Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Αυτά είναι τα "τυποποιημένα" όρια. Οι MODs μπορούν να αποκλείουν προσωρινά ή μόνιμα αν κρίνουν απαραίτητο, ανεξάρτητα του ποσοστού των infractions.



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
οι αθετισεις τι ειναι ???? Γιατι δεν καταλαβα και πολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
1)Οι μοντς βλέπουν ποιοι έχουν αθετήσεις;Ή ο καθένας βλέπει τις δικές του;
2)Ένας μοντ μπορεί να φάει αθέτηση ή μπαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
1)Οι μοντς βλέπουν ποιοι έχουν αθετήσεις;Ή ο καθένας βλέπει τις δικές του;
2)Ένας μοντ μπορεί να φάει αθέτηση ή μπαν;

οι mod φισιολογικα βλεπουν τις αθετισεις απο τον πινακα διαχιρησης απο οσο ξερω αλλα και εμεις τισ βλεπουμε και στα προφιλ μας. Τωρα για το αλλο δεν ξερω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Oι αθετησεις εχουν ʽʽημερομηνια ληξηςʼʼ;
πχ.εχεις αθετηση τοσο τοις εκατο μεχρι την ταδε μερα,και μετα ληγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
  • Όταν ένας χρήστης φτάνει και προσπερνάει το 50% Infraction Points, για 1 μήνα περιορίζονται οι υπηρεσίες που του παρέχονται. Πιο συγκεκριμένα:
    - Δε μπορεί να κάνει αναζήτηση στο Forum.
    - Το ΠΜ inbox του περιορίζεται σε δυνατότητα αποθήκευσης (5 PMs) (έλεγα να το απενεργοποιήσω τελείως, αλλά δε θα υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας ούτε με τους συντονιστές μετά, πράγμα αδικαιολόγητο).
    - Η δυνατότητα ανεβάσματος δικού του avatar, κλείνει.
    - Η δυνατότητα της υπογραφής, κλείνει.
  • Όταν ένας χρήστης φτάνει το ποσοστό 70%, ο λογαριασμός αποκλείεται για 10 ημέρες (πχ μετά την επιστροφή, αν ξανά πάρει, θα πάει 80% και θα αποκλειστεί πάλι για 10 μέρες - εκτός κι αν λήξει κάποιο/α infractions και πέσει το ποσοστό).
  • Όταν φτάνει το 100%, αποκλείεται για 2 μήνες.
  • Όταν φτάνει και ξεπερνάει το 150%, αποκλείεται μόνιμα.

απο οτι λεει εδω μαλον ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Nαι έχουν. Άμα έχεις λέει κάπου Ποσοστό / Λήγει και από κάτω την ημερομηνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
πώς φτιάχνουμε πολλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
δε βρίσκω το "To create a poll when you post a new thread, simply click the 'Yes, post a poll with this thread' checkbox at the bottom of the page"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πρέπει να γίνεις 'μέλος' (150 ποστ και 1 μήνας εγγραφής, μόνο το 1ο για την περίπτωσή σου αφού είσαι γραμμένη καιρό) για να μπορέσεις να δημιουργήσεις poll. Θα σου εμφανίσει την επιλογή τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
αααααααα...θένξ ανάρκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Άναρκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
δε φτάνει που δε σε έγραψα Αρνάκι!!!!
4 ποστς έμειναν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Eγω δηλαδη που μου λεει πως πηρα 10ο/o θελω αλλο 90 για να αποκλειστω;
Eσυ φουφουτε ποσο εχεις;
-----------------------------------------
Γιατι εμενα μου γραφει κατω απο την ιδιοτητα αθετησεις 0/1;

1ον εχω και ονομα,ακους εκει φουφουτε.:mad:

silent walker μην τον λες αρνακι δεν ειναι ωραιο να τον λες αρνι ειναι πιο ωραιο:P

2ον κι εγω 10% εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
να μην τον λέω μοσχάρι??! :P

μετά από τόσες προσπάθειες να φτάσω στα 150 ποστς, το κατάφερα!!αλλά ούτε πάλι μπορώ να κάνω...να ανησυχήσω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
1ον εχω και ονομα,ακους εκει φουφουτε.:mad:

silent walker μην τον λες αρνακι δεν ειναι ωραιο να τον λες αρνι ειναι πιο ωραιο:P

2ον κι εγω 10% εχω.
Φουτουτος γραφει,εγω τι φταιω;
Γιατι κατω απο την ιδιοτητα μου γραφει Αθετησεις:0/1[10];
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
να μην τον λέω μοσχάρι??! :P

μετά από τόσες προσπάθειες να φτάσω στα 150 ποστς, το κατάφερα!!αλλά ούτε πάλι μπορώ να κάνω...να ανησυχήσω;;;
Τσέκαρε αύριο πάλι που θα έχουν ενημερωθεί τα δικαιώματά σου. Αν εξακολουθεί να μη δουλεύει ρίξε φωνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:( Προσπαθω να μπω στο θεμα "Η Πριγκιπισσα του βορρα Banee",αλλα δεν μου το ανοιγει.Στα αλλα θεματα μπαινω κανονικα.Υπαρχει προβλημα στο θεμα η στον η/υ μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top