Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Τι σημαίνει το σημαδάκι + δίπλα σε κάποια usernames στους ονλάιν χρήστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
οτι εχεις το χρηστη αυτο στους φιλους σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εχω δει μερικες διαφημισεις στο site στις οποιες καθως μετακινεις το ποντικι σου πανω απο αυτες αναπαραγονται καποιοι ηχοι .
Τωρα τελευταια η διαφημιση ειναι :Oι πιο αξεχαστες κλανιες ειναι διαθεσημες για το κινητο σου Ν!(4e/ε) .
Και καθως μετατοπιζω τον δικτη του ποντικιου πανω απο την διαφημιση ακουγεται ο δυσαρεστος ηχος την κλανιας (συγνωμη για την εκφραση κιολας)
Και σας ρωτω .
Οι διαφημισεις που μπαινουν ειναι τυχαιες και δεν τις ελεγχετε ?
Τι φταιω εγω να το ακουω εγω και ολοι οι αλλοι που ειναι στον ιδιο χωρο και να γινεσαι και ρεζιλι σε διαφορες περιπτωσεις .
Και τελος υπαρχει καποιος τροπος να κανω κατι για να μην ακουγεται αυτος ο ηχος ? Αφου μαλλον δεν γινεται να κανετε κατι .

Κλεινε τα ηχεια του pc σου,οταν εισαι ischool και βαζε μουσικη απο mp3 player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εχω δει μερικες διαφημισεις στο site στις οποιες καθως μετακινεις το ποντικι σου πανω απο αυτες αναπαραγονται καποιοι ηχοι .
Τωρα τελευταια η διαφημιση ειναι :Oι πιο αξεχαστες κλανιες ειναι διαθεσημες για το κινητο σου Ν!(4e/ε) .
Και καθως μετατοπιζω τον δικτη του ποντικιου πανω απο την διαφημιση ακουγεται ο δυσαρεστος ηχος την κλανιας (συγνωμη για την εκφραση κιολας)
Και σας ρωτω .
Οι διαφημισεις που μπαινουν ειναι τυχαιες και δεν τις ελεγχετε ?
Τι φταιω εγω να το ακουω εγω και ολοι οι αλλοι που ειναι στον ιδιο χωρο και να γινεσαι και ρεζιλι σε διαφορες περιπτωσεις .
Και τελος υπαρχει καποιος τροπος να κανω κατι για να μην ακουγεται αυτος ο ηχος ? Αφου μαλλον δεν γινεται να κανετε κατι .
Να ρωτησω κ εγω κατι συμφωνα με αυτο? Κ εγω αποψε που ημουν στο ischool ακουσα αυτο τον ηχο. Πρεπει να ανυσηχησω? Γιατι γινεται αυτο? Κ γιατι να κλεινουμε τα ηχεια οταν ειμαστε εδω μεσα? Βοηθηστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Αν ανοίγοντας ένα νέο θέμα κάνουμε λάθος στον τίτλο πως το διορθώνουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραίες όλες θέλω κι εγώ να πάρω μέρος αλλά δεν ξέρω πως μπαίνει εδώ φωτό :(:(:(:(:(

Για να ανεβάσεις φωτογραφία, γίνεται με τα συννημένα αρχεία.
Οπότε πατάς το κουμπί
και εκεί εμφανίζεται ένα αναδυόμενο παράθυρο που σου επιτρέπει να ανεβάσεις φωτογραφία, είτε από τον υπολογιστή σου, είτε από κάποιο εξωτερικό σύνδεσμο.
Μόλις επιλέξεις τη φωτογραφία που θες πατάς ανέβασμα και μόλις τελειώσει κλείνεις το παράθυρο.

Αν ξαναπατήσεις τώρα στο
θα δεις ότι έχει προστεθεί μια εγγραφή μέσα σε αυτό και είναι η φωτογραφία που ανέβασες.Κάνοντας του κλικ θα εμφανιστεί μέσα στο ποστ.

Επίσης υπάρχουν και sites τύπου imageshack, όπου ανεβάζεις τη φωτογραφία και σου δίνει λινκς γι αυτή που είναι και στη μορφή thumbnail (εμφάνιση μικρότερης έκδοσης της φωτογραφίας που αν γίνει κλικ πάνω του οδηγεί στο κανονικό μέγεθος της) , ώστε να μην βαραίνει τη σελίδα στην εμφάνιση της λόγω πιθανού μεγάλου μεγέθους της εικόνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Για να ανεβάσεις φωτογραφία, γίνεται με τα συννημένα αρχεία.




Ευχαριστώ πολύ...
Αλλά δυστυχώς δεν μου ανοίγει το εικονίδιο με τον συνδετήρα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Με ΠΜ σε κάποιον μοντ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ...
Αλλά δυστυχώς δεν μου ανοίγει το εικονίδιο με τον συνδετήρα ...

Αν χρησιμοποιείς internet explorer δοκίμασε με firefox.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Όταν πατάω ''έξοδος''μου εμφανίζει κάτι που λέει για κάτι μηνύματα που διαγράφηκαν.Τι είναι αυτό?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Σου λέει "μηνυματα διαγράφτηκαν" ή "cookies διαγράφτηκαν"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λεπόν...Τις τελευταίες μέρες το 60% των αναζητήσεων που κάνω αν και έχουν περάσει τα 30δευτερόλεπτα μου βγάζει αυτό---
Μας συγχωρείτε! Ο διαχειριστής έχει ορίσει ότι έχετε τη δυνατότητα να κάνετε μόνο μία αναζήτηση κάθε 30 δευτερόλεπτα. Δοκιμάστε ξανά μετά απο 29 δευτερόλεπτα!
Για ποιο λόγο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και εμενα μου το εκανε αυτο .
Επισης το ιδιο γινοταν και με τα pm αλλα τωρα ειναι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Λεπόν...Τις τελευταίες μέρες το 60% των αναζητήσεων που κάνω αν και έχουν περάσει τα 30δευτερόλεπτα μου βγάζει αυτό---
Μας συγχωρείτε! Ο διαχειριστής έχει ορίσει ότι έχετε τη δυνατότητα να κάνετε μόνο μία αναζήτηση κάθε 30 δευτερόλεπτα. Δοκιμάστε ξανά μετά απο 29 δευτερόλεπτα!
Για ποιο λόγο;:hmm:

Νομιζω,για να αποτρεπεται η υπερφορτωση του server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εμενα μου το εκανε αυτο .
Επισης το ιδιο γινοταν και με τα pm αλλα τωρα ειναι οκ

Eσύ είχες αθετήσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ναι τωρα δεν μπορω να κανω καν αναζητηση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λεπόν...Τις τελευταίες μέρες το 60% των αναζητήσεων που κάνω αν και έχουν περάσει τα 30δευτερόλεπτα μου βγάζει αυτό---
Μας συγχωρείτε! Ο διαχειριστής έχει ορίσει ότι έχετε τη δυνατότητα να κάνετε μόνο μία αναζήτηση κάθε 30 δευτερόλεπτα. Δοκιμάστε ξανά μετά απο 29 δευτερόλεπτα!
Για ποιο λόγο;:hmm:

Εμένα μου το κάνει και χωρίς να 'χει προηγηθεί άλλη αναζήτηση. Μάλλον με συμπαθεί πιο πολύ. Θέλει να το βλέπω συνέχεια το συγκεκριμένο μήνυμα, μη τυχόν και πάθω στερητικό σύνδρομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
λοιπον εχω 2 αποριες:P,
α)οταν προσκαλεις καποιον για φιλο σε τι σου χρησιμευει ουσιαστικα???
β)οταν θελω να ανοιξω καινουργιο topic πως μπορω να ξερω αν υπαρχει αλλο για να μην μου το κλειδωσουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top