Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το thread. Αν το αποθήκευσες στα favourites του υπολογιστή σου, ίσως έκανες κάποιο λάθος στο url... Δοκίμασε να ξαναμπείς πατώντας εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γεια σας,

Έχω ένα πρόβλημα με ένα αρχείο Χημείας (Γ' Λυκείου) και όταν το κατεβάζω εμφανίζεται με τη μορφή σημειωματαρείου (αλαμπουρνέζικα!). Και δεν ανοίγει με το adobe reader.... please help me!!!! :(


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
να μην τον λέω μοσχάρι??! :P

οπως ειπε και η κοτα(:P)ΟΧΙ!Αρνι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Γεια σας,

Έχω ένα πρόβλημα με ένα αρχείο Χημείας (Γ' Λυκείου) και όταν το κατεβάζω εμφανίζεται με τη μορφή σημειωματαρείου (αλαμπουρνέζικα!). Και δεν ανοίγει με το adobe reader.... please help me!!!! :(


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

για προσπαθησε να το ανιξεις με αλλο προγραμα μπας και ανιξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γεια σας,

Έχω ένα πρόβλημα με ένα αρχείο Χημείας (Γ' Λυκείου) και όταν το κατεβάζω εμφανίζεται με τη μορφή σημειωματαρείου (αλαμπουρνέζικα!). Και δεν ανοίγει με το adobe reader.... please help me!!!! :(


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


Δοκίμασε με τον firefox.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γεια σας,

Έχω ένα πρόβλημα με ένα αρχείο Χημείας (Γ' Λυκείου) και όταν το κατεβάζω εμφανίζεται με τη μορφή σημειωματαρείου (αλαμπουρνέζικα!). Και δεν ανοίγει με το adobe reader.... please help me!!!! :(


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Κάνε save αντι για open και άνοιξε το μετά απο εκεί που το αποθήκευσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μπορείς να δώσεις link, για να δοκιμάσουμε κι εμείς και να δούμε αν είναι πρόβλημα του αρχείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το thread. Αν το αποθήκευσες στα favourites του υπολογιστή σου, ίσως έκανες κάποιο λάθος στο url... Δοκίμασε να ξαναμπείς πατώντας εδώ.
:hmm:Ευχαριστω για τη βοηθεια αλλα κι εδω που μπηκα δεν μου δειχνει τα κειμενα ,μονο τις φωτογραφιες βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Πρέπει να έχω κάποιον συγκεκριμένο αριθμό ποστ κι απάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Nαι, 150 και 30 μέρες εγγραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Πωπώωωω α ρε γαμώτο το βλέπω να αργεί αυτό το υπέροχο ανυπέρβλητο θεσπέσιο πολ μου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μπορείς να ζητήσεις από κάποιον mod να σου βάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μπα γιατί να ενοχλώ με τέτοια...δεν πειράζει υπομονή εξάλλου αποφάσισα να γίνω θαμώνας του σάιτ....το νου σας ρεμάλια!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:( Παιδια σας ευχαριστω που με βοηθατε.Ισως πατησα κατα λαθος με το ποντικι κατι και δεν το καταλαβα;Δεν θελω να σας κουραζω ,τουλαχιστον βλεπω τη φατσουλα και ειναι το μονο κειμενο που δεν μπορω να διαβασω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Σε γκαντεμιασα μωρε brigite...Δεν πειραζει θα σου τη βαλω στο gallery αργοτερα τη μικρη να τη δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:)Μου ανοιξε τελικα η σελιδα και ειδα και τα κειμενα και τις φωτο και εγραψα και σχολιο.Απιθανο πλασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Θα ήθελα με την σειρά μου να κάνω ένα σχόλιο. Σεβαστό το ότι είναι ένα μαθητικό σάιτ, οπότε πρέπει να γράφουμε σε Γλώσσα κατανοητή για όλους. Λοιπόν, δεν είμαι απολύτως σύμφωνος στην απαγόρευση των Greeklish, αλλά αφού είναι κανόνας, οφείλω να τον τηρώ. Όμως όταν κάτι είναι απαγορευμένο, να ισχύει για όλους. Κοίταξα στους "αποκλεισμένους χρήστες" και είδα την αιτία αποκλεισμού ενός χρήστη (δεν θέλω να αναφέρω το όνομά του για να μην νομίζετε ότι τον υπερασπίζομαι) με Greeklish. Λοιπόν, θα σας παρακαλούσα να μην αφήνετε να νομίζουν οι άλλοι ότι γίνεται κατάχρηση εξουσίας.

Ευχαριστώ,
Κωνσταντίνος:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top