Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
[spoiler ] [/spoiler]

χωρίς τα κενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
AdBlock FTW!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
[spoiler ][ /spoiler]
Και αναμεσα γραφεις το κειμενο σου.
Επισης χωρις τα κενα.:P
εδιτ: ΦΑΚ με προλαβαν. :P
Οχι, βγαλε το κενο απο το πρωτο "spoiler".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Οκ....ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Ωραίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι,αν βαλω καποιον στη λιστα αγνοησης μου,δεν θα βλεπω τα ποστ του και δεν θα βλεπει και τα ποστ μου στο φορουμ;Γιατι δεν καταλαβα ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω θελω να ρωτησω αν λαμβανουν τα προσωπικα μηνυματα ατομα που με εχουν στη λιστα αγνοησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι,αν βαλω καποιον στη λιστα αγνοησης μου,δεν θα βλεπω τα ποστ του και δεν θα βλεπει και τα ποστ μου στο φορουμ;Γιατι δεν καταλαβα ακριβως.
δεν βλεπεις εσυ τα μηνυματα του,αυτος ομως βλεπει τα δικα σου..

εγω θελω να ρωτησω αν λαμβανουν τα προσωπικα μηνυματα ατομα που με εχουν στη λιστα αγνοησης
δεν ειμαι 100%σιγουρη αλλα απο την στιγμη που σε εχουν στην λιστα αγνοησης δεν μπορουν να δουν τα μηνυματα σου,αρα και τα πμ σου..

Αν κανω λαθος,πειτε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
δεν βλεπεις εσυ τα μηνυματα του,αυτος ομως βλεπει τα δικα σου..

Μηπως βλεπω εγω τα δικα του και αυτος δεν βλεπει τα δικα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μηπως βλεπω εγω τα δικα του και αυτος δεν βλεπει τα δικα μου;
μπορει να απαντησα και βλακειες,νυσταζω βλεπεις:P

λοιπον, αν προσθεσεις εσυ εμενα στην λιστα αγνοησης δεν θα βλεπεις εσυ τα δικα μου ποστ,εγω ομως θα βλεπω τα δικα σου..ελπιζω να καταλαβες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μια ασχετη ερωτηση...αν με προσθεσει καποιος στους φιλου του...πως θα απαντησω στο αιτημα του;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θα σου ερθει ειδοποιηση και αν θες δεχεσαι το αιτημα φιλιας ή το απορριπτεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
να, θα σου κάνω να καταλάβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
αααα οκ καταλαβα.... σε δεχτηκα κιολας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Παρατήρησα τώρα ότι απο κει που το ελεύθερο όριο χώρου για μηνύματα στα προσωπικά μηνύματα ήταν το διπλάσιο από ότι είχα συνηθίσει(η μπάρα). Συνήθως ήταν μέχρι τη μέση περίπου και σιγά σιγά αυξανόταν. Κάθε φορά έλεγα πρέπει να διαγράψω κάποια μηνύματα και κάθε φορά το ανέβαλα. Και σήμερα παρατηρώ ότι σχεδόν όλο το Inbox είναι άδειο. Και συμπέρανα(γιατί ποτέ δε θυμόμουν τον ακριβή αριθμό τους) ότι πρέπει να αυξήθηκε το επιτρεπόμενο όριο χώρου αποθήκευσης μηνυμάτων. Ισχύει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Παρατήρησα τώρα ότι απο κει που το ελεύθερο όριο χώρου για μηνύματα στα προσωπικά μηνύματα ήταν το διπλάσιο από ότι είχα συνηθίσει(η μπάρα). Συνήθως ήταν μέχρι τη μέση περίπου και σιγά σιγά αυξανόταν. Κάθε φορά έλεγα πρέπει να διαγράψω κάποια μηνύματα και κάθε φορά το ανέβαλα. Και σήμερα παρατηρώ ότι σχεδόν όλο το Inbox είναι άδειο. Και συμπέρανα(γιατί ποτέ δε θυμόμουν τον ακριβή αριθμό τους) ότι πρέπει να αυξήθηκε το επιτρεπόμενο όριο χώρου αποθήκευσης μηνυμάτων. Ισχύει αυτό;

Ναι.
Έφτασε τα 5000 μηνύματα συνολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
500 μάλλον εννοείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
500 ηταν πριν,5000 εγιναν τωρα!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Γιατί στην κατηγορία "Ομάδα Διαχείρισης" δεν υπάρχουν και οι "Ex-Moderator" ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top