Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια απλα προτασεις κανουμε.
Εμενα μου αρεσε σαν ιδεα.
Ας μην ξεχναμε πως πολλα γνωστα Fora οπως και το e-steki.gr εχουν κατι παρομοιο για το αν καποια ποστ ειναι πολυ χρησιμα ή όχι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για το thanks button νομίζω θα ήταν καλή ιδέα αλλά να το πατάν μόνο συντονιστές για να δηλώσουν σε κάποιον ότι τους βοήθησε
(πρότασή μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aλλη δουλεια δεν ειχαν οι συντονιστες να πατανε και Thanks Buttom...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νομιζω υπαρχει η βαθμολογηση θεματος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι υπάρχει αλλά τα παιδιά λένε ότι αν δεις το e-steki έχει το ίδιο σύστημα με το youtube.Όσοι συμφωνούν πατάνε ένα χεράκι που κάνει θετικο νεύμα ενώ όσοι δεν συμφωνούν το αντίθετο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
σοσ για μενα:τα θεματα!!δεν ειναι δινατον αποιος θελει να διαγραφει τα θεματα των αλλων!!!!!!!!!ελεοσ!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν ο άλλος δεν κάνει αναζήτηση όμως ενώ υπάρχει ίδιο θεμα;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
σοσ για μενα:τα θεματα!!δεν ειναι δινατον αποιος θελει να διαγραφει τα θεματα των αλλων!!!!!!!!!ελεοσ!:mad::mad:

Τα θέματα πρέπει να έχουν νόημα, ουσία και πάνω απ' όλα, κάποιο ίχνος σοβαρότητας.

Επίσης πρέπει να είναι μοναδικά, δεν πρέπει να υπάρχουν δύο ίδια θέματα. Επίσης πρέπει να συμφωνούν με τους κανόνες

Σε περίπτωση που κάτι από τα παραπάνω δεν ισχύει, τότε αυτά διαγράφονται

-Djimmakos (δοκιμαστική χρήση. Αν δε μου αρέσει θα το βγάλω) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
σοσ για μενα:τα θεματα!!δεν ειναι δινατον αποιος θελει να διαγραφει τα θεματα των αλλων!!!!!!!!!ελεοσ!:mad::mad:

Καταρχάς δεν είναι όποιος θέλει. Είναι η ομάδα των συντονιστών που επιλέχτηκαν από τους διαχειριστές. Έλεος είναι να ανοίγεις θέμα χωρίς να κοιτάς αν υπάρχει παρόμοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι τα θέματα δεν τα διαγράφει "όποιος θέλει".
-----------------------------------------
Καταρχάς δεν είναι όποιος θέλει. Είναι η ομάδα των συντονιστών που επιλέχτηκαν από τους διαχειριστές. Έλεος είναι να ανοίγεις θέμα χωρίς να κοιτάς αν υπάρχει παρόμοιο.

Εδίτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έχω μια ιδέα...ίσως να μην είναι καλή(που μάλλον δεν είναι)-Μήπως πρέπει να ανανεωθούν τα εμότικον με την προσθήκη νέων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Να μπουν απο το Onion club. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έχω μια ιδέα...ίσως να μην είναι καλή(που μάλλον δεν είναι)-Μήπως πρέπει να ανανεωθούν τα εμότικον με την προσθήκη νέων;

Δεν μου ακουγεται κακο...Αλλα θα τα χωρεσει ο σερωερ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα παντως κάποια 3D θα μου αρεσαν αν υπηρχαν αν και το προβλημα χωρου σιγουρα ειναι ενα -.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
('Aσχετος speaking)

Πόσο χώρο μπορεί να πιάνει μια μικρή εικόνα τύπου => :p ;

Κb ίσως;

Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα χώρου. Το θέμα είναι να ταιριάζουν με τα υπόλοιπα emoticons
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δε μου λέτε, για να αποκλειστεί ένας χρήστης φτάνει να τον αποκλείσει ένας συντονιστής ή ένας διαχειριστής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ναι. Τι άλλο να χρειάζεται; Να παρέμβει δικηγόρος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Nα το συζητησει με του υπόλοιπους.Το να το αποφασίσει ααυθαίρετα είναι πολύ απόλυτο,μπορεί απλά να μην χωνεύει κάποιον και να βρει ευκαιρία να τον αποκλείσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Α, αυτό λέτε. Ναι, συζητάμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια ζουμε σε ενα δημοκρατικο φορουμ
Δεν ειμαστε ολοι αποφασιζω και διαταζω.
Ο διαλογος παντα υπαρχει για τετοιες αποφασεις!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top