών που θέλεις να έχει η δημοσκόπησή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αφού πατήσεις "Νέο Θέμα", κατέβα κάτω στις "Πρόσθετες επιλογές" και τσεκάρισε το κουτάκι "Ναι, αναρτήστε μια δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα", δίνοντας από κάτω και τον αριθμό των επιλογών που θέλεις να έχει η δημοσκόπησή σου.


Και που θα βάλω την ερώτηση για τη δημοσκόπηση και τις τρεις εναλλακτικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αφού πατήσεις το κουμπί για την "Υποβολή νέου θέματος" θα εμφανιστούν τα σχετικά πεδία για να τα συμπληρώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αφού πατήσεις το κουμπί για την "Υποβολή νέου θέματος" θα εμφανιστούν τα σχετικά πεδία για να τα συμπληρώσεις.

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

gredos

Νεοφερμένος

Ο gredos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ισως εχει ξαναειπωθει αλλα στις καμποσες σελιδες που διαβασα σε αυτη τη συζητηση δεν βρηκα κατι που να με βοηθα... οταν θελω να κανω μια δημοσιευση - ν'ανοιξω μια νεα σελιδα... που πηγαινω??? μπορειτε σας παρακαλω να μου γραψετε τα βηματα που ακολουθω μεχρι να δημοσιευσω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ακριβώς από πάνω σου έχει ένα λινκ ο crookshanks...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτά τα θέματα που έχουν κλειδωθεί όχι επειδή γέμισαν οff αλλά επειδή υπάρχουν ήδη παρόμοια, γιατί δεν διαγράφονται αλλά κάθονται και πιάνουν τζάμπα χώρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Νομίζω ότι είχαν διαγραφεί όλα τα οφφ τόπικ και τα κλειδωμένα αλλά αυτό δεν γίνεται να γίνεται διαρκώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτά τα θέματα που έχουν κλειδωθεί όχι επειδή γέμισαν οff αλλά επειδή υπάρχουν ήδη παρόμοια, γιατί δεν διαγράφονται αλλά κάθονται και πιάνουν τζάμπα χώρο;
Χώρο που; Χάνονται αυτά με το χρόνο, πάνε στις τελευταίες σελίδες επειδή δεν έχουν νέα ποστς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν χάνονται, πίσω πίσω πάνε, υπάρχουν ακόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top